Yogan Hyakuzawa #1

Na potrzeby Misji Samodzielnych rangi D i C.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Yogan Hyakuzawa #1

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 21 kwi 2019, o 15:48

Był to piękny słoneczny dzień w Iwagakure No Sato. Hyakuzawa spał sobie w łóżeczku rozwalony na jego całą powierzchnie, słońce delikatnie przebijało się przez zasłony jego pokoju nie docierając jednak do łóżka albo co gorsza oczu Hyakuzawy tak więc sen miał spokojny. Nic nie zwiastowało jego nagłej pobudki. Jednak to był czas w którym Hyakuzawa musiał wstać gdyż mocz nie czeka, to mocz decyduje kiedy chce wyjść z organizmu. Można to trzymać oczywiście jednak każdy kto próbował zasnąć jak chciało mu się siku wie, ze nie jest to takie proste. Także Hyakuzawa wstał i poszedł a raczej doczłapał się do toalety gdzie oddał mocz prosto do ubikacji. Kiedy skończył to miał jak normalny człowiek wracać do swojego łóżka aby kontynuować swój sen jednakowoż nie było mu to dane przez osobę, która dobijała się do drzwi. Po ich otwarciu młodzieniec zobaczył innego młodzieńca jednakowoż dużo niższego, nawet karłowatego można by rzec który to miał w ręku zwój. Hyakuzawa odebrał zwój i zamknął drzwi uprzednio dziękując chłopakowi.

"Yogan Hyakuzawa

Z racji na niedobory rąk do pracy na wioskowym cmentarzu zostajesz wysłany dnia dzisiejszego do pomocy pracownikom owego cmentarza. Masz się na nim stawić zaraz po odczytaniu listu i spotkać z panem Yoshiharu Nishiyamą, który wytyczy ci rzeczy do zrobienia

Rada wioski Iwagakure no Sato"

Hyakuzawa nie miał wielkiego wyboru jak ubrać się, zjeść coś na szybko i ruszyć w stronę cmentarza wioskowego, oczywiście nie biegł tam jak głupi bo mu się nie chciało. To co miał w zwoju to miał w zwoju a rzeczywistosć jak zwykle jest nieco inna. Tak więc po jakiejś godzinie szwędania się po mieście dotarł w końcu na cmentarz. Iwijski cmentarz był na uboczu drogi, otaczały go masywy skalne w liczbie kilku. Było tam trochę trawy i kilka drzew. Nagrobki natomiast były dopasowane do kamienistego otoczenia. Nagrobki w większości były prostokątne oprócz kilku, które były "zajęte" przez osoby wyżej urodzone bądź bardziej majętne. Na samym środku natomias był kamienny słup na którym to były wyryte imiona ludzi, którzy oddali swe życie za wioskę. Sam cmentarz prezentował się wspaniale aczkolwiek było też sporo nagrobków, które to był w jakiś sposób uszkodzone bądź po prostu zaniedbane.

Chłopak po dostaniu się na cmentarz udał się w swoje prawo gdzie to był postawiony kamienny budynek, kiedy do niego wszedł spotkał starszego mężczyznę siedzącego na prowizorycznej recepcji. Hyakuzawa podszedł do niej i rozpoczął rozmowę.

- Dzień dobry, zostałem przysłany przez radę wioski. Szukam pana Yoshiharu Nishiyamy-

Starszy pan popatrzył na chłopaka wyglądając jakby miał zaraz usnąć, ręką swą wskazał tylko na drugie drzwi po lewej. Chłopak poszedł we wskazane miejsce i wszedł bez pukania do pomieszczenia w którym siedział sobie facet w średnim wieku przy swoim biurku i załatwiał coś w papierach. Kiedy zobaczył Hyakuzawę z miejsca odezwał się do niego nie dając mu się nawet przywitać
-Ty pewnie jesteś geninem przysłanym do pomocy. Masz uporządkować groby na cmentarzu. Przy wyjściu recepcjonista wyda ci mapę, masz na niej zaznaczyć groby, które są uszkodzone. Na końcu masz wywalić śmieci do śmietnika zbiorczego ze śmietników na cmentarzu, ruszaj.-

Hyakuzawa nie miał zbytnio wyboru jak wyjść z "biura" pana Nishiyamy i odebrać mapę z recepcji. Zaraz po tym ruszył powolnie na cmentarz rozwijając przy tym mapę. Był ucieszony tylko z tego, że były to prace porządkowe a nie chowanie zwłok. Na samym cmentarzu tego dnia było dość spokojnie, chyba nie było żadnego pogrzebu a przynajmniej takowego Hyakuzawa nie zaobserwował. Ruszył powoli przedzierając sie przez "dzielnicę" bogatych grobów jednak musiał zawrócić gdyż zapomniał wziąć... no nie wiem, grabi albo chociaż miotełki. Także kiedy zawrócił i wrócił do tamtego budynku wbił się bez pytania do składziku i wyciągnął wiadro, jakiś wózeczek aby to wszystko pomieścić, grabki, zmiotki i tego typu rzeczy do ogarniania grobów. Także w końcu przygotowany tym razem wyruszył na podbój grobów, ruszył znów przez tą samą alejkę zmiatając ewentualne liście z grobów. Jednak z racji iż była to alejka zamożniejszych ludzi z wioski to groby były w dużej ilości w idealnym stanie, nawet paliły się znicze przy niektórych.

Przechodził tak od alejki do alejki czyszcząc te groby i napełniając co jakiś czas wiadro świeżą wodą, którą pozyskiwał ze studzienek, które są cmentarzu. Im dalej się zapuszczał w cmentarz tym na coraz to bardziej opuszczone i zaniedbane groby natrafiał tak więc musiał to oznaczyć na mapie za każdym razem. Nie była to dla niego konfortowa sytuacja no ale cóż mógł zrobić? To w końcu była jego misja. Kiedy to już minęło kilka godzin i Hyakuzawa ogarnął te groby pozostało mu jedno zadanie do zrobienia, mianowicie wyniesienie śmieci. Także chłopak musiał znów przelecieć się po cmentarzu a raczej po śmietnikach znajdujących się na nim i wywalić je do jednego wielkiego śmietnika, który był zlokalizowany obok bramy wejściowej na cmentarz. Hyakuzawie zajęło to trochę czasu gdyż już dawno było po południu jak i mógł zbliżać się na dobrą sprawę wieczór. Tak czy siak chłopak wrócił do głównego budynku, który też mieścił się zaraz obok wejścia jednak nie zastał tam juz pana Nishinamy a jedynie tego pana z recepcji.

-Dobra robota młody. Odstaw rzeczy i właściwie możesz iść do domu bo tu nie ma za dużo do roboty jak widzisz.-

Jak mu nakazano to tak zrobił a następnie ruszył do domu aby odpocząć.
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 831
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Yogan Hyakuzawa #1

Postprzez Maji Seitaro » 21 kwi 2019, o 18:57

Akcept
Gracz otrzymuje:
+ 1 Misja D
+ 1 PD
+ 5 PN
+ 200 Ryō
Inne wynagrodzenie:
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: [b]Reiwa
 
Posty: 2364
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin


Powrót do Samodzielne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników