Tereny graniczne z Krajem Piasku

Kraina dominująca na południu świata shinobi. Kraj Wiatru to gigantyczna pustynia. Nie licząc ukrytej wioski wszelkie tutejsze wioski i miasta skupiają się w pobliżu oaz. Sunagakure no Sato mieści się w górzystej części kraju. Tutejsi shinobi przywykli do walki w ciężkich warunkach. Swoje zdolności rozwinęli do tak wielkiego stopnia, że są w stanie wykorzystywać ich w nawet tak niesprzyjających miejscach jak pustynia. Znani są szczególnie z kontroli piasku, żelaza oraz kukieł. Posiadają też shinobi wyspecjalizowanych w technikach wiatru i medycynie.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Tereny graniczne z Krajem Piasku

Postprzez Nara Rin » 10 lis 2019, o 03:30

Yami Saiko- Misja rangi S
- 18 -

Kobieta w momencie gdy usłyszała zgodę Saiko zaczęła ją prowadzić korytarzami i schodami. Były one puste albo przechadzali się nimi kapłani i kapłanki, tak czy inaczej wyglądało na to, że nie było to miejsce dla wiernych. Zmysł sensoryczny Saiko wykrywał wiele różnych sygnatur chakry na różnych poziomach. W końcu kazekage została przyprowadzona po wielkie drzwi, które zostały otworzone przez kobietę. - Morski Ojciec czeka w środku Kazekage-sama - i rzeczywiście w środku znajdowało się źródło chakry na tym samym poziomie co Yami. Z korytarza było widać wielkie okno skierowane na morze. Widok z niego był cudowny. Stolik i dwa fotele, skierowane plecami do wnętrza. Na jednym z nich ktoś siedział jednak nie można było z tej strony określić płci tej osoby. Na głowie miał specyficznie wyglądające nakrycie, pewnie oznaczało ono głowę tego kultu.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Akatsuki

Postprzez Yami Saiko » 10 lis 2019, o 03:35

Kierowana przez korytarze rozglądała się na boki, zapewniając sobie jak najwięcej wizualnych informacji. Skoro jej tożsamość była znana w tym miejscu, równie dobrze mogła darować sobie chodzenie jak na pazia przystało. Metr nad ziemią leciała spokojnym tempem, grzeczne sprawdzając gdzie chcą ją doprowadzić. Różne poziomy chakry w całej świątyni były pewnym ostrzeżeniem dla dziewczyny, lecz pewności siebie nigdy jej nie brakowało a też przezorność u niej była niezwykle wysoka. Po otworzeniu drzwi wleciała do środka.
-Podobno ktoś się mnie spodziewał? - zarzuciła, będąc w pełni świadoma poziomu osoby ze specyficznym nakryciem głowy. Co się dalej będzie działo w dużej mierze zależało od mężczyzny.

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:

Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Nara Rin » 11 lis 2019, o 22:24

- 20 -

Gdy Saiko podeszła do przodu fotela tak że widziała osobę na nim zobaczyła mężczyznę w starszym wieku w ozdobnych szatach podobnych do tych jakie nosili kapłani w tej świątyni ale dużo bogatszych. - Ah, młoda kazekage. Siadaj, siadaj. - powiedział nie patrząc nawet na młodą Yami, która w tym momencie zauważyła, że jest ślepy - Moje oczy co prawda już od dawna nie widzą ale mimo to wiem, że przybyłaś do mojego miasta. Chciałbym się dowiedzieć czego tu szukasz. Mam nadzieję, że moi bracia w wierze nie zbudziły twojego legendarnego już gniewu - zapytał cały czas patrząc przez swoje okno, przez które było widać piękny kolor wody.

Postprzez Yami Saiko » 12 lis 2019, o 11:55

Posiadany poziom przez mężczyznę był dla niej większym sygnałem ostrzegawczym niż sam wygląd. Wydawał się ślepy, lecz doskonale wiedziała o wszelakich metodach i zdolnościach wpływające na postrzeganie otaczającego nas terenu oraz osób. Nie wierzyła więc, że był bezbronny i nieszkodliwy gdyby doszło do walki. Bacznie obserwowała go sharinganem, oczami zerknęła na pobliskie krzesło i jeżeli nie wyłapała nic nimi jak i sensorem, usiądzie spokojnie.
-Z kim mam przyjemność? - zapytała o imię, gdyż póki co jedynie znała go pod pseudonimem "Morski Ojciec". Pytanie zaś samo w sobie uzasadnione. Skoro ona była tutaj znana to przynajmniej mogliby stać na równi pod tym względem, przez wzgląd kultury osobistej. Jej reputacja zaś była znana i mogło to wpłynąć pozytywnie/negatywnie na dalsze rozmowy. Wszystko zależało jak się rozegra dane karty i kto będzie miał lepszą rękę.
-Doszły mnie wieści o zaginięciach ludzi z pobliskich wioseczek. Biorąc pod uwagę, że są to mieszkańcy Kaze no Kuni ich dobro wciąż leży mi na sercu. Ślady natomiast doprowadziły do tego portu i urwały się wśród pozostałych gości/cywilów. - złapała oddech -Skoro Ojciec jest tak doskonale zorientowany o tutejszych sprawach to być może coś doszło do Twoich uszu? Za pomoc na pewno byłabym wdzięczna. - skończyła i analizowała każdą jego wypowiedź pod względem prawd i kłamstw. Musiała wybadać czy sprzedawać będzie jej kit.

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 12 lis 2019, o 20:37

- 22 -

- Ah przepraszam, tak długo byłem nazywany wyłącznie Morskim Ojcem, że zapomniałem się przedstawić. Jestem Kirameki Ao... - zawiesił głos - Ile to już dekad minęło od czasu gdy wypowiadałem to imię po raz ostatni? - zapytał sam siebie nostalgicznym tonem.
- Zaginięcia mieszkańców Kaze i to niedaleko od tego miejsca, a ich ślady prowadziły tutaj? I do tego mówisz, że całe wioski znikły - zapytał po czym na jego twarzy pojawił się gniew - Młot Zmierzchu! Ci heretycy ośmielili się uprowadzać całe wioski moich wiernych?! Oj tego już za wiele! Kazekage-san, jako przywódca Wiary Wodnego Boga chciałbym zlecić zlecenie rangi S, a dokładniej to chciałbyś aby to ty się go podjęłaś. Wybij Południową Świątynie! - mówił podniesionym głosem pełnym gniewu po czym się uspokoił - Niestety nie wiem nic o tych ludziach, którzy zostali przez nich uprowadzeni, ciebię było dość łatwo zlokalizować, jednak taka grupa cywili to za dużo. Wiem natomiast gdzie mniej więcej znajduje się ta cała ich świątynia w tym rejonie. Na południu jest dość spora wyspa, znajduje się tam między innymi Oni no Kuni. Są plotki, że w jednym z tych krajów jest gdzieś ukryta jedna z ich głównych świątyń, a także, że jest ona jedną z najlepiej bronionych siedzib Młota Zmierzchu, a patrząc na to, że północna świątynia została zniszczona jest całkiem prawdopodobnie, że podnieśli poziom zabezpieczeń. - mężczyzna mówił prawdę, a przynajmniej w większości, gdyż nie był pewien prawdziwości plotek

Postprzez Yami Saiko » 12 lis 2019, o 20:45

Była ciut zdziwiona zmianą tonu i prowadzonej rozmowy, kiedy został poruszony temat zaginionych cywili/wiernych. Wszystko wskazywało na Młot Zmierzchu - co już podejrzewała - lecz nie była w stanie nabyć informacji na temat ich kolejnej siedziby. Do teraz. Podniosła jedną brew słysząc o zleceniu. W zasadzie nie potrzebowała pieniędzy by bronić mieszkańców Kaze no Kuni, lecz jeżeli Ojciec chciał się bawić w klienta, zapłacić i jednocześnie wytworzyć jakieś przyjazne stosunki na przyszłość to nie będzie odmawiała. Zapamiętała lokalizację, wstała i potwierdziła słownie akceptację warunków. Oni martw, porwani ocaleni. Wszystko się w jej głowie zgadzało. Przeklęła jednak we własnej głowie. Jej ulubionym zadaniem było niszczenia danych grup, obszarów czy specyficznych jednostek. Nienawidziła jednak, kiedy w grę wchodzili zakładnicy. Była przez to ograniczona a takich przypadków miała już kilka na koncie. Widać, będzie musiała raz jeszcze się namęczyć i nakombinować.
Dla pewności poprosiła również jakaś siostrę by dokładnie na pierwszej lepszej mapie wskazała dane lokalizacje. Lepiej się upewnić niż później żałować.

