Wynagrodzenia za fabułę: Prośby

W tym dziale składane są wszelkie prośby do administracji. Dotyczą one np próśb fabularnych, na temat tworzenia, rozwoju postaci itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Wynagrodzenia za fabułę: Prośby

Postprzez Madarao » 2 maja 2019, o 23:56


Wynagrodzenie za Fabułę
 1. Gracz opisuje na raz jeden aspekt, wydarzenie.
 2. Zgłosić można
  1. Nietypowe sytuacje w fabule.
  2. Wydarzenia wpływające na charakter naszej postaci.
  3. Wydarzenia wpływające na charakter innej postaci.
  4. Wydarzenia kształtujące świat shinobi lub jego część.
  5. Wydarzenia, w których gracz oddaje się fabule (wybiera fabularne odegranie zachowania pasującego do postaci ponad to co jest łatwiejsze czy bezpieczniejsze).
 3. Nie może to być coś, co po prostu było nagrodzone w ramach powiedzmy misji czy przygody. Wyjątkiem jest zgłoszenie aspektów nagrodzonego już wątków, które nie były podstawami wynagrodzenia.
 4. Jeżeli zajdzie potrzeba dodania czegoś do listy co można zgłosić do nagrodzenia musi to zostać omówione i przejść przez ręce Administracji.
 5. O linki do wątków prosimy wtedy, gdy nikt z nas nie jest w stanie zweryfikować potwierdzić autentyczności zgłoszenia. Analizy wątków unikamy by nie liczyć postów.
 6. Jest troje osób, które aktywnie to wyceniają. Każde zgłoszenie wycenia cała trójka względem uznania punktów.
 7. Wycena jest anonimowa, wysłana na PW na konto robocze Madarao.
 8. Madarao wylicza średnią i upublicznia wynagrodzenie.
 9. W dziale próśb zawsze jak jest wymieniany temat próśb należy skopiować ten regulamin.
 10. Temat wynagrodzeń za fabułę jest oddzielny dla zachowania czytelności.
 11. Istnieje absolutny zakaz pisania PW do Madarao, jedynie wyznaczone osoby oceniające mogą pisać PW na to konto i tylko jako wyniki wynagrodzeń.
Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator
 
Posty: 542
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 22:17
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Wynagrodzenia za fabułę: Prośby

Postprzez Mutō Mort » 6 maja 2019, o 02:08

No to ja zacznę. Moja pierwsza prośba w tym temacie.
Prośba o drobne wynagrodzenie za odgrywanie fabularne postaci. Nawet ryzykując awanturę idę zgodnie z charakterem Morta, postaci ekscentrycznej i nie szanującej autorytetów. Już dawniej choć ryzykował pozostanie nukeninem zdażyło mu się zabić radnych Suny gdy dopuścili się spisku wobec niego, teraz odgrywając wątek z Shoutą i Saiko traktował Saiko jak interesanta w urzędzie skupiając się na tym co go ciekawiło, czyli nad pracą nad kosą. Wcześniej dało się zauważyć, że Suna leży na drodze Morta, co tej drogi nie zmienia i choć groziło to niebezpieczeństwem Mort zignorował straże uznając, że mruknięcie w ich stronę jest wystarczającym powitaniem.
Charakterystyczne dla Morta jest to, że kieruje się możliwością stworzenia czegoś. Nie potrzebuje do tego wynagrodzenia. Jeśli już o coś w zamian prosił to przysługę, np by jakiś przedmiot przekazać właściwej osobie.

Myślę, że to przykład dobrego odgrywania charakteru Morta. Mógłbym item fajny zmontować i chcieć za niego jakieś jutsu, jednak to postać, która lubi tworzyć broń i robienie tego za 'free' bardziej pasuje.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 444
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: Wynagrodzenia za fabułę: Prośby

Postprzez Madarao » 13 maja 2019, o 23:41

Podsumowano.
Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator
 
Posty: 542
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 22:17
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Wynagrodzenia za fabułę: Prośby

Postprzez Maji Seitaro » 20 maja 2019, o 00:11

Składam prośbę o wynagrodzenie za ostatnią fabułę. Seitaro od roku pozostawał uśpionym ninja, cieszył się chwilowym normalnym życiem w Sunie, dopóki nie doszło do spotkania z Saiko, Shotaro, Mumeiem i Rin. Podczas pierwszego spotkania tej piątki doszło, można powiedzieć, do konferencji jałtańskiej, podczas której każdy przedstawił swoje cele, plany, uzano jednogłośnie, że Dohito Isao jest terrorystą i dla bezpieczeństwa należy go usunąć. Ambicje Rin, Shotaro oraz Mumeia sięgały aż po urzędy Kage, toteż niemal natychmiast po pierwszym spotkaniu wszyscy udali się do Otogakure, gdzie praktycznie bezkonfliktowo udało się obsadzić Shotaro w roli nowego Kyokukage. Wielka Piątka udała się po tym do Iwagakure, gdzie napotkali pewien opór ze strony Tsuchikage Yogan Tadaokiego. W pewnym momencie rozmowy przybrały bardzo napięty obrót, omal nie doszło do otwartego konfliktu. W pewnym momencie Seitaro wygłosił mowę do Tsuchikage, uświadamiając mu poprzez zręczne argumenty, że Mumei nadaje się na kage pomimo młodego wieku i że prawdziwym zagrożeniem jest Konoha i stojący na jej czele Uchiha Takeru. Stary Yogan ostatecznie ustąpił, a krótko później Mumei objął władzę. Zanim jednak do tego doszło, odbyła się kolejna konferencja, tym razem konkretniejsza, gdyż Seitaro wyszedł z inicjatywą utworzenia międzynarodowej(zrzeszającej 3 duże wioski ninja oraz Kraj Księżyca) organizacji militarno-politycznej, której celem jest zaprowadzenie ogólnoświatowego pokoju. Shintaisei zdążyło stać się rozpoznawalne w niektórych kręgach, a szczególnie u Yohei, z którym pozostaje w konflikcie w związku z atakiem tych najemników na Sunę. Obecnie Seitaro dąży do infiltracji środowiska Yohei w celu załagodzenia konfliktu i zawiązaniu, jeśli to możliwe, przymierza...
Seitaro dzięki powyższym wydarzeniom w znacznym stopniu zmienił swój punkt widzenia. Poprzednio nukenin-egoista dbający o dobro swoje i swego najbliższego otoczenia, shinobi niezainteresowany polityczną zawieruchą. Obecnie zaś jest w dużym stopniu altruistą, orędownikiem ostatecznego pokoju i shinobim bezwzględnie oddanym swojej wiosce i dobru ogólnemu.
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
 • -
 • [A] Nara Rin - Cisza po burzy


MK: Reiwa
 
Posty: 1924
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin


Powrót do Prośby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników