Rewanż Shoko vs Chisame

Tutaj przenoszone są ważne na forum tematu, które przestały być aktualne.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Rewanż Shoko vs Chisame

Postprzez Nara Yamimaru » 26 lis 2013, o 21:35

Shoko wypadł z planem zrobienia schodków z robaczków. Dobrze, że ich miał wystarczająco wiele, by ten manewr mu się udał. To jednak było za mało. Już wchodząc na pierwszy schodek rekin zranił go w stopę. Przeszywający ból towarzyszył mu przy każdym kolejnym schodku. Robaczki obległy Chisame, który wcześniej już został zmyty kunaiem, po czym regenerując się jeszcze raz się zmył podtapiając podopiecznych Shoko (kilka atakujących się wydostało). Z wysysania Chakry nici. Kolejny rekin wynurzył się z wody z zamiarem ataku na Shoko.

Kolejność:
Shoko -> Chisame
Nara Yamimaru

Postprzez Aburame Shoko » 26 lis 2013, o 22:04

Tym razem nie zamierzałem biec dalej ku górze, gdyż nie miało to sensu. I tak dostałbym techniką wodną. Dlatego postanowiłem zeskoczyć. Ustałem na tafli wody i zacząłem wypatrywać przeciwnika. Chciałem skończyć tą walkę. Jeśli ja tego nie zrobię, to zrobi to mój przeciwnik. A tego bym nie chciał. Wysiliłem szare komórki. Najwyżej dam się pokonać. Już raz to zrobiłem, może teraz jakaś zmiana.
Aburame Shoko

Postprzez Hoshigaki Chisame » 26 lis 2013, o 23:38

Skoro Shoko zeskoczył na wodę to tak jakby się poddał. Wodne rekiny kończą walkę w ten czy inny sposób, miejmy nadzieję że sędzia wkroczy, jeżeli będzie taka potrzeba. Sam Mały Rekin znów pluska się w wodzie, skoro nie wiadomo jak przebiegł, ani jak zakończył się jego atak. Chyba nie ma sensu podejmować kolejnych prób. Lepiej zostawić sprawę do zakończenia suitonowym drapieżcom. Może teraz uda się go pokonać? Tak czy inaczej Chisame miał już w myślach co zje na kolację, a to nie było dobre. Nie powinien się tak rozpraszać, bo to może kosztować życie. Nawet w walce treningowej.
Obrazek
MUSIC THEME
Multikonto. Pierwsza postać: viewtopic.php?p=551#p551

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Nara Yamimaru » 27 lis 2013, o 21:49

Shoko zszedł znów na powierzchnię wody. To go w tej chwili zgubiło, gdyż ta tafla była potęgą klanu Hoshigaki, do którego należał Chisame. Rekiny wyskoczyły z wody, po czym zaczęły uporczywie gryźć Shoko. Oj, zostaną po tym blizny... Pewnie Aburame wylądowałby w szpitalu, gdyby nie sędzia, który zręcznie wyniósł Shoko ponad powierzchnię wody i uratował go przed kąsającymi drapieżnikami.
- Zwycięzca - Hoshigaki Chisame! Brawo, młody Chuuninie, jesteś prawie tak dobry jak ja - powiedział czarnowłosy wysyłając do rekina przyjacielski uśmiech.

Chisame: 10 PN; 3 PD
Shoko: 7 PN; 2 PD
Nara Yamimaru

Postprzez Hoshigaki Chisame » 27 lis 2013, o 22:28

Chisame nareszcie osiągnął upragnione zwycięstwo. Nie chciał robić przeciwnikowi krzywdy, szczególnie, ze nie była to prawdziwa walka na śmierć i życie będąca wynikiem sprzecznych interesów wiosek, ale potyczka treningowa. Cieszył się więc, że sędzia wyłowił go nim rekiny rozszarpały go na strzępy. Sam oczywiście anulował technikę gdy arbiter wkroczył na arenę. Pogratulował pokonanemu Aburame wielkiej woli walki i udał się do swojego domu, daleko, daleko. Trzeba było przekuć zdobytą wiedzę w użyteczne zdolności.
Obrazek
MUSIC THEME
Multikonto. Pierwsza postać: viewtopic.php?p=551#p551

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum