Biuro Radnego - Udea Kei

Sporej wielkości budynek w którym znajdują się biura Tsuchikage i jego podwładnych. Tutaj też pracują radni Iwagakure no Sato.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Biuro Radnego - Udea Kei

Postprzez Nara Rin » 13 sty 2018, o 13:50

Przechodzimy tutaj
Ostatnio edytowano 15 sty 2018, o 21:34 przez Nara Rin, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 21:29

Shinzō Mumei - Misja rangi B
57 / ??

Podziękowałeś swoim podwładnych i zostawiłeś ich wycieńczonych leżących przy bramie, a sam udałeś się do gabinetu radnego Udea Keia. Zapukałeś w drzwi i usłyszałeś głos radnego - Wejść - po czym zrobiłeś tak jak kazał i wszedłeś.
Gdy radny cię zobaczył spiorunował cię wzrokiem i zaczął mówić śmiertelnie poważnym tonem - Dopuszczenie do porwania narzeczonej klienta, a następnie ucieczka z miejsca zdarzenia. Przez to ktoś włamał się do biura Hana i zrobił tam burdel. Nie dość, że spartoliłeś misje to jeszcze wioska straciła klienta. Co masz na swoją obronę? - przez chwile piorunował cię wzrokiem, niemogłes zrozumieć o co chodzi, przecież ANBU odebrali panienkę, radny musiał wiedzieć o tym! Chwilę potem uśmiechnął się i zaczął mówić - ANBU mi przekazali, że pojawiłeś się w wiosce z panienką więc wygląda na to że jedna część misji wykonana. A teraz proszę o raport i dowody jeśli zostały znalezione. - Czyli jednak nie masz problemów, kamień z serca. Teraz wystarczy przekazać dowody i złożyć raport i możesz iść do domu.
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 15 sty 2018, o 22:06

Wszedłem do środka gabinetu radnego, przywitałem się a ten na samym początku śmiertelnie mnie wystraszył, chwilę później uspokoił mnie że misja przebiegła dobrze a przynajmniej pierwsze jego część, podszedłem bo biurka i na nim położyłem zebrane dokumenty, pamiętnik, po prostu wszystkie rzeczy które zabrałem z gabinetu Han'a.
- Oto te dokumenty, lepszych dowodów nie mam teraz już wasza głowa w tym czy je wykorzystacie i jak.- położyłem papiery i odszedłem od biurka, ustałem czekając co dalej. W między czasie wyobrażałem sobie jak idę do domu biorę prysznic i porządnie się wyśpię gdyż ucieczka z kraju ptaków była dość wyczerpująca jak zresztą cała misja na której musiałem mocno myśleć, przez co nie byłem zmęczony fizycznie ale psychicznie a to czasem większy wysiłek niż normalny. Teraz jeszcze pozostaje poczekać na zapłatę czy co tam chce ode mnie, by już opuścić to miejsce i mieć spokój.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 22:35

Shinzō Mumei - Misja rangi B
59 / 59

Mężczyzna brał po kolei każdy dowód do ręki i każdy bacznie wertował, a z każdym kolejnym mogłeś zobaczyć coraz większy uśmiech, a przynajmniej do czasu gdy przeczytał dziennki czy też pamiętnik Hana, jak zwał tak zwał wtedy uśmiech znikł z jego twarzy a malowało obrzydzenie, które zwiększało się z każdą przeczytaną stroną. Gdy doszedł do połowy zamknął dziennik i rzucił go na blat. - Dobra tyle mi wystarczy, Kami, ten człowiek powinien się leczyć za to co chciał zrobić tej biednej dziewczynie, na szczęście niedługo nie będzie musiał. - powiedział cicho do siebie po czym spojrzał na ciebie i powiedział - Dowodów mamy wystarczająca wiele, nawet niepotrzebny był ten... - zawiesił głos - Dziennik - powiedział z obrzydzeniem spoglądając na owy dziennik z miną jakby chciał go spalić by nic po nim nie zostało po czym potrząsnął głową i znowu zwrócił się do ciebie - Bardzo dobra robota chuuninie Shinzo Mumeiu jesz... - przerwało mu pukanie
- Wejść! - powiedział po czym wszedł jeden z ANBU ze zwojem, który został podany radnemu ten go rozwiną, przeczytał i oddał nowoprzybyłem - Dziękuje, możesz iść - na co ANBU tylko kiwnął głową i opuścił pomieszczenie - Był to raport twoich kompanów odnośnie twoje przywództwa i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Wygląda na to, że moje przypuszczenia okazały się prawdą. - zawiesił głos - Otóż ta misja miała jeszcze jeden, tajny cel, a mianowicie miała przetestować twoje zdolności przywódcze - znowu zawiesił głos, po czym wstał i podszedł do ciebie, dopiero teraz mogłeś zauważyć jak naprawdę niskim człowiekiem jest radny Udea Kei - A ty zdałeś test śpiewająco Chuuninie... nie! Nie, Chuuninie. - znów zawiesił głos i spojrzał się na twoją twarz - Zdałeś test śpiewająco Tokubetsu Jouninie Shinzou Mumeiu - powiedział po czym podał ci rękę na znak gratulacji Życzę ci sukcesów na nowej randze. Może niedługo znowu spotkamy się w sprawie twojego awansu. A teraz proszę wyjdź i idź do domu odpocząć, należy ci się. -

Wioska lub Organizacja:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
Kod: Zaznacz cały
[b]Przychód:[/b] 500Ryō
[b]Link:[/b]
[b]Suma:[/b]

Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: Bank wiosek i organizacji.
Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.
Gracz/Gracze otrzymują po:
+ 1 Misja B
+ 5 PD
+ 25 PN
+ 1000 Ryō
Inne wynagrodzenie: Awans na Tokubetsu Jounina
Chimu otrzymuje:
+ 5 PZ
+ 13 PN
+ 750 Ryō
Krótka ankieta:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi ocenić misję w kolejnym poście wstawionym w temacie z misją:
- Oceń świat przedstawiony w misji w skali od 1 do 10:
- Oceń zarys fabularny misji w skali od 1 do 10:
- Oceń kompetencje sędziego w misji w skali od 1 do 10:
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 15 sty 2018, o 23:28

Stałem w gabinecie słuchając tego co ma do powiedzenia radny, czułem się dobrze bo poszło nam całkiem sprawnie, miałem satysfakcję z tej misji że wszystko ułożyło się dobrze, nagle rozległo się pukanie i wszedł koleś z ANBU podał coś radnemu ten natychmiast go przeczytał, ciekaw byłem co to jest nieco się bałem że może jednak poszło coś nie tak kto wie. Nagle radny oznajmił mi że misja miała jeszcze jakiś cel, moje oczy zrobiły się większe, poczułem nawet pot na szyi gdy ten powiedział że awansowałem na wyższą rangę.
- Dziękuję. Do zobaczenia.- po czym wyszedłem z biura i na cały głos...
- Yeeeee...!!!-... krzyknąłem z radości jednocześnie podskakując, nawet poleciała mi łezka a oczy zrobiły się wilgotne, na szczęście nikt tego nie widział i mogłem spokojnie udać się do domu na odpoczynek, bo nie mam aż tyle siły żeby to jakoś wybitnie świętować.
z/t
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 3 lut 2018, o 13:51

Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
6 / ??

Po chwili dotarłeś do biura radnego, a w zasadzie na korytarz przed nim. Zapukałeś do drzwi i po chwili usłyszałeś znajomy już głos - Wejść! - i tak zrobiłeś. Gdy wszedłeś do gabinetu złapało cię małe Deja vu, w biurze stało też trzech innych chłopaków. Wygląda na to, że znowu czeka cię misja w drużynie czteroosobowej.
Pierwszy chłopak nie wyglądał zbyt przyjaźnie. Miał długie czarne włosy sięgające poniżej ramion, brązową szmatkę na czole, która prawdopodobnie robiła za opaskę. Jego twarz zdobiły liczne kolczyki. Ubrany był w ciemny długi płasz, zieloną koszulkę i jasno brązowe spodnie. Opaska shinobi robiła za pasek do tych spodni. Do tego na rękach miał wzmacniane rękawiczki bez palców. Wyglądał na jakieś osiemnaście lat
Spoiler:

Drugi chłopak miał krótkie czarne włosy. Nosił brązowe spodnie, czarny bezrękawnik a dolną część jego twarzy zakrywał szalik. Opaskę shinobi miał zawiązaną na ramieniu. Przy pasie wyciały dwie katany. Wyglądał na trzynaście lat
Spoiler:

Ostatni chłopak miał krótkie białe rozczochrane włosy, nosił jasny t-shirt i ciemne spodnie, podobnie jak wcześniejszy chłopak nosiła szalik jednak ten nie zasłaniał mu twarzy
Spoiler:

- Skoro jesteście już wszyscy to możemy zaczynać. - zaczął radny i popatrzył na każdego z was - Waszą dzisiejszą misją będzie odnalezienie czwórki nukeninów, schwytanie ich i przyprowadzenie do Iwy, ewentualnie, jeśli pierwsza opcja nie będzie możliwa to przetransportowanie ciał do wioski. Czy macie jakieś pytania na ten moment? -
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 3 lut 2018, o 16:08

Pojawiłem się w środku gabinetu, od razu rzuciły mi się w środku trzy osoby które też tam się znajdowały. Wyglądali dość oryginalnie ale nie którzy z nich ale nie na tyle by mnie zdziwić w końcu sam robię za dziwaka chowającego twarz za maską. Poszedłem do biurka i szybko się dowiedziałem jaki jest cel naszej misji, bo w sumie po to tutaj przybyłem jakże by inaczej.
- Nooo... jedno zasadnicze pytanie to gdzie są i gdzie ich szukać, przecież jak rady wie ja nie bardzo posiadam umiejętności tropiciela. Do tego informacja jest tak rozmyta że moglibyśmy szukać tych gości po całej krainie ziemi.- musiałem się dowiedzieć wszystkiego co było potrzebne, zresztą przecież kraj ziemi to duża kraina przez co ciężko by było nam ich znaleźć bez odpowiednich umiejętności.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 3 lut 2018, o 17:44

10 / ??

Radny spojrzał na ciebie i się uśmiechnął - Pytanie jakie na kapitana drużyny przystało - odpowiedział dając do zrozumienia tobie jak i całej drużynie, kto będzie kapitanem, a ty mogłeś się czuć jakbyś miał deja vu, kolejny raz jesteś kapitanem czteroosobowej drużyny. Jeśli po tej misji dostaniesz awans na jounina to deja vu będzie zupełne. Radny odchrząknął i mówił dalej. - Wasze cele znajdują się obecnie w Amegakure no Satou. Proszę o to mapy oraz radia - powiedział i położył na biurku cztery mapki i cztery radia, które miały wam pomóc w porozumiewaniu na misji - Waszymi celami jest czwórka nukeninów. Ishida Kei, Maji Sai, Satoro i Oki Rin. - powiedział, a na ścianie wyświetliły się ich twarze dzięki rzutnikowi. - Maji jest najgroźniejszy przed opuszczeniem wioski posiadał range jounina, reszta była tokubetsu jouninami i jego uczniami. - wyjaśnił i zgasł wyświetlacz, przeciwnicy znali się, a do tego główny przeciwnik był na poziomie jounina, a pozostali na poziomie tokubetsu jounina, to nie będzie łatwa misja - Jakieś pytania? - zapytał jeszcze radny
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 3 lut 2018, o 19:00

Dowiedziałem się to co chciałem, choć miałem jeszcze jakieś pytanie. Celem była Amegakure tak się zastanawiałem co to za kraina będzie oraz co tam może nas spotkać do tego jeszcze bardzo groźni przeciwnicy do pokonania.
- Jeszcze jedno chciałbym wiedzieć jakie umiejętności owi przeciwnicy posiadają, skoro był koleś jouninem domyślam się że wioska posiada szczegółowe informacje na jego temat oraz jego uczniów, umiejętności, słabości, nawyki, rysopis.- wszystko może się przydać, muszę bardzo szczegółowo się przygotować do tej misji przecież to jounin i trzech tjotów tutaj nie można pozwolić sobie na jakieś błędy. Każda informacja może okazać się kluczowa do przeprowadzenia tejże misji, do tego zabrać ich żywych to chyba będzie najtrudniejszą rzeczą do wykonania ale nie niemożliwą.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 3 lut 2018, o 20:13

12 / ??

Zastanawiało cię jak wygląda Amegakure no Satou jak i kraj w którym się znajduje, Ame no Kuni jak i to co was może tam spotkać.
- Dostaniesz kartoteki nie martw się. - powiedział radny po czym położył na stole cztery kartoteki, każda z nich przedstawiała innego z nukeninów po czym wskazał na nie ręką pokazując byś je ze sobą zabrał. Każda z kartotek zawierała takie informacje jak nazwisko i imię nukenina, jego zdjęcie, żywioły i dziedziny.

Nazwisko i Imię: Maji Sai
<zdjęcie>
Żywioły: Fuuton, Doton, Raiton
Dziedziny: Klanowa, Kenjutsu, Shurikenjutsu

Nazwisko i Imię: Ishida Kei
<zdjęcie>
Żywioły: Suiton, Fuuton
Dziedziny: Iryojutsu, Fuinjutsu

Nazwisko i Imię: Satoro
<zdjęcie>
Żywioły: Katon
Dziedziny: Kenjutsu

Nazwisko i Imię: Oki Rin
<zdjęcie>
Żywioły: Doton
Dziedziny: Genjutsu

Niestety nie były znane ich słabości ani nawyki inaczej na pewno znalazłyby się w kartotekach, jednak nadal dostałeś dość sporo informacji. Teraz wystarczyło wyjść i zacząć misje chyba, ze miałeś jeszcze jakieś pytania, na które musiałeś poznać odpowiedź, jeśli tak to teraz jest ostateczna szansa na ich poznanie
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 3 lut 2018, o 20:25

Przeczytałem wszystkie kartoteki oraz dałem je do zapoznania się reszcie składu, aby każdy wiedział co go czeka pod czas tej misji, gdy tylko już wszystko wiedziałem mogliśmy czym prędzej udać do bramy.
- Ruszamy natychmiast!- rzuciłem wychodząc z gabinetu, ruszyłem w stronę wyjścia z siedziby aby następnie zacząć skakać po skalnych domkach w stronę bramy przez którą mieliśmy wyjść w stronę amgegakure aby tam udać się i odnaleźć przeciwników. Brama jak to brama o tej porze jeszcze za dużo ludzi nie było więc mogliśmy spokojnie przez nią przejść, gdy tylko wszyscy przeszliśmy najpierw odezwałem się.
- Nazywam się Shinzo Mumei, chciałem Was zapytać oczywiście o umiejętności co potraficie, czym się zajmujecie? Im lepiej będziemy to wiedzieć tym łatwiej będzie dostosować taktykę pod przeciwników.- stałem przed bramą i już rozmyślałem co można by zrobić z przeciwnikiem oraz jakby ich zaskoczyć z tym że musiałem wiedzieć co oni potrafią.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 3 lut 2018, o 21:27

14 / ??

Przeczytałeś kartoteki po czym podałeś je reszcie zespołu a gdy już przejrzeli z kim będą się mierzyć i oddali je tobie radny znowu zabrał głos - Rozumiem, że nie macie następnych pytań. Życzę wam powodzenia. - powiedział po czym popatrzył na ciebie dodał - Shinzou-kun prosze nie ryzykuj, Amegakure jest niebezpiecznym miejscem więc uważaj. - wysłuchałeś oczywiście radnego po czym wyszedłeś z gabinetu. Waszym zadaniem jest w razie czego pozbycie się nukeninów i zabranie ciała, przyprowadzenie ich spowrotem jest tylko najlepszą opcją, ale jeśli rzeczywiście ame jest tak niebezpieczne może lepiej rozważyć bezpieczniejsze zabicie i dostarczenie ciał? Cokolwiek wybierzesz udałeś się po dachach do bramy.
Przechodzimy tutaj
Ostatnio edytowano 10 lut 2018, o 00:08 przez Nara Rin, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Postprzez Nara Rin » 10 lut 2018, o 00:00

65 / 65

Twoi podwładni wykonali rozkaz i zabrali opaski, na szczęście ten co dostał w głowę kule magmy nie nosił jej na czole, a na ramieniu, gdyby nie to to byś miał jedynie trzy opaski. Po zebraniu opasek wyruszyliście w stronę Iwagakure no Satou, najpierw opuściliście deszczowy Kraj Deszczu by trafić na opady śniegu w Tsuchi no Kuni, w powietrzu było czuć zimę. Przy zameldowaniu sie w bramie wioski dostałeś informacje, że twoja drużyna może już iść do domu, a w biurze radnego oczekiwany jesteś ty.
Oczywiście nim wszedłeś do biura zapukałeś i dopiero po uzyskaniu zgody otworzyłeś drzwi. Zdałeś raport radnemu i wtedy wszedł jakiś chuunin ze zwojami w ręce, a tobie się wydawało, że doświadczasz deja vu. - Po przeczytaniu raportów Kurogane-kuna, Kousekiego-kuna i Yougan-kuna jak i po wcześniejszą konsultacją z innymi radnymi mianuje cię Shinzou-kun nowy Jouninem Iwagakure no Satou. Powodzenia w dalszej karierze shinobi. A teraz, możesz odejść i udać się na spoczynek - powiedział radny z uśmiechem

Nagrody oczywiście po akceptacji misji
Wioska lub Organizacja:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
Kod: Zaznacz cały
[b]Przychód:[/b] 1000Ryō
[b]Link:[/b]
[b]Suma:[/b]

Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: Bank wiosek i organizacji.
Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.
Gracz/Gracze otrzymują po:
+ 1 Misja A
+ 8 PD
+ 40 PN
+ 2500 Ryō
Inne wynagrodzenie:
  • Awans na jounina
  • Kolejne serce z chakrą fuutonu (podobno mógł)
  • Łupy z Majiego
    • 2 katany
    • 60 shuriken
    • 20 kunai
Chimu otrzymuje:
+ 8 PZ
+ 18 PN
+ 1800 Ryō
Krótka ankieta:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi ocenić misję w kolejnym poście wstawionym w temacie z misją:
- Oceń świat przedstawiony w misji w skali od 1 do 10:
- Oceń zarys fabularny misji w skali od 1 do 10:
- Oceń kompetencje sędziego w misji w skali od 1 do 10:
Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Siedziba Tsuchikage