Co dalej? Opuści świątynię, wzniesie się w powietrze i ruszy.... skanując cały czas teren i obserwując bacznie swoimi czerwonymi oczami.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 26 lut 2020, o 02:41

Maji Hitoshi, Sabaku no Kumari, Chousokabe Shouko, Kurose Arisu - Misja rangi B
- 1 -

Nasza wesoła gromadka poznała się jak i dostała informację wcześniej od Saiko gdzie mają ruszyć. Z racji iż Sabaku wiedziała jak się dostać do Kraju Piasku no to ona głównie prowadziła. Tak czy owak po krótkiej podrózy w końcu dotarli do Kraju Piasku... no co można im powiedzieć? Był to kraj Piasku tak więc było tam dużo piasku, klimat nie różnił się zbytnio od kraju Wiatru... no mniej wiało na tej pustyni. Doszli do znaku granicznego, który wskazywał im, że zmieniają kraj co było w sumie dziwne no bo nic się nie zmieniło na pierwszy rzut oka. Było po prostu więcej skał. Teraz to od nich zależało czy będą kogoś pytać o drogę czy co zrobią z tym fantem? Dzień był w połowie także mieli sporo czasu.
BANK
PZ

Spoiler:

Obrazek

Postprzez Sabaku no Kumari » 26 lut 2020, o 20:40

Podróż powinna wszystkim minąć w miarę miło, zaraz za bramą w trosce o przyjemną podróż Kumari podniosła piaskową "wysepkę", zdolną pomieścić całą drużynę pierścienia, co by nikt nie musiał męczyć swych nóżek. Ów wysepkę sierotka planowała utrzymywać przez całą podróż, toteż każdy mógł sobie usiąść na pupie i porozmawiać co by zaprzyjaźnić się z sobą! Słoneczko, podróż liniami Sabaku, towarzystwo - czy istnieją lepsze warunki na podróż? Przez całą drogę dziewczynka zadawała(pisakiem oczywiście) reszcie drużyny różnie mało ważne dla samej misji pytania. Na przykład jakie jest ich ulubione jedzenie, czy lubią zwierzątka, jakie są ich plany na weekend i różne takie duperele. Było też kilka pytań specjalnie do Hitoshiego, o to jak wiele osób z rodziny Maji powróciło do Suny, czy zaaklimatyzował się w odrodzonej wiosce oraz by kiedyś odwiedził dzielnicę Sabaku.

Po minięciu granicy Kumari zatrzymała chmurkę na moment, o ile znała Kraj Wiatru, tak geografia Kraju Piasku była jej nieznana, nie wiedziała gdzie znajduje się najbliższa wioska a byłby to raczej dobry punkt w którym mogli by zaczerpnąć informacji. Podniosła chmurę ku górze(dotychczas latali blisko ziemi) z niadzieją, iż przy odpowiednio dużej wysokości ujrzy na horyzoncie jakieś ludzkie osady. Nie przesadzała z wysokością za bardzo - nie chciała wylądować w chmurkach.
"Rozejrzyjmy się za jakąś wioską"
Przekazała swe intencje reszcie paczki Scooby-Doo.

Spoiler:
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek

Spoiler:

THEME

-Fuka Affuro-
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Chousokabe Shouko » 28 lut 2020, o 15:08

Podróż na piaskowej chmurce nie była czymś, czego się spodziewała. Znaczy jak wiedziała, że Kumari potrafi robić rzeczy z piaskiem tak nie podejrzewała jej, że może im zapewnić transport do samej granicy z Krajem Piasku nie wyglądając nawet na trochę zmęczoną. W oczach Shouko zaczęła nawet wyglądać jako całkiem dobra Kunoichi pomimo jej dość infantylnego charakteru. Nie mogła jednak powiedzieć, że nie jest sympatyczna pomimo dość dziecinnego podejścia do wielu spraw. Usiadła sobie wygodnie na chmurce obserwując okolice i czasami odpowiadając dość lakoniczne na potok pytań Sabaku. Ah... Właśnie! Miały teraz chwilkę czasu, której może braknąć im w późniejszym czasie. Trzymając swoją skrzynkę z lalką obok siebie odwróciła się w stronę Arisu.
- Etto... Arisu, miałabym prośbę. Kazekage wspominała, jako że również używam do walki lalek, że twoją zabrała z jakiegoś powodu. Prosiła również, żebym dopytała się ciebie w tej kwestii tak też... Gdybyś mogła... Możesz mi nieco jaśniej nakreślić całą sytuację? - trochę dziwnie było jej o to pytać osoby, którą ledwie co poznała. No ale jak Kage każe, to co ona może? Zwłaszcza, że mogą to być dość ważne informacje nawet w odniesieniu do misji przed nimi. No i wolałaby, żeby Saiko jej lalki też nie zabierała. Znaczy jej wsio rawno, ale ojciec na nią nakrzyczy, że coś zrobiła, przez co Saiko jej broń za kilka szekli zabrała.
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank

Ranga: Chūnin

Postprzez Kurose Arisu » 29 lut 2020, o 23:52

- Kurose Arisu, miło mi - odparła dziewczyna na przywitanie chłopaka
- Em, dziękuje? Znaczy dziękuje za prezent, jeśli sensei mówiła, że ma mi to w jakiś sposób pomóc w złej sytuacji to jestem wdzięczna. Mam problem jednak ze zrozumieniem jak ma to mnie ochronić - odparła Arisu i schowała nasionko czy cokolwiek to było do torby.
Dziwna była ta granica, gdyby nie znak to nawet by nie wiedziała czy coś się zmieniło
- Zrozumiano - odparła Arisu i zaczęła się rozglądać wokół szukając jakiejkolwiek wioski.
- Nie wspominajmy teraz o tej sytuacji - skwitowała fakt zabrania jej lalki przez kazekage i zbanowania jej od produkcji następnych, chociaż ma mały pomysł jak obejść to zabezpieczenie, no ale to później. - Jasne, pomogę, wytłumaczę ci to co wiem, a ty powiedz tylko kiedy mam coś dogłębniej wytłumaczyć i w ogóle miło poznać kolejną lalkarkę. - powiedziała i zaczęła tłumaczyć sztukę marionetkarzy drugiej dziewczynie, przy okazji pokazując to też na przykładzie, podczas podróżowania przez piaski pustyni oczywiście w momencie gdy nie było niczego innego do roboty.
- Nawiasem mówiąc. Kumari, co powiesz na to bym ci zrobiła protezę ręki? Twoją sparaliżowaną oczywiście trzeba by było amputować ale byś miała w pełni działającą rękę podobną do tych co moje lalki jednak dużo bardziej szczegółową. Mogłabym ci tam też wepchnąć kilka bajerów. Powiedz tylko słowo, a ja pogadam z sensei odnośnie pomocy w tym - zaproponowała swojej koleżance. Dziewczyna poznała możliwość zamiany ciała w lalkę i o ile może w przyszłości będzie myśleć o tym by samej się w takową zmienić to do tej pory może pomóc swojej koleżance.

Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Maji Hitoshi » 1 mar 2020, o 00:05

Doprawdy, dziwny środek transportu. Dziwiło go trochę, że Kumari była ich w stanie zaprowadzić ich aż tutaj bez żadnego wysiłku. Chociaż w sumie mu to nie przeszkadzało... Cały ten czas Kumari nie próżnowała i wypytywała się go o wiele rzeczy. Odpowiadał jej zgodnie z prawdą - część klanu Maji pozostała w Wiosce Kamienia. W Sunie szybko się zaklimatyzował - od Iwy różniła się tylko temperaturą i wszędzie zamiast skał zalegał piasek. Gdyby było jeszcze morze, mogliby żyć na plaży. Przyznał się również, że nie odwiedził dzielnicy należącej do Sabaku. -Tylko się ostatnio nad jednym zastanawiam. Nie mogę uwierzyć, że mój kuzyn jest starszy tylko o 3 lata. Chyba, że znalazł dobry krem odmładzający. W końcu dotarli do celu - Kraju Piasku. Teraz została jedna sprawa - znaleźć jakąś wioskę. Zastanawiało go jedno - czy na pewno jest jakaś w pobliżu? Kraj Piasku nie różnił się zbytnio wizualnie od Kraju Wiatru - tu i tam piasek i pustynia. Wytężył wzrok w poszukiwaniu osad. Jeśli te oczy zawiodą, będzie musiał skorzystać z trzeciego. Przy jego poziomie, zdolności sensoryczne nie będą zbyt przydatne - zasięg będzie za duży. -Ja nic nie widzę. A wy? Powiedział zaciągając się swoim papierosem. Wkrótce będzie musiał uzupełnić swoje zapasy. Nie wiedział czy jego towarzystwo odpowiada reszcie paczki. Zwykle gdy nie musiał, nie spędzał czasu z innymi shinobi. Może po prostu lubił siedzenie w ciszy? - Byleby tylko ta ręką za bardzo nie skrzypiała. Nie wiem czy to byłoby tragiczne czy śmieszne.

Spoiler:

Jiton
Spoiler:

Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S
kappa

Nazwa:
Mędrzec Papierosa
Shigaretto Sennin
Rodzaj:
Atut
Typ:
Żart
Opis:
  Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Mędrzec Papierosa]|
|[nazwa2=Shigaretto Sennin]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Żart]|
|[opis]Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.[/opis]|
|[/przymiot]|

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 1 mar 2020, o 16:01

Maji Hitoshi, Sabaku no Kumari, Chousokabe Shouko, Kurose Arisu - Misja rangi B
- 5 -

Lecieli sobie i rozmawiali na różnorakie tematy, padł nawet pomysł odrąbania ręki Kumari i zrobienie dla niej nowej ręki tym razem protezy przez Arisu, był to plan... na pewno jakiś. Tak czy owak nasza dzielna drużyna odkrywców wzniosła się w powietrze aby wyszukać wzrokiem jakieś zabudowania. Im wyżej tym większa temperatura a oni jednak zmienili kraj także zaczęli odczuwać paskudne gorąco, cieplej niż w Sunagakure. Tak czy owak popatrzyli się w swoje strony gdzie to zauważyli budynek, kilka palemek oraz chyba wodę na tej pustyni pokrytej... piaskiem. Teraz mogli tam polecieć albo mieć to całkowicie gdzieś i udać się w innym kierunku w poszukiwaniu kolejnego miejsca.
Ostatnio edytowano 3 mar 2020, o 01:48 przez Yōgan Hyakuzawa, łącznie edytowano 1 raz
BANK
PZ

Spoiler:

