Wymiar Kamui | Yami Saiko

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Wymiar Kamui | Yami Saiko

Postprzez Yami Saiko » 2 gru 2019, o 21:11

Obrazek

Nazwa: Kamui no Jikūkan, Yami Saiko
Lokalizacja: Inny wymiar, oddzielony od tego w jakim przyszło wszystkim żyć. Nie da się tutaj dojść z żadnej krainy czy kontynentu.
Możliwości wejścia/wyjścia: Posiadacz prawego oka Yami Saiko | Posiadacz Rinnegana | Każdy posiadacz Mangekyō Sharingan, który obierze zarówno ścieżkę Kamui na dotyk i dystans | Ujrzawszy Kamui Yami Saiko, dany użytkownik (MS'a lub Rinnegana) może podjąć się synchronizacji swoich oczu z jej wymiarem. Z uwagi na fakt, że jest to jednak wymiar obcy, koszta całej akcji są dodatkowo podwójne od tych, które się standardowo ponosi przy użyciu techniki (wyjątkiem jest posiadacz oka Saiko) | Przywołania czy inne techniki czasoprzestrzenne nie są w stanie zadziałać bez zgody właściciela wymiaru. Kraina ta więc staje się doskonałym więzieniem bądź kryjówką w zależności od użycia.
Opis: Wymiar ten to zielone łąki, pola, lasy, połączone z ogromną rzeką, której nie widać końca. Krzaki, drzewa, trawa, kamienie, wzgórza, zaśnieżone góry. Jest to wymieszany krajobraz i każdy może znaleźć coś dla siebie. Z pominięciem gór, temperatura tutaj jest idealna do swobodnego życia zarówno ludzi jak i zwierząt. Wszelakie zmiany w tej materii jak i samym krajobrazie zależne są od akcji właścicieli bądź jednostek, które tu sprowadzi.
_____________________

Przypomnienie: Ustalenia administracji jak i wątki z mangi co do możliwości, wejścia, wyjścia, ucieczki.


Edit: Rzeczy znajdujące się w wymiarze Kamui:

1. Dom Mokutonu (Mokuton: Shichūka no Jutsu) przy jeziorze. Pod nim wykopany tunel a w nim znajdujące się ciało Shotaro (głowy odcięte i trzymane osobno od ciała), aktualnie nieprzytomny z uwagi na znajdującą się w organizmie truciznę od artefaktu kanonicznego Kokutō. Cały budynek ustawiony notkami, które całkowicie blokują wykrycie osób w środku.

2. Przedmioty trzymane w domu (zamknięty na klucz).

Spoiler:


3. Laboratorium medyczne, najbardziej oddalone, głęboko w górach. Zasilane generatorami.

Spoiler:


4. Osiedle mokutonowych domów (Mokuton: Renchūka no Jutsu), dla rodzin (50 osób), wybudowane po drugiej stronie jeziora. Mieszkają tu ochotnicy z Sunagakure no Sato, cywile, gotowi do rozpoczęcia nowego życia. Ich zadaniem jest uprawa roli i hodowanie zwierząt. Wszystko dostarczane jest przez Yami Saiko (wykorzystując Kraj Dźwięku oraz Kamienia, które są poddane Piaskowi). Mieszkańcy nie więzieni, mogą wrócić do Piasku i odpocząć, mając kontakt ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi (komfort psychiczny). Cały projekt ma być wstępem do nowej wioski, ostoją dla Suny w razie ataku oraz miejscem emerytury Kazekage. Otrzymali zakaz wchodzenia do osobistego domku Kazekage oraz do laboratorium medycznego. Klon kunoichi często odwiedza te miejsce by upewnić się co do trwającego porządku i przestrzegania zasad.
Aktualny stan: Puste, ludzie wrócili do Suny.
Ostatnio edytowano 21 lut 2021, o 13:29 przez Yami Saiko, łącznie edytowano 10 razy
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 20:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Wymiar Kamui | Yami Saiko

Postprzez Haretsu Shimeji » 2 gru 2019, o 21:15

Hej hej, ustalany był jeszcze rinnegan kappa
Poza tym, raczej ok :D

Edit: Akcept
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 gru 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin

Re: Wymiar Kamui | Yami Saiko

Postprzez Nara Rin » 5 gru 2019, o 01:58

Akcept
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 20:26
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Shogun


Powrót do Wymiar Kamui - Yami Saiko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron