Kaguya Kourin

Moderator: Moderacja Kart

Kaguya Kourin

Postprzez Kaguya Kourin » 8 gru 2019, o 12:36

Kaguya Kourin
Nie rodzimy się dla samych siebie.
Tradycyjnie wychowana i o łagodnym usposobieniu, Kourin sprawia wrażenie lepszej służącej, niż kunoichi. Wydaje się, że łatwo ją zastraszyć i zmusić do konkretnego działania, a to wszystko wina ludzi, wśród których się wychowała. Dziewczyna wydaje się bać własnego cienia i chyba nikt by nie podejrzewał, że pochodzi z rodziny tak zwanych barbarzyńców. Bardzo trudno jest rozzłościć Kourin, która w każdej sytuacji zdaje się zachowywać pozory opanowania i ogłady. Jest też bardzo dyskretna. O ile nie wyciągnie się z niej informacji siłą, albo techniką można być pewnym, że zabierze ją ze sobą do grobu. Niestety sprawia to, że nie uzewnętrznia się przed nikim z tym co ją trapi, nawet jeśli dzieje jej się wielka niesprawiedliwość. Nie miałaby z resztą przed kim. Można przez to uznać, że relacje jakie zawiera są dość płytkie, a ona sama żyje w swojej własnej bańce. Prawdziwe emocje okazuje jednak w sytuacji prawdziwego zagrożenia, gdy do głowy uderzy jej adrenalina. Choć jest prawie tak samo groźna jak komar, czystą agresją jest w stanie odwrócić przebieg walki. To jej dziedzictwo po wielkich wojownikach Kaguya.

Nie da się ukryć, że Kourin dość wyróżnia się z tłumu nawet na tle barwnych kunoichi, przy czym sama na pozór za taką nie uchodzi. Zdecydowanie najbardziej charakterystyczną cechą są jej sięgające łopatek biało-szare włosy, które własnoręcznie ucina. Związuje je czasem w niskiego kitka, lecz zwykle pozostawia rozpuszczone. Pod grzywką, nad samymi brwiami znajduje się para bordowych kropek, które wytatuowano jej we wczesnym dzieciństwie. Kourin nie zna ich pochodzenia, lecz towarzyszyły jej one od kiedy tylko pamięta. Oczy mają okrągły kształt i są szaro-fioletowe, dość niespotykane u większości ludzi. Pod nimi widnieją brzydkie sińce oraz zapadnięte od głodu policzki. Skóra jest raczej jasna, ale nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Widać po niej, że Kourin przez większość swojego życia była niedożywiona, usta również mają w sobie bardzo mało koloru. Dłonie przypominają spracowane ręce znacznie starszej kobiety. Uważny i chętny obserwator, przyglądając się bliżej jej twarzy i oczom dostrzeże w niej prawdziwie nieszczęśliwą osobę. Ubrana we fioletowo-szare kimono sięgające kolan oraz sandały.

Od kiedy tylko pamięta, Kourin pracowała jako służąca w gospodzie, w której porzuciła ją jej matka. Chociaż jej właścicielka otrzymała zapłatę za opiekę nad nią, pieniądze szybko się skończyły, a po dziewczynkę nikt nie wracał. Małżeństwo, które się nią zajęło nie różniło się zbytnio od innych zdesperowanych nędzą ludzi, lecz nie byli dla niej rodzicami. Kourin nigdy nie zaznała, co to znaczy mieć rodziców. Chociaż karczma była jej domem, ona jedynie pracownicą zwracającą koszty swojego utrzymania. Nigdy nie wyobrażała sobie siebie jako kunoichi, nie wiele na ich temat wiedziała i nigdy nawet nie była we Wiosce Dźwięku. Pewne jej umiejętności zwróciły w końcu uwagę podróżujących shinobi, którzy przekonali karczmiarzy, aby posłali ją do szkoły przygotowującej dzieci do egzaminu na genina. Kourin uczęszczała do niej przez kilka lat, choć znajdowała się kilkanaście kilometrów od jej domu, godząc ją z obowiązkami w gospodzie. Na sam egzamin musiała się jednak udać do Wioski Dźwięku, która jako jedyna mogła wydać jej ochraniacz. Dla dwunastoletniej sieroty z głębokiej prowincji taka podróż była absolutnie nierealna, a sam ochraniacz, jeśli (jak głosiły plotki) miał zostać przypłacony czyimś życiem nie wydawał jej się warty takiego poświęcenia. Kourin wróciła więc do swojej pracy w gospodzie, wykorzystując nowo zdobyte umiejętności do wykonywania prostych zadań dla miejscowej ludności.