Obrazek

Postprzez Sabaku no Kumari » 1 mar 2020, o 21:23

Kumari miała nie mały problem w swej główce, nie spodziewała się usłyszeć niczego podobnego do propozycji Arisu, w sumie to nawet nie wiedziała, że takie rzeczy są w ogóle możliwe. Z trudem wysunęła chorą łapkę przed siebie obserwując ją i zastanawiając się nad słowami przyjaciółki. Przywołała w myślach moment kiedy to straciła częściowo władzę nad ręką. Była sporo młodsza, wraz z innymi imigrantami uciekała przez pustynię do Kraju Ziemi, to właśnie wówczas dziabnął ją wąż a jego jad uszkodził jej nerwy. Była to Boska kara. Kara za bycie bezczynność w momencie gdy Wioska ją potrzebowała. Co z tego, że była młoda, niby nie miała nawet dziesięciu lat, ale patrząc na Saiko, nie była to żadna wymówka. Wiek nie miał znaczenia. Już wówczas potrafiła w nieznacznym stopniu wpływała na piasek - na pewno mogła jakoś pomóc. Ale nie potrafiła. Dlatego też Bóg ją ukarał a czy obejście takiej kary nie wiązało by się z jakimś okropnym grzechem? Nie była to łatwa sprawa. To wszystko było dziwne. Dziewczyna musiała nad tym pomyśleć, najlepiej jeszcze zapytać jej drugą przyjaciółkę - Saiko.
"Arisu. Dziękuję. Muszę nad tym pomyśleć. A to nasionko jest częścią Sensei. Myślę, że w razie czego narodzi się z nich sadzonka-Saiko"
Odparła i wytłumaczyła na swój własny sposób. Kiedy to jeszcze lecieli ku górze.
"Panie Hitoshi, ponoć kąpiele w mleku odmładzają. Może je stosuje?"
Odpowiedziała, wzmianki o skrzypiącej rączce nie skomentowała, jednak wskazała na prawdopodobną osadę w okolicy po czym obniżyła chmurkę i ruszyła w jej stronę. Na przód drużyno Scooby-do!

Spoiler:
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek

Spoiler:

THEME

-Fuka Affuro-
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo

Postprzez Chousokabe Shouko » 1 mar 2020, o 21:32

Tłumaczenie sztuki lalkarstwa nie była szczególnie odpowiedzią na to, dlaczego Saiko zabrała jej lalkę. No ale skoro zaczęła opowiadać, to co zrobi? Przerwie jej? W żadnym wypadku! Słuchała starszej koleżanki po fachu, jako że to zawsze możliwość nauczenia się czegoś więcej czy zdobycia nowej wiedzy. Najwyżej o lalkę zapyta później. Co by nie było wyglądało na to, że nie chce rozmawiać na ten temat więc nie miała zamiaru ją zmuszać. Wszystko w swoim czasie. Tak też jakoś minęła ta podróż. Temperatura zaczęła co raz to bardziej doskwierać, na co Shouko zmrużyła nieco oczy. Ciemny obiór raczej nie będzie działał na jej korzyść, ale też nie przypuszczała, że w Kraju Piasku będą wyższe niż w Sunie temperatury. Jej błąd, będzie wiedziała na przyszłość. W końcu dowódca wskazał na coś, co wydawało się być osadą w okolicy. Lalkarka kiwnęła głową, po czym nie mówiąc nic więcej zaczęła rozglądać się po okolicy. Może wypatrzy jakiś ludzi w okolicy, albo może coś nietypowego czy dziwnego?
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank

Postprzez Kurose Arisu » 1 mar 2020, o 22:51

((Sorry Shouko, źle zrozumiałam twojego posta :( ))

- Bez przesady, ręka do protezy to wyższy poziom staranności w wykonaniu i materiałach niż marionetka, a nawet jeśli to chyba lepsza skrzypiąca ręka niż jej brak - odparła Majiemu. - A co do twojego kuzyna to może genetyka? Albo po prostu nie stosuje używek - dała swoją propozycje. Mówiąc szczerze niezbyt ją ten problem obchodził, z resztą kto patrzy aż tak na swój wygląd? Zwłaszcza w tak młodym wieku?
Temperatura tylko się zwiększała, a to sprawiało, że Arisu była niezadowolona z tego, że jeszcze się nie przyzwyczaiła do klimatu jaki panował w tej części świata. Zauważyła jakąś oaze. - Chyba coś widzę - wskazała na miejsce z wodą na pustyni. Nawet jeśli była to fatamorgana to lalkarka nigdy takiej nie widziała więc skąd mogłaby wiedzieć czym się taka charakteryzuje. A wracając do nasionka, jeśli rzeczywiście sensei się z tego narodzi, a raczej jej klon to miało to sens.

Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kaze no Kuni - Kraj Wiatru