Hohoho

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Hohoho

Postprzez Aburame Manabu » 6 maja 2018, o 16:01

Jako że wróciłem, wrzucam ponownie. Tym razem nie chcę spiny, więc będę grzeczny :angel:

W ostatnim temacie padały następujące wątpliwości:
1. Świetliki słabo świecą - uwzględnione w tej wersji.
2. Świetliki nie żywią się chakrą - ok, rozumiem. To jednak nie są świetliki, to dziwna mutacja świetlików wyhodowana przez Aburame. Jeśli to nie odpowiada jako wytłumaczenie, niech będzie to specjalna odmiana kikaichuu wychodowana w celu uzyskania cech świetlików, IDGAF. Poza tym i tak nie ma to realnego przełożenia na mechanikę - jak zaznaczyłem w opisie, "Jest znacznie mniej żarłoczna niż Kikaichuu, przez co nie może odżywiać się chakrą innych ludzi". Więc cały mecyj z chakrą jest po to, by mieć jakieś fabularne uzasadnienie dlaczego te owady miałyby żyć w symbiozie z Aburame.

Zawsze myślałem, że chakra Aburame najwyraźniej jest smaczna dla owadów:
Spoiler:

Jak to w końcu z nią jest?
Ostatnio edytowano 4 paź 2018, o 19:16 przez Aburame Manabu, łącznie edytowano 2 razy
Inne postaci: Ryūdōin Hishimaru

Ranga: Genin

Re: Hohoho

Postprzez Lily » 9 maja 2018, o 15:49

1. Ciut nie za wcześnie na nowe robaki? Szczególnie, kiedy postać jest świeżo po akademii xD.
2. Poproszę o link do dyskusji, która działa się x lat temu ;p. Wpierw poczytam sobie nim rzucę tutaj szczegółową ocenę.

A co do samej chakry to nie jest tak, że chakra Aburame jest dla robaków smaczniejsza. Członkowie tego klanu już małe dzieci przystawiali do gniazd/oferowali ciała owadom, które wchodziły w nie i wykorzystywały jako źródło energii/pożywienia. Zaczęła się więc tworzyć symbioza między nimi, która trwa praktycznie do śmierci użytkownika.

A podana przez Ciebie technika to sztuczka, jaką Aburame wykorzystują. Nauczyli się wykorzystać tak chakrę by przyciągnąć do siebie pobliskie owady. A w jakim celu?

Członkowie tego klanu bez żadnych technik potrafią komunikować się z wszelkimi owadami.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Ryūdōin Hishimaru » 9 maja 2018, o 17:11

Inne postaci: Aburame Manabu
Przywołanie: link

Samozwańczy Rzecznik Praw Gracza
URLOP 9.10.2017 - 13.10.2017

Ranga: Chūnin

Postprzez Lily » 22 maja 2018, o 14:20

Z tego co pamiętam Mort miał uwagi co do tego gatunki i możliwości. Poproszę więc go o zajrzenie tutaj i rzucenie swojej opinii.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Postprzez Mistrz » 23 maja 2018, o 02:54

Ja jestem przeciwny żerowaniu na chakrze świetlików. Byłby to incydent jako można by potem nadużywać. Chakra aburame nie jest inna od reszty ludzi, to kikaichu tylko ja lubią. Aburame po prostu maja hijutsu pozwalające na manipulowanie owadami.

Poza tym ok.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Lily » 23 maja 2018, o 19:32

Końcowe słowa/uwagi od samego autora?

Postprzez Lily » 3 cze 2018, o 02:19

Dzisiaj archiwum jak nie będzie odpowiedzi.

Postprzez Aburame Manabu » 4 paź 2018, o 19:16

Wywalone to o chakrze.
Inne postaci: Ryūdōin Hishimaru

Ranga: Genin

Postprzez Lily » 9 paź 2018, o 23:56

Już dawno archiwum się należy xD.

Powrót do Własna Twórczość: Techniki