Koton: Kuroi kusuri no jutsu

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Koton: Kuroi kusuri no jutsu

Postprzez Kurogane Ichiro » 27 maja 2018, o 12:19

Obrazek

Ranga: Uczeń

Re: Koton: Kuroi kusuri no jutsu

Postprzez Lily » 27 maja 2018, o 17:15

1. A pieczęci to gdzie? Techniki C w WT wymagają 6-8 znaków. Pominąć je możesz większym nakładem chakry przykładowo. Wszystko opisane jest w regulaminie "Zmiana balansu technik".

2. Naprawdę nie wiem na co Ci ta technika, skoro masz pod ręką bandaże, wiedzę medyczną z poziomu E, techniki Iryo, pigułki do odnowienia utraconych zasobów krwi.

3. Rozmawiałem z drugim członkiem administracji na temat tej techniki. Doszliśmy do wniosku, że jakbyś to wykorzystał to byłoby podtrzymywane tak długo aż nie wykorzystasz chakry. Czyli użycie innej techniki anuluje tą. Wolę Cię teraz uświadomić niż jakbyś miał się dowiedzieć o tym podczas walki.

4. Typy i klasyfikacje są źle zrobione.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Kurogane Ichiro » 27 maja 2018, o 18:23

1. Myślałem, że jeżeli moje umiejętności klanowe nie wymagają pieczęci to WT klanowe również nie. Proszę o odpowiedź w tej kwestii.
2. To nie jest kwestia moderatorów.
3. Niby dlaczego miałbym to podtrzymywać chakrą? Tworzę stały twór, który po zmaterializowaniu istnieje samoczynnie. To jedna z umiejętności mojego klanu, co widnieje w jego opisie, więc wasza rozmowa nie ma chyba większego znaczenia. Działam zgodnie z systemem i nie dam się sztucznie nerfić, bo tak się komuś podoba.
4. Moim zdaniem są dobrze, określ się konkretnie co jest źle, bo nie wyczytam Ci tego z myśli.
Obrazek

Postprzez Mistrz » 27 maja 2018, o 19:31

1. Nic takiego nie zostało ustalone. Jeśli uważasz, że tak trzeba należy w propozycjach wrzucić i omówić prop. dodania odpowiedniego zdania w końcowym opisie klanu.
2. To jest kwestia moderatorów. Na SNM nie akceptujemy już śmieciowych zdolności. Każde WJ należy rozpatrywać pod kątem - czy w mandze taka zdolność byłaby dana? CZyli np techniki zastępującej zapalniczkę nie przepuścimy.
3. Jako przepływ chakry nie trzeba by podtrzymywać. Pamiętaj tylko, że to nie zastopuje upływu a go spowolni. To jak trzymanie noża w ranie. Gorsze więc to od skutecznej pierwszej pomocy, tyle, że szybsze.
4. Klasyfikacja niewystarczająca. Medyczne jutsu jest naciągnae w zakresie KG informacje są niewystarczające.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Lily » 27 maja 2018, o 19:36

Kanon to jedno ale WT to rzecz zupełnie inna, rządząca się własnymi zasadami i mechaniką. Musisz więc być świadom potencjalnych ograniczeń związanych z tworzeniem własnego jutsu. Zapoznaj się z regulaminem, gdyż Twoje zdziwienie wyraźnie mówi o braku przeczytania tematu.

A według polityki forum, śmieciowe jutsu przestajemy akceptować. Obecnie podstawowe rzeczy do nabycia w sklepie, najprostsze techniki Iryo i wiedza z dziedziny E-C dają lepsze efekty od tego co chcesz tu użyć. Także przestań pisać o tym, że nic nam do tego. Takie zachowanie powoduje, że zaczynam wyczuwać potencjalną chęć zrobienia raka w przyszłości za pomocą prostej techniki w zależności od konkretnej sytuacji.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Postprzez Kurogane Ichiro » 27 maja 2018, o 20:45

@Mistrz

1. Nie uważam, że powinno. Po prostu to było moje założenie teoretyczne. W takim razie uwzględnię pieczęci.
2. Ten argument jest bynajmniej dziecinny. Najpierw jest mowa o śmieciowej technice po czym drugi moderator zakłada, że zamierzam nią robić raki. Po prostu nie widzi mi się łazić z pełnymi torbami, mam swój zamysł na postać, mam możliwość i jako gracz chcę z niej skorzystać chociażby po to, by się wyróżniać lub móc poradzić sobie w kryzysowej sytuacji. Taka odpowiedź jest dla was zadowalająca odnośnie tego po co mi te jutsu?
3. Zalepienie rany stalą nie powstrzyma krwawienia? Jeśli tak uważasz to chyba inaczej interpretujemy opis tytułowej techniki. Jako strażak bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego jak tamuje się krwawienia, a jeśli chcesz to podtrzymać to podaj mi chociaż jeden logiczny i konkretny argument lub dowód na to.
4. Wybrałem jedyne dwie pasujące klasyfikacje z tych widniejących na forum. W takim razie pod co miałbym to jeszcze podpiąć?

@Lily

1. Widocznie jesteś przeczulony na punkcie tematu WT, a Twoje osobiste zmartwienia nie mają nic do oceny techniki pod względem mechanicznym.
2. Na temat "śmieciowej techniki" i lepszego efektu już się wypowiedziałem. Nie sądzę żeby któreś z was znało się lepiej na pierwszej pomocy ode mnie, powstrzymanie krwawienia zawsze zadziała tak samo, niezależnie z jakiego materiału się skorzysta.
3. Nie dopowiadaj sytuacji, które się nie dzieją. Nie byłem niczym zdziwiony choćby przez chwilę, błąd z pieczęciami wyniknął tylko i wyłącznie z logicznego myślenia, które jak widać nie funkcjonuje w dziale WT tego forum.
Obrazek

Postprzez Lily » 31 maja 2018, o 20:47

1. Nie widzę zgody Morta po rzuconych Twoich odpowiedziach.
2. Brak wymaganych poprawek w technice.
3. Regulamin WT może Ci się nie podobać ale funkcjonuje od bardzo długiego czasu. Przyjęta jest też polityka, że kanon to kanon ale własne kreacje muszą podlegać pewnym ograniczeniom. Podobać Ci się nie musi ale tak to wygląda.

Jeżeli nic nie ruszy w ciągu 24h archiwum.

Postprzez Lily » 3 cze 2018, o 01:36

Out.

Powrót do Własna Twórczość: Techniki