[D] Suihō Fumi - Wykład

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Nanoha » 22 kwi 2017, o 14:14

Piękny ranek miał być zwiastunem równie pięknego dnia. Pod warunkiem, że się lubiło wiosnę. Wszystko rozkwitało a zima powoli odchodziła w zapomnienie. Oczywiście w Tsuchi no Kuni niewiele rzeczy mogło wyrosnąć. Tutejsza roślinność bazowała na drzewach iglastych które były wiecznie zielone. Tylko w nielicznych parkach miejskich można było spotkać duże pokłady zieleni takiej które pozostałe kraje mają pod dostatkiem. Pogoda była bardzo przyjemna by wyjść na spacer czy jak to ninja już mieli w zwyczaju, potrenować. Niestety naszej dzisiejszej bohaterce nie dane było zrobić ani jednego ani drugiego. Z samego rana zapukał do jej drzwi kurier wręczając jej zwój z wielką literą D na froncie.Do Suihō Fumi
Przydzielamy panią do misji rangi D. Jeden z wykładowców w Akademii dzisiaj poprosił o wolne z przyczyn osobistych. Zastąpisz go i poprowadzisz wykład dla grupy uczniów. W razie pytań proszę się zgłosić do Yato Haia. Powodzenia!

Rada Wioski.
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Suihō Fumi » 22 kwi 2017, o 17:59

Fumi jakoś zdołała wyczołgać się spod łóżka. Wprawdzie tego dnia pogoda była piękna: wiosna powoli budziła się do życia, a słońce grzało i grzało, ale jej się tak bardzo nie chciało wstawać... Nie do końca wyspana po wczorajszym dniu, w końcu przyjęła paczkę od kuriera.
- A co to, kolejna misja? Świetnie! – ucieszyła się. Potem jednak zerknęła na treść i nieco jej mina zrzedła, bo uczennica była z niej bardzo kiepska. Pewnie wykład genialny nie będzie, ale zrobi co się tylko da! Może te dzieci z Akademii się nie zorientują, że nie ma żadnych zdolności nauczycielskich? „To będzie bardzo ciekawe doświadczenie” – pomyślała.
Troszkę zdenerwowana ruszyła się przebrać. Trafiło na jej typowy strój. Ot – wygodny czarno-czerwony komplet. Trochę bardziej elegancki niż normalnie. Dla odmiany założyła coś, co nie odsłaniałoby jej brzucha.
Kiedy Fumi się ubierała, mama zrobiła jej przepyszne śniadanie. Po zaledwie kilku minutach nie zostało już po nim śladu.
Zanim białowłosa energicznie wybiegła z domu, usłyszała jeszcze słowa powodzenia od rodzicielki.
- Będę miała o co pytać tego eee, a zresztą nieważne jak on tam miał!- i czym prędzej ruszyła. Nie mogła się przecież spóźnić!
 
Posty: 420
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 21:11
Ranga: Chūnin

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Nanoha » 22 kwi 2017, o 19:15

Po przeczytaniu zawartości zwoju dziewczyna zaczęła szybko jeść pyszne śniadanko zrobione przez rodzicielkę i rozpoczęła przygotowania. Pobyt w garderobie jest ważną częścią każdej kobiety. Wreszcie jednak udało jej się wydostać z domu i ruszyć na pełnej szybkości do Akademii do której jeszcze nie tak dawno uczęszczała. Ach ten zapał geninów do tego typu misji. Niemniej jednak dotarła pod mury placówki i szybko weszła do środka. Była trochę przed czasem więc jeśli miała ochotę mogła się trochę porozglądać lub poszukać osoby z którą miała rozmawiać w razie problemów. Decyzja należała do niej.

Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Suihō Fumi » 22 kwi 2017, o 19:36

Po raz pierwszy od wielu lat ponownie stanęła przed Akademią. Nie miała z nią jakichś specjalnie miłych wspomnień, ale ostatecznie zapanował nad nią sentyment, kiedy zaczęła przypominać sobie te chwilę beztroskiego dzieciństwa. Jaka ona była wtedy płaczliwa! Nigdzie nie ruszała się bez pluszowego kotka. Przyjaciele? No nie za bardzo, kto chciałby się przyjaźnić z taką beksą?
Zostało jej jeszcze trochę czasu, więc zaczęła poszukiwać osoby, która mogłaby udzielić odpowiedzi na jej wszystkie pytania. Tak naprawdę nie do końca wiedziała, gdzie mogłaby ją znaleźć. A, że nie chciała błądzić bez celu i niepotrzebnie tracić czas, skierowała się do portierni.
Tam siedziała miła, starsza, pani, którą kojarzyła jeszcze z jej pierwszego dnia tutaj. Fumi zapytała, gdzie może znaleźć wspomnianego w liście mężczyznę, a kobieta uprzejmie wskazała drogę.
- Dzień dobry, ja miałam dzisiaj jakiś wykład poprowadzić czy coś. Jakieś szczegóły może? – zapytała wchodząc przed drzwi wskazanego pokoju.
 
Posty: 420
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 21:11
Ranga: Chūnin

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Nanoha » 22 kwi 2017, o 20:10

Dziewczyna po wcześniejszym przyjściu do murów Akademii postanowiła poszukać osoby do której się miałą zgłosić w razie pytań. Nie miała nigdy z nim zajęć więc nie wiedziałą gdzie go szukać. W tym celu udałą się do portierni do znajomej staruszki która szybko ją poinstruowała. Gdy dziewczyna szła koryatarzami placówki naszły ją nostalgiczne wspomnienia. Kto by pomyślał, że tak się zmieni od tego czasu. Kiedyś beksa a teraz dumny genin. Retrospekcje odeszły w niepamięć gdy weszła do sporej sali wykładowej gdzie na środku stał mężczyzna segregujący papiery. Sala była pusta. Bez wątpienai była to osoba która miała jej pomóc w razie czego. Facet zobaczył ją stojącą w drwiach i rzucił.


-W czymś mogę pomóc? Zajęcia zaczynają się dopiero za 20 minut.
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Suihō Fumi » 22 kwi 2017, o 20:21

Dziewczyna niepewnie weszła do Sali, w której stał jakiś mężczyzna. Chyba mógł udzielić odpowiedzi na jej pytania, trochę powyjaśniać. . Białowłosa przyjrzała się jego twarzy, ale kompletnie jej nie kojarzyła z czasów, kiedy jeszcze kilka lat temu przychodziła na zajęcia. Rozejrzała się po pustym pomieszczeniu, w którym spędziła sporą ilość swojego życia i w końcu odważyła się zabrać głos.
- Miałam przyjść na zastępstwo za jakiegoś nauczyciela – zaczęła – Nie za bardzo wiem czego ma dotyczyć wykład, ani jaką grupę uczniów mam uczyć. W końcu jestem tylko biednym, niedoświadczonym Geninem – przyznała.
Miała nadzieję, że misja nie okażę się kompletną porażką i czegoś tych biednych przyszłych Shinobi da radę nauczyć. Jeśli sama opanowała wiedzę, oczywiście. Liczyła, że przespane na wykładach godziny nagle nie dadzą o sobie znać przy jej umiejętnościach.
 
Posty: 420
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 21:11
Ranga: Chūnin

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Nanoha » 24 kwi 2017, o 00:58

Dziewczyna zgodnie z poleceniami udała się do sali w której miał być Yato Hai. Jak się okazało faktycznie był tam mężczyzna który opisem przypominał szukaną personę. Dziewczyna szybko wyjaśniła powód swojej wizyty. Facet który był dobrze pod 40-stke uśmiechnął się do niej i gestem polecił by weszła samemu podchodząc tak, by spotkali się w pół drogi. Wyciągnął do niej rękę i się przedstawił. Uścisk miał mocny a głos przyjemny do słuchania. Idealny na wykłady. Nie był monotonny a wręcz przeciwnie. Miał w sobie to coś. Tak czy inaczej zaczął kunoichi tłumaczyć co i jak.


-Witaj. Tak słyszałem o tym. Dostałaś niezbyt liczną grupę uczniów. Nauczyciel za którego jesteś w zastępstwie miał robić z nimi dziś układy chakry i tłumaczyć jak to wszystko działa ale jeśli masz ochotę poprowadzić coś własnego w czym się czujesz najlepiej to nic nie stoi na przeszkodzie.
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Suihō Fumi » 24 kwi 2017, o 15:45

Dziewczyna z zaciekawieniem słuchała wypowiedzi mężczyzny. Jego głos był naprawdę miły dla ucha. Z pewnością potrafił zaciekawić swoich studentów. Nie to, co jej dawny Sensei przez którego jej oczy automatycznie zamykały się po zaledwie kilku, no może kilkunastu minutach. Może gdyby miała zajęcia poprowadzonego przez tego, chyba, czterdziestolatka, zapamiętałaby więcej? I skończyłaby Akademię z jeszcze lepszymi stopniami?
Fumi przysłuchiwała się, a kiedy skończył, czuła, że powinna coś powiedzieć, jakieś słowa podziękowania za udzielenie pomocy. Nie za bardzo wiedząc, jak się zachować, w końcu wydukała:
- Chakra? Może być, coś tam wiem. Jakoś sobie poradzę– mruknęła bez większego przekonania.W końcu zawsze mogło być coś, o czym nie miała bladego pojęcia. Nie przygotowała nic swojego, nie miała zresztą czasu, bo kiedy? Teraz już za bardzo wyjścia nie ma.
„Przygotuję się przez te ostatnie 20 minut” – postanowiła wojowniczo i wyszła z sali, uprzednio żegnając się z Hai’em.
 
Posty: 420
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 21:11
Ranga: Chūnin

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Nanoha » 25 kwi 2017, o 11:36

Dziewczyna wsłuchiwała się w głos mężczyzny i żałowała, że to nie on ją nauczał gdy tu jeszcze uczęszczała. Mówi się trudno. Coś tam odpowiedziała mu z zakłopotaniem a jej odpowiedział uśmiech i słowa otuchy. W końcu kunoichi udała się do sali w której miała poprowadzić lekcję. Była ona prawie identyczna jak ta w której przed chwilą była. Tablica na wejściu, biurko a naprzeciwko ławki z krzesłami ustawione niczym schody. Dziewczyna usiadła za biurkiem i zaczęła obmyślać jakiś plan jak poprowadzić zajęćia. Miała jeszcze trochę czasu lecz na 5-10 minut przed zajęciami zaczęli schodzić się uczniowe. Nie było ich dużo lecz w końcu 17 uczniów zajęło miejsca i wyjęło rzeczy do pisania. Wreszcie rozległ się dzwonek ogłaszający początek lekcji a razem z nich wszelkie rozmowy ucichły.

Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Suihō Fumi » 29 kwi 2017, o 20:15

No i w końcu nadszedł czas wykładu. Zdenerwowana Fumi przyglądała się zaledwie garsce wynudzonych uczniów. Dostała trudne zadanie, zaciekawić i nauczyć dziesięciolatków, którym to w głowie pewnie jeszcze tylko zabawy... Tak samo jak jej kilka lat temu. Studenci nawet nie próbowali ukryć swojego braku zainteresowania. Dwoje zdążyli już usnąć, połowa wpatrywała się w ściany, a tylko nieliczni patrzyli na piętnastoletnią Kunoichi.
Wzięła bardzo głęboki wdech. „To tylko dzieci, nie mogę mieć im tego za złe. Sama tak się zachowywałam i nadal to przecież robię, nie jestem przecież znowu taka stara!”
- Cześć! Zostałam tu przydzielona na zastępstwo za jakiegoś waszego nauczyciela. Nie wiem jaki on jest, nie obchodzi mnie to. Ej, wy, nie spać, trochę szacunku! – zawołała. – W każdym razie, dzisiaj zajmiemy się chakrą.

Przepraszam za taką długą przerwę :>
 
Posty: 420
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 21:11
Ranga: Chūnin

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Nanoha » 2 maja 2017, o 11:39

Dziewczyna weszła do sali i spokojnie patrzyła jak kolejne ławki się zapełniają. Gdy wybrzmiał dzwonek musiałą zacząć lekcję. Odczekała minutkę na ewentualnych spóźnialskich lecz nikt w drzwiach się nie zjawił. Wzięła głęboki wdech i uspokoiła myśli. Szybko se przedstawiła i obudziła dwójkę śpiochów z ostatniej ławki. Po chwili wszystkie małe patrzałki były skierowane na nią i na tablicę na której, jak dzieci widocznie miały nadzieję, zaraz coś się pojawi. Nadeszła ta chwila w której Fumi musiała się podzielić z nowym pokoleniem swoją własną wiedzą na temat chakry. Teraz już nie miała wyjścia.Spoiler:
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Suihō Fumi » 2 maja 2017, o 13:16

Fumi po raz kolejny wzięła głęboki wdech, bo tak najlepiej radziła sobie z wszelkim stresem. To była jej wielka chwila. Z boku chyba wyglądała na całkiem wyluzowaną. Na twarzy miała szeroki, może nieco wymuszony, uśmiech, którym obdarowała każdego ze studentów.
W myślach jeszcze raz dokładnie przestudiowała to, co miała powiedzieć. Przed lekcją jeszcze zdążyła szybko powtórzyć wiadomości, które zapamiętała z lekcji. Było ich niewiele, ale dla takich dzieci taka wiedza powinna wystarczyć.
- Chakra, czym ona jest? No, jest energią w naszym ciele, która pozwala nam na wykonywanie nawet najtrudniejszych technik. Jedni mają jej więcej, drudzy mniej. Kiedy Shinobi chce użyć umiejętności, uwalnia ją za pomocą pieczęci. Przykład, eee... – dziewczyna przyzwała klona – Jak widzicie, nie jest ona widoczna dla ludzkiego oka. Każdy ma inne zasoby, ale można je łatwo zwiększyć, przez różne treningi. Za kilka lat będziecie jej mieć o wiele więcej niż teraz – zaczęła. Tak chyba było dobrze. Fumi podsyłała uczniom jak najbardziej ogólne i banalne informacje, ale chyba do nich trafiały. No, albo po prostu już dawno to wiedzieli i dobrze to maskowali.
 
Posty: 420
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 21:11
Ranga: Chūnin

Re: [D] Suihō Fumi - Wykład

Postprzez Nanoha » 2 maja 2017, o 14:37

Fumi po kilku głębokich wdechach rozpoczęła wykład na temat chakry. Zaczęła niepewnie i lekko chaotycznie lecz z każdym kolejnym słowem szło jej lepiej. Był to dość rozległy temat lecz kunoichi mówiła o tych bardziej podstawowych rzeczach. Co jakiś czas padało jakieś pytania od strony uczniów lecz nie było to nic na co geninka nie umiałą by odpowiedzieć. Lekcja przebiegałą spokojnie. Na szczęście nie trafiła do klasy z łobuzami i psotnikami. Nim się obejrzała zadzwonił dzwonek i po przyzwoleniu uczniowie ucielki na korytarz by udać się na kolejne zajęcia. Dziewczyna natomiast mogła odnieść listę obecności do sekretariatu i dopełnić resztę formalności po której mogłaby się nacieszyć resztką dnia.Wioska lub Organizacja:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
Kod: Zaznacz cały
[b]Przychód:[/b] 100Ryō
[b]Link:[/b]
[b]Suma:[/b]

Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: Bank wiosek i organizacji.
Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.
Gracz/Gracze otrzymują po:
+ 1 Misja D
+ 1 PD
+ 5 PN
+ 200 Ryō
Inne wynagrodzenie:
Chimu otrzymuje:
+ 1 PZ
+ 4 PN
+ 150 Ryō
Krótka ankieta:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi ocenić misję w kolejnym poście wstawionym w temacie z misją:
- Oceń świat przedstawiony w misji w skali od 1 do 10:
- Oceń zarys fabularny misji w skali od 1 do 10:
- Oceń kompetencje sędziego w misji w skali od 1 do 10:
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak


Powrót do D

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników