Przedmioty dodatkowe

Podstawowe uzbrojenie Shinobi, znajdują się tu przedmioty dostępne w sklepach z ekwipunkiem znajdujących się w Ukrytych Wioskach.

Moderator: Mistrz Gry

Przedmioty dodatkowe

Postprzez Cheshire » 16 cze 2013, o 17:58


SPIS TREŚCI

Spis Treści
Zwoje
Artykuły papiernicze
Pigułki
Ekwipunek dodatkowy


Zwoje:
^

Mały Zwój | Ko Makimono

Ranga i Klasa:
D1

Typ:
Zwój

Waga Fūin:
10


Przedmiot potrzebny do przechowywania zapieczętowanej w nim broni, technik czy nawet ciał. Niektórzy shinobi są w stanie zapieczętować nawet siłę żywiołów. Są one wytrzymałe oraz wodoodporne. To najmniejszy model, nie jest tak pojemny jak inne, jednak jest najłatwiejszy w przechowywaniu i użyciu. Jego niewielkie rozmiary umożliwiają noszenie go w niewielkich kieszonkach w kamizelkach - rozmiar jest porównywalny z kunaiem.

Pojemność:
100 Fūin

Cena:
100 Ryō


Średni Zwój | Heikin Makimono

Ranga i Klasa:
D2

Typ:
Zwój

Waga Fūin:
50


Przedmiot potrzebny do przechowywania zapieczętowanej w nim broni, technik czy nawet ciał. Niektórzy shinobi są w stanie zapieczętować nawet siłę żywiołów. Są one wytrzymałe oraz wodoodporne. To niewiele większy model od małego zwoju. Posiada ciągle małą pojemność, jednak ciągle to lekki i niewielki przedmiot.

Pojemność:
250 Fūin

Cena:
300 Ryō


Duży Zwój | Rāji Makimono

Ranga i Klasa:
C4

Typ:
Zwój

Waga Fūin:
150


Przedmiot potrzebny do przechowywania zapieczętowanej w nim broni, technik czy nawet ciał. Niektórzy shinobi są w stanie zapieczętować nawet siłę żywiołów. Są one wytrzymałe oraz wodoodporne. To największy model zwoju wykorzystywany przez shinobi w walce (większe są niepraktyczne). Posiada niezwykle dużą pojemność.

Pojemność:
1000 Fūin

Cena:
750 Ryō


Wielki Zwój | Subarashī Makimono

Ranga i Klasa:
B6

Typ:
Zwój

Waga Fūin:
250


Przedmiot potrzebny do przechowywania zapieczętowanej w nim broni, technik czy nawet ciał. Niektórzy shinobi są w stanie zapieczętować nawet siłę żywiołów. Są one wytrzymałe oraz wodoodporne. To największy dostępny w sklepach model, posiada wielką pojemność. Jest niestety najmniej wygodny w użytkowaniu. Noszony na plecach może przeszkadzać w walce niedoświadczonym shinobi. Największą wadą jest jednak niewygodne przygotowanie go do wykorzystywania - w walce wymaga to dużej pomysłowości lub pomocy.

Pojemność:
1500 Fūin

Cena:
1000 RyōArtykuły Papierowe:
^
Pigułki:
^


Ekwipunek dodatkowy:
^Administrator
 
Posty: 2146
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 15:24
Ranga: Brak

Powrót do Przedmioty: Podstawowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników