[C] - Yōgan Hyakuzawa - Kamienny Las

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [C] - Yōgan Hyakuzawa - Kamienny Las

Postprzez Suzuko Murai » 16 maja 2019, o 21:22

Gorączka nie wróciła. A przynajmniej nie na tyle silna, by stanowić jakiś problem. Jelita, tylko od czasu do czasu dawały o sobie znać, ale nawet wtedy, były to najczęściej fałszywe alarmy. Pogoda zepsuła się odrobinę na sam koniec, lecz oprócz braku słońca i odrobinę zimniejszego wiatru, nie groziło Hyakuzawie nic gorszego. Sam był jednak potwornie osłabiony i będzie musiał dochodzić do siebie jeszcze przez jakiś czas.

W końcu, nadeszła upragniona chwila. Niczym królik z kapelusza, tuż przed chłopakiem wyrósł znany mu już shinobi, który przyprowadził chłopaka do tego nieprzyjaznego miejsca. Shinobi spojrzał na młodego Yogana bardzo krytycznym wzrokiem.

- Śmierdzisz... I ogólnie wyglądasz jak gówno.- zauważył okiem eksperta. - Ale przeżyłeś... o tym jednak zadecyduje Tsuchikage. - wzruszył ramionami i podszedł do Hyakuzawy. Przez chwilę obchodził go dookoła, zastanawiając się jak podnieść chłopaka, tak by mieć z nim jak najmniejszy kontakt. Widząc jednak, że marne szanse, na osiągnięcie sukcesu, przełożył sobie chłopaka przez ramię.

- Trzymaj się, może trochę potrząść - Ruszył biegiem w kierunku wioski.


Chimu Suzuko Murai otrzymuje:
+ 2 PZ
+ 1 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō


Gracz Yogan Hyakuzawa otrzymuje:
+ 1 Misja C
+ 2 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō
Inne wynagrodzenie:3 dniowy pobyt w szpitalu (dni fabularne, opisane, nie rzeczywiste), podczas których będzie dochodził do siebie po osłabieniu
 
Posty: 962
Dołączył(a): 25 lut 2016, o 13:45
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Poprzednia strona

Powrót do Ranga C - zamknięty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników