Pierwszy labirynt

Kraina dominująca na południu świata shinobi. Kraj Wiatru to gigantyczna pustynia. Nie licząc ukrytej wioski wszelkie tutejsze wioski i miasta skupiają się w pobliżu oaz. Sunagakure no Sato mieści się w górzystej części kraju. Tutejsi shinobi przywykli do walki w ciężkich warunkach. Swoje zdolności rozwinęli do tak wielkiego stopnia, że są w stanie wykorzystywać ich w nawet tak niesprzyjających miejscach jak pustynia. Znani są szczególnie z kontroli piasku, żelaza oraz kukieł. Posiadają też shinobi wyspecjalizowanych w technikach wiatru i medycynie.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Pierwszy labirynt

Postprzez Cheshire » 23 cze 2019, o 22:19

-Witamy! Zapraszamy do naszego labiryntu! Nie jest to typowy labirynt, wszystkie przejścia są zamknięte. Wszystkie ściany możecie sforsować... Ale jeśli spróbujecie przejść przez niewłaściwą przegracie! Wejście to jedyne 100Ryō!
Gi gotowy był wręczyć kluczyk chętnym do wejścia. Każdy segment ścian dało się nim otworzyć, jednak otworzenie złego aktywowało alarm. Do labiryntu prowadziła drewniana brama. W sumie, to bardziej pasowałoby słowo furtka, bo była niewielka, nie domalowana. Po wejściu człowiek znajdował się w zadaszonym pomieszczeniu o kolorowych ścianach podzielonych na segmenty. Każdy zawierał dziurkę od klucza.
-Zainteresowany? Pierwotnie był to zwykły labirynt ale gdzieś tam jest ścianka blokująca przejście. Tą ściankę możecie otworzyć.
Zasady: ilustrację przedstawiając labirynt pobieracie, a następnie w paincie etc rysujecie drogę, jaką przechodzi Wasza postać. Możecie przekroczyć ścianę, jeśli jednak zrobicie to w złym miejscu przegrywacie. Ilustrację umieszczacie na dowolnym hostingu dla grafik, następnie poprzez bbcode 'img' lub 'url' umieszczacie ją w w swoim poście fabularnym w tym temacie w ramach ukrytych treści. Należy też opisać na jakiej zasadzie wybieramy ścianę. Do gry należy podejść jak do klasycznego labiryntu, czyli ściany mają być ścianami... poza jedną fałszywą. Próba przekroczenia normalnej ściany sprawia, że przegrywacie. W poście jest wystarczająco informacji by ocenić, gdzie można przejść nie wywołując alarmu.
Nie zapomnijcie o wpisowym, należy opłacić 100 Ryō!
Jeśli poprawnie przejdziecie labirynt dostaniecie 2PD. Jeśli popełnicie błąd będziecie mieć kolejną szansę... za kolejne wpisowe.
Schemat:
 • Część Jawna - post fabularny
 • Część w 'ghide=5'
  • Ilustracja labiryntu wraz z trasą przejścia.
  • Link do wydatków postaci potwierdzający opisanie wpisowego.
  • Opis na jakiej zasadzie wybraliśmy miejsce, w którym otwieramy ścianę.
Obrazek

Postacie, które zaliczyły:
 • Nara Rin +2PD
 • Sabaku no Kumari +2PD
 • Shouta +2PD
Postacie, które aktywowały alarm:
Administrator
 
Posty: 1619
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: Pierwszy labirynt

Postprzez Sabaku no Kumari » 23 cze 2019, o 23:13

Jak na każde dziecko przystało Kumari uwielbiała dobrą zabawę a ruszenia makówką i rozwiązywanie zagadek zdecydowanie zabawą było! Nic więc dziwnego, iż Sabaku no Kumari znalazła się w tym miejscu pomimo tego, iż oryginalnie znalazła się w kraju Wiatru aby potrenować(Oczywiscie nie była pozostawiona sama sobie!) swą zdolność kontroli piachu. Wysłuchawszy wyjaśnień, dziewuszka obdarowała pomysłodawców gry swym ciepłym uśmiechem po czym poprawiając kaptur ruszyła w kierunku bramy. Uwadze nie uszedł jej fakt, iż brama zdawała się być niedokończona - ciekawe jakich jeszcze kolorów chciało użyć rodzeństwo? Blondyna już miała wchodzić gdy okazało się, że przecież po pierwsze - nie miała klucza a po drugie jeszcze nie zapłaciła! Kumari klepła się w czoło po czym zawróciła się do właściciela i zapłaciła za możliwość wzięcia udziału w zabawie po czym zyskując kluczyk ruszyła ku wejściu! Ahoj zagadko!

Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hyuga Aya
Mk: Hozuki Madoka
 
Posty: 180
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Genin

Re: Pierwszy labirynt

Postprzez Nara Rin » 7 paź 2019, o 20:27

Nara wychodząc ze sklepu usłyszała o tym że na pustyni znajdowały się dwa labirynty zagadki, tak więc Rin jeszcze przed opuszczeniem kraju wiatru skierowała się do jednego z dwóch labiryntów znajdujących się w Kaze no Kuni. Dziewczyna chciała się trochę rozerwać, a zarazem sprawdzić siebie w tak nietypowej sytuacji, a może nie tak nietypowej patrząc na to, że już raz znalazła się w ruinach, z których musiała się wydostać własnie rozwiązując zagadkę. Będąc w konosze nie chciałoby jej się tu wracać, zwłaszcza w momencie kiedy miała odbudować zaufanie liścia w stosunku do niej, a tak nim jeszcze tam wyruszyła mogła sobie na to pozwolić. Uiściła opłatę dostała klucz i weszła do środka.
 
Posty: 1758
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Pierwszy labirynt

Postprzez Uchiha Arin » 31 paź 2019, o 00:32

No dobra, nie wszystko musi być opłacalne. Czasem tez człowiek potrzebował chwili na "rozluźnienie" się. Może to nie był typowy sposób na odpoczynek, jednak Shouta stwierdził że nie jest to najgorsze spędzenie czasu, podczas którego i tak musiał odpocząć od upału, jaki był wiecznie w kraju Wiatru.
Dom braci Aobi, czy jak ich tam zwało. To było miejsce w którym Shouta miał zamiar spędzić parę najbliższych godzin. Dokładniej, to nie chodziło mu o sam dom, lecz o zagadki, jakie oferowali bracia. Po uiszczeniu opłaty, która nie należała do największych na świecie. Shouta dostał swój klucz i postanowił ruszyć na podbój labiryntu.


Link: viewtopic.php?f=337&t=10860&p=128954#p128954

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
 
Posty: 458
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki


Powrót do Kaze no Kuni - Kraj Wiatru

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników