[C] - Chinoike Raita - Obrzędy

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [C] - Chinoike Raita - Obrzędy

Postprzez Nanoha » 26 maja 2017, o 15:29

Jak to często bywa podczas walki, nie wszystko idzie po naszej myśli. Raita doświadczał tego boleśnie na własnej skórze gdyż potężny cios w twarz powalił go na ziemię. Przed oczami mu latały gwiazdy a z nosa czuł jak napływa już gorąca, metaliczna substancja. Szybko zaczął składać pieczęci lecz widział, że nie zdąży jeśli nie powstrzyma faceta nad nim. W tym celu grzmotnął go nogą w kolano co poskutkowało nieprzyjemnym dźwiękiem i wyciem spod maski gdy ten upadał. W tym czasie dobiegli do niego ostatni kutyści i z całej siły uderzyli go jednocześnie w klatkę piersiową. Atak był tak silny, że błoto rozbryzgło się po całej okolicy, plamiąc ich czerwone szaty. Raita dochodząc do siebie pojawiał się właśnie około 20 metrów dalej. Niestety nie miał ani chwili spokoju gdyż jeden z nich ruszył porywając kunaia z poległego towarzysza. Biegł mimo ostrzeżeń drugiego, że nie warto.

Obrażenia:
1. Stłuczenie: Silny ból nosa i cieknąca krew z niego.
2.
3.
4.
5.
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [C] - Chinoike Raita - Obrzędy

Postprzez Chinoike Raita » 26 maja 2017, o 15:39

Kolejna fala bólu. Cieknąca krew z nosa, która wdarła się na trochę do ust miała metaliczny posmak. Jak gdyby ktoś dał czarnowłosemu do żucia żelazo. A mimo to chłopak nadal stał na nogach, tyle, że już znacznie dalej od swoich wrogów. Chciał zakończyć to wszystko, żeby powiedzieć Chonto, że problem z kultystami został rozwiązany i zakon nie musi się niczym martwić. Jednakże nadal musiał się pojedynkować, tyle, że z jednym biegnącym przeciwnikiem i drugim, który już prawdopodobnie powoli odpuszczał. Jednakże ten bardziej zdenerwowany dalej biegł, a metry zmieniały się powoli i były krótsze. Raita skupił się na odliczaniu metrów. Jego koncentracja skupiała się na tym, żeby w odpowiednim momencie odbić się od kory drzewa i z obrotem kopnąć w szczękę biegnącego mężczyznę. Chciał pozbawić go życia już teraz, a może tego następnego już nie będzie musiał wykańczać. Oby.

Wszystkie atuty, szczególnie atut z ranami. Prawdopodobnie niektóre sie już goją.
Spoiler:

Czakra - 1000
BATTLE
Regeneracja Czakry [C] - 200
Czakra [C] - 4000
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 20:57
Ranga: Chūnin

Re: [C] - Chinoike Raita - Obrzędy

Postprzez Nanoha » 26 maja 2017, o 15:59

Dzięki wspaniałemu żywiołowi Ziemi udało mu się uniknąć pewnej śmierci. Niemniej jednak nie był to koniec walki. Zostało dwóch ruchliwych kultystów z czego jeden miał mu wybitnie za złe to co zrobił. Zgarnał kuanai i ruszył przed siebie w szaleńczej szarży. Raita już się otrząsnął po uderzeniu w twarz i czekał cierpliwie. Wreszcie nastał ten moment konfrontacji. Skoczył i odbił się od drzewa wykonując pół obrót. Przeciwnik wyciągnął dłoń s kunaiem celując w tors. Mocne uderzenie w kark i zimna stal wbijająca się w miękkie ciało. Facet padł trupem z złamanym karkiem a nasz waleczny shinobi z kunaiem wbitym w lewą część brzucha. Leżąc na ziemi widział jak ostatni kutysta daje nogi za pas i zmyka w przeciwnym kierunku nie prowadzącym do nikąd. Czyżby było po wszystkim?

Obrażenia:
1. Stłuczenie: Silny ból nosa. Krew przestaje lecieć.
2. Rana: Kłuta kunaiem po lewej stronie brzucha. Mimo wbitego kunaia mocno krwawi.
3.
4.
5.
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [C] - Chinoike Raita - Obrzędy

Postprzez Chinoike Raita » 26 maja 2017, o 16:08

Raita odczuwał jak jego brzuch zaczyna krwawić... I pomimo tego, że miał w sobie ranę to chciał już tylko dojść do Chonto i poprosić go o jedną, drobną przysługę. Chłopak potrzebował teraz wyleczenia, bowiem krwawiąca obficie rana mogła być bardzo niefajnym przeżyciem z powodu możliwości wystąpienia gangreny, nie wiadome jest przecież jakie warunki i temperatura dosłownie panuje w tym otoczeniu. Dlatego też Raita podszedł jeszcze na chwilę do jednego z ciał i wyciągnął kunai'a, żeby zaraz potem w spowolnionym tempie przeskakiwać z jednego drzewa na drugie. Jednym mocnym ruchem wyrwał broń ze swojego brzucha i tamując rękę materiałem kurtki, kierował się czym prędzej w stronę mnicha. Kiedy tylko powiedział do niego "Weź mnie do was" najprawdopodobniej poczuł się jeszcze słabiej.

Atuty wszystkie.
Czakra: 1000
BATTLE
Regeneracja Czakry [C] - 200
Czakra [C] - 4000
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 20:57
Ranga: Chūnin

Re: [C] - Chinoike Raita - Obrzędy

Postprzez Nanoha » 26 maja 2017, o 16:26

Raita mimo ran pokonał kultystów. Sądząc po ich zachowaniu nie będą tu chcieli już wracać. Tak przynajmniej się wszystkim wydawało. Bez względu na wszystko shinobi odzyskał drugi z kunai i popędził przed siebie w stronę miejsca gdzie zostawił brata Chonto. Trzy shurikeny wyrzucone wcześniej najwidoczniej nie grały żadnej roli. Gdy meżczyzna go ujrzał spojrzał nań z przerażeniem po czym zaczął działać. Przycisnął do rany materiał i mimo późnej godziny ruszyli do świątyni. Tak chłopakiem zajęli się mnisi ubrani identycznie jak ten z którym podróżował. Został tam trzy dni aż nie jego stan nie wrócił do normy. Ani jednej nocy nie zapaliło się ognisko na pobliskim wzgórzu co oznaczało, że misja zakończyła się sukcesem. Wystarczyło wrócić i zdać raport.Wioska lub Organizacja:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
Kod: Zaznacz cały
[b]Przychód:[/b] 250Ryō
[b]Link:[/b]
[b]Suma:[/b]

Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: Bank wiosek i organizacji.
Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.
Gracz/Gracze otrzymują po:
+ 1 Misja C
+ 2 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō
Inne wynagrodzenie:
- Raita utracił 3x shuriken.
Chimu otrzymuje:
+ 2 PZ
+ 8 PN
+ 350 Ryō
Krótka ankieta:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi ocenić misję w kolejnym poście wstawionym w temacie z misją:
- Oceń świat przedstawiony w misji w skali od 1 do 10:
- Oceń zarys fabularny misji w skali od 1 do 10:
- Oceń kompetencje sędziego w misji w skali od 1 do 10:
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: [C] - Chinoike Raita - Obrzędy

Postprzez Chinoike Raita » 26 maja 2017, o 16:27

- Oceń świat przedstawiony w misji w skali od 1 do 10: 10
- Oceń zarys fabularny misji w skali od 1 do 10: 9
- Oceń kompetencje sędziego w misji w skali od 1 do 10: 8
BATTLE
Regeneracja Czakry [C] - 200
Czakra [C] - 4000
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 20:57
Ranga: Chūnin

Poprzednia strona

Powrót do C

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron