Biedna dzielnica

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Biedna dzielnica

Postprzez Shotaro » 7 mar 2019, o 17:02

Shotaro zastanawiał się dłuższą chwilę jak mógłby polepszyć swój wizerunek we wiosce. I przyszło mu coś bardzo niespodziewanego do głowy. Zebrał swoich braci w wierze i udał się do swojej świątyni. Razem ze swoimi kompanami przygotował mnóstwo ciepłych posiłków. Rozłożył je na tacy z kółkami i wyruszył w podróż po biedniejszym obszarze Otogakure. Każda wioska musiała mieć taką dzielnicę, gdzie mieszkańcy głodowali i nie było ich stać na jedzenie.
- Darmowe posiłki - krzyczał Shotaro. Ludzie najpierw niepewnie podchodzili, jakby podejrzewali jakiś zasadzkę, która miałaby na nich czyhać. Shotaro jednak się nie poddawał i darł się na cały głos. Jeździł na swoim wężowym ogonie, jedną ręką trzymając wózek a reszta rąk rozdawała posiłki biednym, którzy odważyli się wyciągnąć po niego ręce. Za chwilę więcej ludzi zebrało się dookoła Shotaro, prosząc o jedzenie. Dobrze, że miał tyle rąk, bo przynajmniej mógł nadążyć z wydawaniem. Kiedy przejechał ulicę wzdłuż, brakło mu misek z jedzeniem. Uśmiechnął się pod nosem i wrócił do świątyni. Ludzie dziękowali mu za ciepły posiłek. Jashinista powiedział im, że zawsze mogą przyjść do świątyni, gdy głodowali. Na pewno był to dobry ruch w kierunku poprawy swojego wizerunku. Ważne było, żeby ludzie Cię uwielbiali, jeżeli zamierzałeś coś osiągnąć we wiosce.

[z/t]
 
Posty: 1564
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Biedna dzielnica

Postprzez Shotaro » 8 lip 2019, o 20:47

Shotaro udał się szybko ze szpitala do swojego klasztoru. Zanim jednak tam dotarł natrafił na biedną dzielnice, gdzie ludzie leżeli na ziemi jak zombie. Jashinista nie mógł pozwolić na to, aby umierali w takich warunkach. Zaprowadził większość z nich do szpitala. Niestety budynek ten miał ograniczoną pojemność, a ludziom trzeba było pomóc. Pozostałych zaprowadził do klasztoru, gdzie zajmowali się nimi jego bracia z wyznania. Dla każdego znalazło się miejsce w jego klasztorze. W chwilach takich jak ta cieszył się, że mógł zarządzać takim przybytkiem, aby pomagać ludziom z jego wioski. Każdy jashinista zasługiwał na pomoc, gdyż przez całe życie słuchał się woli swojego Boga. Shotaro sam doświadczał efektów tej choroby. Kaszel nie dawał mu spokoju. Kiedy tak przenosił po kilka osób na raz do klasztoru (zaleta posiadania 3 par rąk), zauważył pewną osobę, która wyróżniała się z tłumu. Nie odczuwała wcale efektów choroby i wydawało się, że czymś handluje. Shotaro musiał dowiedzieć się czegoś więcej o tej osobie. Podszedł do niej, gdy odniósł już większość chorych. Okazało się, że miał do sprzedania lek, o którym już wcześniej słyszał Shotaro. Zapłacił mu 25 000 Ryo za 5 tabletek. Wiedział, że jeszcze mu się przydadzą. Nie brał ich od razu. Zostawił je sobie na później. Oddalił się trochę, ale tylko po to, aby przypatrzeć się poczynaniom dilera i żeby móc go śledzić, gdy już postanowi opuścić to stanowisko. Shotaro starał się podążać mrokiem, aby nie zostać zauważony. Shotaro przygotował się, tworząc sobie kilka różnych materiałów, którymi chciał zamaskować swoją obecność przed dilerem. Za każdym razem chował się używając czegoś innego, udając płot, kamień i tego typu rzeczy. Podążał za dilerem, aby dowiedzieć się, skąd ma kolejne dawki leku. Kupił od niego kilka tabletek za dużą sumę pieniędzy, więc była szansa, że po zakończonej szychcie będzie chciał oddać pieniądze do kogoś wyżej postawionego i prosić o kolejne rzeczy do sprzedaży.


- 25 000 Ryo

 
Posty: 1564
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Biedna dzielnica

Postprzez Ragi » 10 lip 2019, o 04:14

Handlarz lekami jednak nie spotkał się z nikim ani nikomu nie oddał pieniędzy, jedyne co zrobił to poszedł do pobliskiego hotelu, żeby odpocząć. Jednak sam proces kupowania był nietypowy, miał przy boku wielką przepastną torbę do której najpierw schował pieniądze, dość długo "gmerając" w niej. Następnie z rękawa wysunął odpowiednią ilość tabletek, tak jakby wiedział dokładnie ile Shotaro będzie potrzebował.
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 306
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: Biedna dzielnica

Postprzez Shotaro » 10 lip 2019, o 09:24

Kupowanie jak u prawdziwego mistrza handlu. Musiał dokładnie wiedzieć, ile Shotaro będzie chciał kupić. Może potrafił czytać w myślach? Brzmiało to dosyć nieprawdopodobnie, żeby ktoś mógł czytać w myślach i jeszcze na odległość. Ale w świecie Ninja wszystko było możliwe. Było jeszcze jedno rozwiązanie tej zagadki. Możliwe że diler odpieczętował odpowiednią ilość w momencie gdy Shotaro o nią poprosił. To by miało nawet większy sens. A mógł je przyzwać z dalekiej odległości, dzięki pewnej technice Ninjutsu, którą opanował również Jashinista. Tyle informacji zdecydowanie mu nie wystarczyło. Musiał przepytać dilera. Zrobił to gdy ten rano wychodził do pracy. Shotaro również się wyspał przez noc, ale wstał wcześnie rano, aby czekać tam na dilera. Kiedy ten wychodził do pracy, wziął go na stronę i zaczął przepytywać. Głównie chodziło mu o to, kto był jego pracodawcą. Najpierw próbował przeprowadzić pytanie w sposób bardzo ludzki, bez użycia siły, ale jeśli diler odmówił zeznać, musiał zastosować trochę przemocy. Jakiś kunai poszedł w ruch.
 
Posty: 1564
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Biedna dzielnica

Postprzez Ragi » 10 lip 2019, o 22:23

Handlarz lekarstwami widać było że coś przeczuwał. Na widok Kage, który dzień wcześniej kupił porcję na tydzień a dzisiaj znów go szuka wzrokiem, założył kaptur na głowę i próbował odejść, jednak władca wioski w której teraz pracował nieszczęsny "sklepikarz" nie dawał za wygraną. Gdy skończyły się nerwy dealerowi, zwrócił się do Shotaro:
-Czego ode mnie chcesz? Więcej leku? Daj kasę to pogadamy
Jednak nie musiał długo czekać na odpowiedź SHotaro czego on chce od sprzedawcy, ten zbladł kiedy zdał sobie sprawę, przed kim tak naprawdę próbował "uciec" i co tak naprawdę powiedział
-Ja tu tylko sprzedaję! Nic więcej powiedzieć nie mogę.
Widać było że wyjątkowo się boi i żałuje tego, co wyszło przed chwilą z jego ust. Taka samą odpowiedź, jednak powiedzianą jeszcze bardziej żałosnym głosem, usłyszał kiedy podczas negocjacji posłużył się cięższym orężem, typowym dla ludności zamieszkującej wielkie ukryte "wioski".
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 306
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: Biedna dzielnica

Postprzez Shotaro » 10 lip 2019, o 22:35

- Opowiedz mi jak to się wszystko zaczęło. Jak to się stało, że dostałeś tę pracę - powiedział Shotaro. Nie zamierzał na razie nic więcej robić, co ograniczyłoby możliwość mówienia dilera. Zamiast tego owinął się wokół mężczyzny, upewniając się, że ogon mocno ściska mężczyznę. Niczym wąż, który złapał swoją ofiarę. Następnie Shotaro swoim językiem przejechał po policzku mężczyzny, jakby próbował swój posiłek, czy był dostatecznie dobry i ciepły - innymi słowy nadający się do spożycia. A mężczyzna mógł się domyślać, że Jashinista nie wybrzydzał. Jego wygląd mógł poruszyć wyobraźnie. Mimo wszystko Shotaro bał się, że nie dowie się nic ciekawego. Dopóki nie usłyszy jednak wyjaśnień, nie przestanie swojej zabawy. Samehada na jego plecach również była chętna na odrobinę przyjemności, szczerząc swoje ząbki. Shotaro pozwolił jej pobrać trochę chakry, ale nie zbyt dużo, żeby mężczyzna był w stanie opowiedzieć swoją historię.
 
Posty: 1564
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Biedna dzielnica

Postprzez Ragi » 15 lip 2019, o 23:36

Mężczyzna torturowany przez potwora z wioski ukrytej w dźwięku, przez dłuższy czas starał się nie wypowiedzieć ani słowa na tematy o które go pytano, jednak kiedy został polizany, miarka się przebrała. On nie należał do "tych", tak sobie powtarzał w duchu, kiedy to wykonując błyskawicznie jedną pieczęć, jedną ręką, zamknął Shotaro w krysztale. Kage tej wioski miał pecha co do przeciwnika, który okazał się być podstępny i zdołał uciec. Oczywiście, nie było mu w interesie wzniecać wojny z racji na powszechnie znane, dobre kontakty Oto z Suną i Iwą, gdzie sprzedawcy leku również swoje działali, więc anulował technikę kryształu bez szwanku dla uwiezionego, jednak z racji na natarczywość oraz możliwe kolejne, dalsze posunięcia, sprzedawców w Oto nie dało się już znaleźć...Od teraz, w Otogakure no Sato nie można zakupić lekarstwa na chorobę od "dealerów". Powszechnie jednak wiadomo że w pozostałych wioskach jest możliwość zakupienia go.
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 306
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: Biedna dzielnica

Postprzez Shotaro » 16 lip 2019, o 11:24

Ciało krystaliczne – ciało stałe, w którym cząsteczki (kryształy molekularne), atomy (kryształy kowalencyjne) lub jony (kryształy jonowe) są ułożone w uporządkowany schemat powtarzający się we wszystkich trzech wymiarach przestrzennych. Shotaro czytał kiedyś o takich właściwościach materii. Nie sądził natomiast, że kiedykolwiek znajdzie się w jednym z nich. Będąc uwięziony, narastała w nim ciekawość. Kiedy jednak chciał zaczerpnąć języka, nie było już tajemniczego mężczyzny. Kryształ zamienił się w popiół, a Shotaro ponownie był wolny. Nie miał już szansy znaleźć żadnego z dilerów w swoim kraju. Miał swoją szansę, której nie wykorzystał. Nie było mu jednak żal. Przynajmniej próbował, a jak długo to robiłeś, tak długo byłeś zwycięzcą. Nie zamierzał się poddawać. Opuścił biedną dzielnice, aby udać się na dalsze poszukiwania.

[z/t]
 
Posty: 1564
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei


Powrót do Otogakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników