Pytania

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Pytania

Postprzez Mistrz » 18 maja 2018, o 09:10

Hej, witajcie!
Tak sobie pomyślałem, że często to co mówiłem brano na opak. Często po prostu nie dopowiedziałem czegoś ważnego. Nie mówię tu o tematach zasad bo z tego korzystacie na bieżąco więc jeśli czegoś tam brakuje, to reagujecie na to.
Jeśli czegoś się obawiacie, lub nie wiecie czego się spodziewać, nie macie pojęcia co mi w głowie siedzi a obawiacie się, że to może na Was wpłynąć, lub jakieś wątki nie zostały jasno wyjaśnione pytajcie tu, będę odpowiadać :) Mam nadzieję, że jeśli są niejasności, to uda się je wyjaśnić.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pytania

Postprzez Shiin Asami » 18 maja 2018, o 18:55

*zadziera czapeczkę do tyłu w stylu Asha Keczupa* - Co Pan myśli na temat kreacjonizmu ewolucyjnego? *troll face*

Ranga: Nukenin

Postprzez Mistrz » 18 maja 2018, o 19:19

Ja tu chciałem wyjaśnić niejasności i rozwiać obawy ludzi a tu żarty sobie stroi :(
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Inuzuka Mihye » 20 maja 2018, o 14:38

Pytanie: Czy KBnJ wydzielają zapach? Nie są defacto fizycznym ciałem, więc nie powinny, ale mogę się mylić, więc proszę o odpowiedź Mastera.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Yami Saiko » 20 maja 2018, o 16:12

Kage Bunshiny są fizycznym ciałem a to, że znikają po otrzymaniu obrażeń to inna sprawa. Są w stanie wpływać na otoczenie, korzystać z technik, splunąć krwią od obrażeń (przykładowo klony Naruto w walce z Kimimaro), zostawić ślady na ziemi itp.

Zapach także posiadają taki jaki ma właściciel, także niestety Inuzuka przykładowo nie rozróżni oryginału od kopii w ten właśnie sposób.
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Ranga: Nukenin

Postprzez Shotaro » dzisiaj, o 00:06

Jak traktujemy postacie porzucone?
Mam na myśli, czy później stają się jakimś NPC, którzy normalnie sobie funkcjonują we wiosce i mogą się wtrącać w poczynania innych graczy?
A może odsuwamy je na bok i tak jakby o nich zapominamy, bo skoro gracz ich odrzucił, to nikt nimi nie będzie sterował?
Można je wezwać do pomocy, jak mamy jakiś fabularny pomysł?
Zmobilizować do walki?
Okraść z iteamków?
Niektórzy podchodzą do nich bardzo na serio, a chciałbym poznać zdanie Mistrza :D
Ogólnie jaki mają one wpływ na fabułę forum? Czy powinniśmy brać je pod uwagę, jeśli planujemy jakieś akcje?

Ranga: Jōnin

Powrót do Kącik Mistrza Gry