Rok 64, zima - Po trzynastoletnią wówczas Kourin zjawia się ówczesny Kage Dźwięku Shotaro i zabiera ją do wioski na egzamin. Do momentu znalezienia przez nią odpowiedniego lokum, zostaje zakwaterowana w świątyni Jashina, gdzie standard jej życia gwałtownie się poprawia. Dziewczyna chętnie przyjmuje boga jako jednego z wielu jakich wyznaje, a modlitwa o jego wstawiennictwo pozwala jej pokonać w walce przeciwnika i zdobyć tytuł genina Otogakure no Sato. Niestety, dla niego kończy są to śmiercią, gdyż pomimo niechęci Kourin do zadania ostatecznego ciosu, Shotaro zachęca ją do tego. W tym samym czasie poznaje Kumojin Akumana i we trójkę zakładają drużynę, przy wspólnym posiłku w jednej z Otońskich restauracji. Przez kolejne dwa dni grupa poznaje się lepiej w trakcie wykonywania misji pod pieczą Shotaro, niestety na jednej z nich dochodzi do tajemniczego zaginięcia ich mistrza. W pogrążającej się w chaosie wiosce nikt zbytnio nie zawraca sobie nimi głowy i kolejnego dnia Kourin wraz z Akumanem pomagają patrolować ulice nie dostając żadnych wieści. Dziewczyna dowiaduje się w końcu od wyznawców, że Shotaro został zamordowany i przypadkowo dowiaduje się również o egzaminie na chuunina, na których zbiórka przewidziana została na ten konkretny dzień. Nie wiedząc co ze sobą zrobić (dostęp do siedziby Kage został wzbroniony), zjawia się w umówionym miejscu gdzie czeka kilkanaście minut na rozwój wydarzeń. W końcu pojawia się przy niej Akuman, który przeczuwa zawalenie się wioski i zabiera ją z niej do Konohy będącej nowym sojusznikiem Oto. Jednocześnie Liść był ostatnim miejscem, które Shotaro odwiedził przed śmiercią. Na miejscu strażnicy Konohy wpuszczają ich do wioski bez żadnych pepierów i Kourin szybko dowiaduje się, że ona również nie posiada swojego Kage. Bez większych problemów zdaje swój egzamin na chuunina po części pisemnej oraz walce i wchodzi na trybuny, by dopingować Akumana. Tam poznaje kilka wschodzących gwiazd świata shinobi i dowiaduje nieco więcej na temat jego sytuacji geopolitycznej. Niedługo po tym jak Akuman wygrywa swoją walkę i odnajduje ją na trybunach, dochodzi do nieporozumienia pomiędzy nim, a pewnym Iwijczykiem. Spór ten powstrzymuje w zarodku nowy Kyokukage, który pojawia się nagle wśród zgromadzonych, przyznaje do zamordowania Shotaro i wyrzuca dwójkę nowych chuuninów z Dźwięku kradnąć przy tym ich ochraniacze.
Ostatnio edytowano 24 lut 2020, o 15:26 przez Kaguya Kourin, łącznie edytowano 36 razy
MK: Aburame Keon

Obrazek

: THEME SONG 1 :: THEME SONG 2 :
 
Posty: 101
Dołączył(a): 8 gru 2019, o 12:10
Ranga: Jiyūjin

Re: Kaguya Kōrin

Postprzez Haretsu Mitsuki » 9 gru 2019, o 20:16

Nawet jak chcesz zrobić cywila, który zostaje zmuszony zostać shinobi to musisz mieć w kp wioskę i wygląd opaski shinobi
Kolejna mk Rin
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2 gru 2019, o 17:44
Ranga: Chūnin

Re: Kaguya Kōrin

Postprzez Kaguya Kourin » 9 gru 2019, o 21:19

Gotowe
MK: Aburame Keon

Obrazek

: THEME SONG 1 :: THEME SONG 2 :
 
Posty: 101
Dołączył(a): 8 gru 2019, o 12:10
Ranga: Jiyūjin

Re: Kaguya Kōrin

Postprzez Nara Rin » 11 gru 2019, o 05:20

Akcept, popros o zmiene nicku i kolorek sobie zmien
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 20:26
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Shogun

Re: Kaguya Kourin

Postprzez Nanoha » 15 mar 2020, o 13:29

postać umarła, archiwum
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 15:01
Ranga: Brak


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron