Maji Seitaro [マジ一族]

Moderatorzy: Mistrz Fabularny, Moderacja Kart

Maji Seitaro [マジ一族]

Postprzez Maji Seitaro » 2 wrz 2016, o 20:24

Maji Seitaro [マジ一族]

,,Zasiejesz wiatr, zbierzesz burzę.''

Obrazek
Fuuhaizu - herb Maji Ichizoku

Klan Maji jest klanem stosunkowo dobrze znanym w świecie shinobi, dzięki swoim unikalnym zdolnościom powiązanych z magnetyzmem. Maji posiadają bogatą historię silnie zakorzenioną w Sunie i mającą swoją ,,złotą erę" w czasach Sandaime Kazekage. Mimo, że czasy największej świetności klanu już dawno minęły, nadal posiada on duże znaczenie oraz dumę. Obecnie rodzina jest podzielona między dwie wioski. Część zdecydowała się powrócić do macierzy, reszta pozostała w Iwie, która swego czasu przyjęła ich jak swoich. Mimo to w obu odłamach silnie kultywuje się tradycje związane z macierzystym pochodzeniem. Są świadomi tego kim są i kim byli, każdy jest wychowywany na patriotę. Twardzi, wierni i nieustraszeni, prawdziwa duma Suny.''

Cechy charakterystyczne: Mężczyźni w tym klanie zwykli rodzić się z czarnymi włosami, natomiast kobiety z rudymi bądź krwiście czerwonymi, choć znane są przypadki odwrotne. Zgodnie z tradycją klanu czystość krwi określa się po kolorze włosów i jedynym akceptowanymi społecznie kolorami są właśnie czerń i czerwień.''


Obrazek
Charakter

Seitaro jest przede wszystkim człowiekiem ambitnym. Postrzega siebie samego jako kogoś, kto nie ma ograniczeń, dla którego wszystko jest osiągalne, dlatego uparcie dąży do wyznaczonych celów. Chce nieustannie się rozwijać, nieważne czy chodzi o powiększanie swojej wiedzy, pracę nad swoją sylwetką czy opanowywanie kolejnych technik ninja. Świadomość, że im więcej pracy włoży, tym lepszy się stanie od kogoś - napędza go. Od dziecka chciał być najlepszy we wszystkim czego się dotknął i mimo upływu lat oraz wielu wydarzeń, ta cecha nie zniknęła; chłopak zrozumiał jak cenna jest, dlatego nie pozwolił jej zdusić upływowi czasu.
Chłopak nie jest typem dowcipnisia czy duszy towarzystwa. Jego nastawienie względem świata zewnętrznego można by określić krótko: chłodne i racjonalne. Zdaje się być zawsze opanowany i spokojny, niezależnie od okoliczności. Jest też przy tym człowiekiem rozważnym. Jeżeli ktoś zaskarbi sobie jego szacunek i sympatię, zyskuje przyjaciela na całe życie, na dobre i na złe. Jest lojalny i honorowy. Przy tym bywa sentymentalny, co udowadnia posiadając przy sobie stary ochraniacz ojca z symbolem Sunagakure oraz jego srebrny medalik z wizerunkiem orła nie mający żadnych specjalnych właściwości; ot, pamiątka. Choć jest wdzięczny Tsuchikage i mieszkańcom Kraju Ziemi za udzieloną pomoc, stale uważa się za Sunijczyka. Jest dumny ze swojego pochodzenia i dziedzictwa, co nie powinno dziwić skoro z jego klanu wywodziło się wielu poprzednich Kazekage.
Seitaro ma też własną interpretację dobra i zła. Uważa, że śmierć jest jedynie rozwiązaniem wyjątkowym, jednak dopuszczalnym. Zabija tylko wtedy, gdy ktoś na to faktycznie zasłuży.
Nie boi się niczego i nikogo, jednak nie przeżyłby do tej pory gdyby nie potrafił chłodno skalkulować sytuację. Nie jest lekkomyślny, każde działanie poprzedza długa analiza.
64r - Nowy Porządek
Od pewnego czasu jest członkiem-założycielem organizacji Shintaisei, której okoliczności utworzenia dość znacząco wpłynęły na światopogląd doświadczonego już Seitaro. Zaczął silnie wierzyć w wyższe dobro, wykazując jednocześnie zdolność do poświęcania innych lub samego siebie w imię racji, które reprezentuje. Wraz z Shintaisei chce budować lepszy świat w oparciu na równości i zgodzie, a choć brzmi to utopijnie, wytrwale realizuje ten plan. Ponadto Seitaro zaczął wykazywać wcześniej mniej zauważalne umiejętności dyplomatyczne i administracyjne, które wraz z jego fascynacją militariami stawiają go w pozycji naturalnego lidera. Nie ma jednak ambicji, by być jakimkolwiek władcą, gdyż mimo wszystko woli pozostawać w cieniu wydarzeń, jako, można rzec, szara eminencja. Wydaje się być dobrym doradcą, dlatego stara się służyć radą i pomocą Kazekage Yami Saiko.
65r - Nowa Epoka Suny
Reputacja Seitaro ma to do siebie, że lubi obracać się o sto osiemdziesiąt stopni w kierunku negatywnym, lecz za każdym razem dzięki determinacji i zaangażowaniu w sprawy światowe Seitaro udaje się powrócić w pełni chwały. Za sprawą sennina zakończyła się wojna pomiędzy Krajem Mrozu, a Krajami Drzew i Gorących Źródeł. Efektem tego była nobilitacja Seitaro, zyskanie przydomku, który kojarzył się ludziom z wymordowaniem całych zastępów żołnierzy w ciągu jednego dnia oraz zaręczyny z księżniczką mrozu, Harukawą Asami. Wydarzenia te spowodowały, że Seitaro nabrał jeszcze więcej doświadczenia politycznego i bitewnego, w pewnym sensie dojrzał. Jego ambicje i wiara we własne możliwości są jeszcze większe, od kiedy spotkał nieznajomą kobietę, która zwróciła się doń jakby był zbawicielem świata, dzieckiem naznaczonym przez los. O tych słowach nie zapomniał, choć nie stał się na tyle próżny, by się nimi szczycić. Niedługo po tych wydarzeniach przyszło mu zapolować wraz z Yami Saiko na dziewięcioogoniastego demona, którego pochwycili i zapieczętowali. Nieoczekiwanym następstwem było zrzeczenie się funkcji Kazekage przez Saiko na rzecz Seitaro. Decyzja ta była niespodziewana dla Majiego, który to ostatecznie przyjął zaszczyt i zobowiązał się chronić oraz poszerzać interesy oraz znaczenie Sunagakure na arenie światowej. Seitaro od zawsze jawił się jako człowiek surowy, powściągliwy i rozważny, choć zdolny do kompromisów. W dobie coraz to nowych wojen i wielkich zagrożeń będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje atuty, by umiejętnie lawirować w sojuszach oraz prowadzić wojny, by wyjść z nich z tarczą a nie na niej. Wobec przyjęcia nowej roli zakończyła się jego kariera samotnego wojownika, a zaczęła się rola władcy, który... no właśnie, jak zostanie zapamiętany? To się okaże w najbliższych latach. Obrazek
Cechy zewnętrzne

Seitaro jest młodym chłopakiem, który dopiero niedawno wkroczył w świat ninja. Jako genin nie wyróżniał się szczególnie pośród swoich rówieśników. Pod spodem nosi ciemną, siatkowaną bluzkę, spodnie i oczywiście bieliznę. Jego wizerunek zmienił się dość znacznie, kiedy dopiero zaczynał swoją drogę jako ninja; jeszcze niedawno nosił biały płaszcz i ciemną szarfę wokół bioder, a dzisiaj stawia na czarny, dobrze dopasowany do ciała płaszcz z wytartym ponczo. Odkąd nieznacznie urosły mu włosy, nie nosi już charakterystycznych bandaży obwiązanych na końcówkach włosów, ot trzyma włosy luzem albo pod czymś w rodzaju turbanu. Nieodłączną częścią garderoby chłopaka stał się bandolier z przewieszoną kataną i duży zwój na biodrach z żelaznym piaskiem. Wyraz twarzy Seitaro wydaje się wiecznie spokojny, jednostajny, zupełnie jak gdyby nic nie mogło go wzruszyć. Od niedawna Seitaro posiada na lewym ramieniu wytatuowany znak 雷 (Kaminari) pozwalający mu na kontrolę czarnej błyskawicy.

64r - Nowy Porządek
Naszemu bohaterowi zdążyło się także trochę zmienić w czasie wędrówki na wygnaniu. Oprócz wielu umiejętności, które na był w grę wchodzi także aparycja. Seitaro widocznie zmężniał, co widać po ostrzejszym spojrzeniu i silnie zarysowanej szczęce, po której od razu widać, że ma się do czynienia z dorosłym, zatwardziałym mężczyzną. Jego ubranie niezbyt się zmieniło, poza tym, że tymczasowo porzucił ponczo na rzecz czarnego płaszcza doskonale kontrastującego z jego oczami i włosami. Nieodłączna czarna katana jest noszona na biodrach z tyłu. Swój wizerunek zmienia nieco, kiedy przebywa w Kraju Wiatru. Inny klimat wymaga założenia lżejszych, jaśniejszych ubrań. Wówczas Seitaro zakłada charakterystyczny turban i wytarte ponczo na kamizelkę shinobi Sunagakure oraz standardowy strój shinobi.
66r - Nowa Epoka Suny
Wraz z byciem Sandaime Kazekage wizerunek Seitaro uległ zmianie, choć nie takiej znacznej. Zachował swój dotyhczasowy strój i ciemne akcenty, jednak do w pełni czarnego płaszcza zostały dodane złote elementy na jego połach imitujące wiatr, oprócz tego kanji, również wyszyte złotą nicią, na plecach oznaczające Trzeci Cień Wiatru. Do tego wszystkiego klasyczny, zielony kapelusz jako atrybut urzędu.Obrazek


Spoiler:
Ostatnio edytowano 18 lip 2020, o 11:30 przez Maji Seitaro, łącznie edytowano 293 razy
Obrazek

Hyou Aka Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Uchiha Arisaka
 
Posty: 2863
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Maji Seitaro

Postprzez Ex Adm » 2 wrz 2016, o 23:45

Obrazek
Opinia:
Notatki:
Notatki:
-Imie i nazwisko "Maji Seitaro" jest dobrze kojarzone na całym świecie
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
 
Posty: 565
Dołączył(a): 28 lut 2016, o 21:01
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Daimyō
Specjalna Ranga: Shūbo
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Maji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników