Shinzō Niru

Shinzō Niru

Postprzez Shinzō Niru » 11 wrz 2017, o 02:29

Shinzō Niru
„Jeżeli jastrząb zje mysz, czy to go czyni złym?”

Gdyby można było określić jednym słowem charakter młodzieńca, bez wątpienia byłoby to słowo "zepsuty". Czego spodziewać się jednak po kimś wychowanym w klanie Shinzou - jednej z najbardziej wynaturzonych rodzin w świecie ninja. Nazwisko niegdyś dzierżone przez jednego, modyfikującego swoje ciało kryminalistę i łowcę głów, teraz odziedziczone przez niewielką grupkę osób zamieszkujących Iwagakure no Sato. W takiej też właśnie rodzinie dorastał młody Niru i jak się można domyślić, nie było to dzieciństwo podobne do tego, którym cieszyła się reszta rówieśników. O ile nie bito go, ani nie znęcano się nad nim psychicznie w większym stopniu, to styczność od małego z okrutnymi tradycjami klanu, bezpowrotnie wypaczyła jego charakter. Jak bowiem na psychikę siedmioletniego, uczącego się świata chłopaczka może wpłynąć widok wyciąganego żywcem z czyjejś klatki piersiowej serca? Za pierwszym razem mógł to być szok... za czwartym - rutyna, przyzwyczajenie.


Niru wychowany został w przeświadczeniu, że jest lepszy od reszty, że bez wyrzutów sumienia może zabrać słabszym to co dla nich najcenniejsze - ich własne życie. Nic więc dziwnego, że bywa egoistyczny i dla własnych korzyści krzywdzi innych ludzi. Dosyć wyszczekany i arogancki, a pośród innych sprawiający wrażenie twardo stąpającego po ziemi, młodzieniec wbrew pozorom czasem potrafi być miły, aczkolwiek o wiele bardziej preferuje swoje własne towarzystwo. Co jakiś czas musi się wyciszyć i pobyć sam ze sobą, a kiedy nie może tego zrobić, jego stan można by określić lekko nieprzewidywalnym. Zwykł nudzić się ludźmi, a nie mając już ochoty na dalszą interakcje, zależnie od okoliczności, albo staje się spokojny, małomówny i wyciszony, albo bardzo rozdrażniony oraz niecierpliwy. Podsumowując, o chłopaku na pewno nie dało się powiedzieć, że jest stabilny emocjonalnie. Jego wahania nastrojów nieraz prowadziły do kłopotów i konfliktów, ale Niru jeszcze nie zdarzyło się zrobić czegoś na tyle głupiego, aby zostać wygnanym z wioski lub poważniej ukaranym. Mimo wszystkich tych negatywnych cech, kiedy chłopakowi na czymś bardzo zależy, potrafi się on skupić na swoim celu, dążąc do niego ze sprytem i rozwagą. Sprawianie przez jakiś czas wrażenia zwyczajnego, praworządnego shinobi nie stanowi dla niego problemu, ale na dłuższą metę drażni go to i prędzej czy później towarzysze poznają się na jego naturze. W swoim życiu jednakowoż miał kilku dobrych kolegów i kiedy ci go akceptowali, nie będąc tym samym zbyt irytujący, Niru również odwzajemniał uczucie, potrafiąc znaleźć z nimi wspólny język oraz tworząc stosunkowo "zdrową" relację.


Wygląd zewnętrzny chłopaka ma wiele wyjątkowych cech i żadna z nich nie była jego własnym wyborem. Przez większość ciała, zazwyczaj okrytego strojem ninja, przebiega spora ilość czarnych szwów, typowych dla każdego członka klanu Shinzou. Najbardziej widoczny z nich znajduje się na czole, do połowy zakryty jasnymi, srebrnymi włosami, będącymi kolejną rzeczą wyróżniającą go od ogółu. Jeden kosmyk sięga Niru nieco poniżej łopatek, a reszta z nich układa się zwyczajnie na głowie zasłaniając sporą część czoła. Spoglądając w oczy chłopaka, można odnieść wrażenie, że albo coś jest z nimi nie tak, albo są one jakimś mało znanym Dojutsu, którego powinno się przestrzegać. Nic bardziej mylnego, gdyż podobnie jak protoplasta rodu Shinzou, Niru charakteryzuje się bardzo nietypowym ich kolorem, jednakże nie posiadają one żadnych unikalnych zdolności. Źrenice, u niemalże każdego człowieka zupełnie czarne, w jego przypadku są ciemnozielone, a otaczająca je tęczówka ma złocistą, kocią barwę. Jeśli chodzi o bardziej zwyczajne cechy wyglądu młodzieńca to zaliczyć można do nich niewyróżniający go wzrost oraz waga, niewielki pieprzyk pod prawym okiem przypominający więzienny tatuaż, a także słabo zarysowana żuchwa, nadająca twarzy trójkątny, lecz całkiem dobrze prezentujący się wygląd.Spoiler:


Spoiler:


Postać wprowadzana pod nadzorem administratora.
Ostatnio edytowano 16 paź 2017, o 19:35 przez Shinzō Niru, łącznie edytowano 25 razy
Obrazek
 
Posty: 137
Dołączył(a): 11 wrz 2017, o 01:41
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Shinzō Niru

Postprzez Ex Admin » 11 wrz 2017, o 03:23

Akcept.
Administrator
 
Posty: 492
Dołączył(a): 8 kwi 2017, o 18:27

Re: Shinzō Niru

Postprzez Ragi » 4 mar 2019, o 13:12

Wywalam
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 182
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron