[C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Postprzez Uchiha Kurome » 24 lip 2019, o 10:09

Wyglądało na to, że Kuro dostała pomoc od lokalnych stróżów prawa. Ucieszyło ją to, gdyż oznaczało to, że teraz bandyci będą musieli zwracać uwagę także na milicje co ułatwi jej robotę. No i przyspieszy też to eliminacje tego ścierwa. Szlachcianka zdecydowała się zmienić cel rzutu kunaia z notką. Nowym celem był jeden z mieczników, który chciał wyeliminować jej sojuszników. Notkę zdetonowała w momencie gdy on oraz drugi miecznik byli w zasięgu, a przynajmniej nie den z nich był, a tak, żeby strażnicy wioski nie byli w zasięgu wybuchu. Szlachcianki nie obchodziły życia stróżów prawa, ale ich pomoc była jej przydatna. Oczywiście za pomocą sharingana unika pocisków jakie zostały w ją wypuszczone.
Spoiler:
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Re: [C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 26 lip 2019, o 04:12

Plan Kurome tym razem okazał się lepszy niż na początku mogłoby się wydawać, dwóch mieczników zostało trafionych wybuchem, jeden całkowicie został zrzucony z konia przez wybuch a następnie niefortunnie uderzył głową o ziemię tracąc przytomność... przynajmniej tracąc przytomność o ile nie zginął w momencie bezpośredniego trafienia go, drugi miał więcej szczęścia bo dostał jego koń aczkolwiek dostał on w nogę co spowodowało natychmiastowy upadek konia na ziemię razem z jeźdźcem, który to wypadł z siodła, skończyło się na kilku siniakach i chłop zaraz się podniesie. Milicja została póki co uratowana. Kurome udało się także uniknąć pocisków wystrzelonych z kusz, ranny kusznik zawrócił na swoim koniu i zaczął uciekać ze względu na odniesione rany, chyba wiedział, że bez pomocy medycznej długo nie wytrzyma, co nie oznaczało iż nic nie zrobił gdyż zaczął tratować koniem mieszkańców wioski, którzy to wpadli w panikę. Została jeszcze tylko cała zgraja przeciwników, dwóch z włóczniami, kilku z kosami oraz kijami, którzy to zaczęli wycinać oraz pałować mieszkańców, którzy to uciekali w popłochu. Kurome musiała coś zrobić aby uratować tych mieszkańców przed śmiercią... znaczy nie musiała ale jednak wypadałoby. Sama milicja na widok tego iż mieszkańcy są wyżynani ruszyła aby odpowiedzieć ogniem. Łucznik strzelił w jednego z bandziorów jednak nie trafił. Drugi natomiast ruszył na miecznika, który to wstawał z ziemi.

Przeciwnicy:

Jest 2 włóczników , 2/3 kuszników (Jeden w odwrocie), 2 z kosą, 3 z kijami, 1 z mieczem (ranny)

Sojusznicy:
Milicjant z kataną, milicjant z łukiem.
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 751
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: [C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Postprzez Uchiha Kurome » 26 lip 2019, o 21:57

Plan Kurome się udał, uratowała członków milicji przy okazji zmniejszając liczbę przeciwników, kto się cieszy? Na pewno Kuro, gdyż nadal miała pomoc, a do tego zmniejsza się liczba ludzi, których musi zabić. To, że cywile giną to mały szczegół. Co prawda Kuro zamierzała uratować tych co potrafiła by mieszkańcy nie stracili lojalności względem Konohy ale nic więcej nie zrobi. A tak mówiąc o ratowaniu cywili, to właśnie zamierza to zrobić, co prawda samo uratowanie ich życia jest raczej skutkiem ubocznym ale nadal. Bandyci, którzy ich pałują oraz tną kosami się raczej mało ruszają tak więc będzie to dobry cel dla jej kunaiów, co prawda tym razem bez notki ale sharingan i jej wiedza medyczna powinny sprawić, że jej rzut będzie celny i zabójczy, no a przynajmniej niebezpieczny dla ich życia wyjęła 5 kunai i rzucała pojedyńczo każdym w tych z kosami i kijami.
Spoiler:
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Re: [C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 28 lip 2019, o 16:27

Mieszkańcy zaczęli być wybijani, jak widać bandyci zmienili taktykę na nieco logiczniejszą, jak wybiją mieszkańców to nawet jak potem zwieją to i tak Kurome nie będzie pilnowała magazynu sama całą wieczność więc równie dobrze mogą potem wrócić po zapasy. Zacznijmy więc od rannego kusznika na koniu. Chłop zwiał, może wróci może nie, tak czy siak był już w takiej odległości, że zaczął być tracony z pola widzenia. Dwóch kuszników rozpoczęło przeładowanie broni i znowu mierzyli do kurome, która tym razem miała inny plan, reszta zajmowała się pałowaniem oraz wyżynaniem ludności cywilnej poza jednym, który to ruszył konno a miał tylko co prawda kij jednak ruszył w stronę łucznika, który to ładował łuk. Miecznik, który to wcześniej zaliczył upadek z konia wstał i zaczął wymieniać ciosy z milicjantem a Kurome zaraz przed tym wyrzuciła 5 kunaiów. Z racji iż miała gdzieś cywili to waliła nimi pojedyńczo aczkolwiek nie była Itachim, który to wyprawiał prawdziwe cuda z shurikenami jednak ona rzucała kunaiami stojąc w miejscu. Jeden kunai jej zszedł i trafiła w cywila, który to próbował uciec, Dwóch trafiła w ramię aczkolwiek to jest tylko kunai, to nie morduje od takiego ciosu, Jednym trafiła w krtań co spowodowało śmierć jednego z kuszników. Ostatnim natomiast trafiła drugiego kusznika w brzuch. Co zrobi teraz?

Pozostało:
Jest 2 włóczników (2 rannych) , 1 kusznik (ranny) , 2 z kosą, 3 z kijami, 1 z mieczem (ranny)

Sojusznicy:
Milicjant z kataną, milicjant z łukiem.
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 751
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: [C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Postprzez Uchiha Kurome » 5 sie 2019, o 21:35

Kurome uśmiechała się nosem, była dość wysoko więc mało kto to powinien zauważyć ale jej sadystyczna dusza cieszyła się z tego co się działo na dole zarówno z bandytami jak i cywilami. Wolała jedna tego nie pokazywać zbytnio, jej reputacja i tak lekko ucierpi po tej misji jednak dziewczyna miała nadzieje, że słowa jakichś tam wieśniaków nie będą miały zbyt wielkiej wagi. Niestety jeden z jej przeciwników uciekł i prawdopodobnie już nie wróci. Kuro jednak się nim nie martwiła gdyż miała na głowie obecnych tu bandytów.
Kuro mogła się bawić w rzucanie bronią przez cały dzień ale walczenie w ten sposób zaczynało ją nudzić tak więc zbiegła po ścianie spichlerza na ziemie po czym użyła kaisai iki na największej grupce bandytów i najlepiej tak by żaden cywil tym nie dostał, aczkolwiek to ostatnie było opcjonalne. W tym momencie dziewczyna używała sharingana nie tylko do unikania pocisków ale co ważniejsze do przewidywania ataków przeciwników, którzy rzuciliby się na nią, i do unikania tychże.
Spoiler:
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Re: [C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 13 sie 2019, o 01:12

Bandyci już nieco pocięci sprowokowali Kurome do nieco odważniejszego posunięcia jakim to było spalenie ich żywcem a przynajmniej spalenie jak największej grupy. Dziewczyna dzielnie uniknęła strzałów z kuszy, które to do niej leciały, właściwie to strzału gdyż żył już tylko jeden kusznik, który zaczął zwiewać gdyż był ranny a życie mu było chyba miłe. Było ponieważ po chwili został zdmuchnięty razem z czterema innymi, którzy to dzierżyli włócznie oraz dwa kije. Udało jej się też spalić dwóch cywilów oraz przypalić resztę już chyba nie żyjących. Reszta żywych bandytów (1 z kijem, 2 z kosami) kiedy zobaczyła iż dziewczyna zdmuchnęła ich kompanów w ognistym oddechu rzuciła się do ucieczki konno. Kurome mogła ruszyć za nimi aby ich zabić bądź zareagować na walkę milicjanta z mieczem z ostatnim walczącym bandziorem, chłop nie miał konia a na piechotę raczej uciec nie mógł. Walka tam trwała w najlepsze. Łucznik z milicji natomiast celował w uciekających bandziorów.

Pozostało:
2 z kosą, 1 z kijem - Uciekają
1 z mieczem

Milicja:
Milicjant z mieczem
Milicjant z łukiem
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 751
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: [C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Postprzez Uchiha Kurome » 13 sie 2019, o 12:28

Jeśli przeciwnicy znajdowali się w odpowiedniej odległości od niej by mogła trafić to dziewczyna rzuciła w stronę uciekających konno kunaiami, po jednym na jednego konia. Celowała w nogi tak by sprawić, że się one wywalą, a razem z nimi ich jeźdźcy, jeśli jednak odległość była zbyt długa to Kurome całkiem ich olała i zajęła się ostatnim miecznikiem, który został na polu bitwy. Jeśli trafiła, któregokolwiek z koni, tak że się wywalił to i tak najpierw zajęła się bandytą, który walczył z milicjantem. Nie zamierzała się z nim bawić. Podniosła fuuma shuriken, który był nadał był obwiązany linkami i rzuciła go w stronę szermierza. Tak sterowała linką by dekapitował on jej cel a nie trafił milicjanta. Jeśli był to koniec walki, a żaden z koni nie został wywrócony to zaczęła zbierać sprzęt, zarówno swój jak i pozostawiony przez bandytów, kto wie, może kiedyś go do czegoś wykorzysta, a jak nie to go sprzeda. Jeśli jakiś bandyta został strącony z konia to zaczęła biec w jego stronę i zamierzała jeszcze raz wykorzystać fuuma shuriken, który wyciągnęła z trupa miecznika i tak nim pokierować by dekapitował co najmniej jednego z nich, a resztę ranił. Jeśli, ktoś to przeżył i był gotów do walki to rzuciła shurikeny tak by jak najbardziej raniły przeciwników i dobiła kunaiem podrzynając gardła
Spoiler:
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 178
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Chūnin

Re: [C] Uchiha Kurome - rozgrzewka po CE

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 15 sie 2019, o 03:21

Niestety konie okazały się szybsze niż mogła to na początku zakładać Kurome, Kunaie co prawda poszły w ruch aczkolwiek koń to koń a rzut to rzut. Także kunaie jedyne co zrobiły to przeleciały swój dystans i opadły na ziemię a bandyci uciekli. Milicyjny łucznik zaprzestał strzałów gdyż prawdopodobnie stracił nadzieję na to, że trafi. W tym czasie padały kolejne blokowane ciosy milicjanta i ostatniego z bandziorów. Kiedy to nagle bam i trach i jeb i to nagle bandzior został zdekapitowany przez Fuma Shuriken, który to Kurome podniosła. Walka wygrana, nie ma żadnych wrogów w rejonie naszych działań a ta cyk jak Janusz na promocję w biedroncę co była na browary do broni, którą to zostawili ze sobą. Kiedy ta była jeszcze w szale rabowania trupów podszedł do niej jeden z milicjantów i rzekł. -To już chyba ostatni, z resztą poradzimy sobie sami, możesz wracać do wioski/-


Chimu Yogan Hyakuzawa otrzymuje:
+ 2 PZ
+ 1 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō


Gracz Uchiha Kurome otrzymuje:
+ 1 Misja C
+ 2 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō
Inne wynagrodzenie: Drop z rozbójników
Katana
Lekka kusza
Yari
Yari
Jō (Zniszczone)
Jō (Zniszczone)
Yari (Zniszczone)
Yari (Zniszczone)
Lekka kusza (Zniszczone)
Katana


Przypominam także o możliwości kontynuacji tego wątku gdyż bandyci mogą wrócić do wioski bądź można ich wytropić. Rzeczy zniszczone zostały spalone bądź przypalone w ognistym podmuchu.
BANK
PZSpoiler:


Obrazek
 
Posty: 751
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Poprzednia strona

Powrót do Ranga C - zamknięty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników