Yuiitsu no ringu

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Yuiitsu no ringu

Postprzez Yuki Mayuri » 26 maja 2019, o 01:15No, to by było tyle. Sama moc owego unikatu nie jest jakaś potężna. Ot, po prostu znika rąsia. Oczywiście sama ręka, bez ubrania, dlatego najlepiej mieć ją nagą zupełnie.
Uprzedzając sugestie - zdaję sobie sprawę, że po zniknięciu będzie widać miejsce łączenia ramienia z barkiem, dlatego - by to ukryć - najlepiej nosić na sobie płaszcz/narzutę.
Nie będzie innych przedmiotów zwiększających obszar niewidzialności itp.. W grę wchodzi tylko pierścień i tylko jedna ręka. Jak zawarłem w opisie, to zwyczajna błyskotka, która nie jest w stanie oszukać ani Sharingana, ani Byakugana, ani żadnej innej techniki ocznej, a jedynie zwykły wzrok.
Nie jest to jakiś wykokszony przedmiot, który byłby OP i dawał niebotyczną przewagę w walce, dlatego uznałem, że ranga B będzie wystarczająca. Przedmiot ów pozwala raczej na zaskoczenie przeciwnika, wprowadzenie go w błąd, tylko tyle i aż tyle. Nie wiem także, jaką cenę ustalić, bo to będzie unikat, więc i tak trzeba się będzie po niego na misję wybrać.
Zapraszam do dyskusji.
Obrazek
 
Posty: 665
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 16:32
Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: Jinchūriki

Re: Yuiitsu no ringu

Postprzez Lily » 26 maja 2019, o 01:22

Duża moc czy mała, wrzuciłeś do unikatów i jako unikat traktujesz. Wpierw poproś o zgodę na takowy w dziale próśb. Jak będzie to możemy zacząć rozmowę.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.
 
Posty: 935
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Yuiitsu no ringu

Postprzez Yuki Mayuri » 26 maja 2019, o 01:27

Prośba to jest dopiero po misję na unikat. Nigdy się nie prosiło o to, by móc unikat stworzyć. Przecież prośba o to jest idiotyczna. Składam prośbę, marnuję ją, a sam unikat nie przechodzi = zmarnowana prośba i czekaj na kolejną X czasu. Dlatego się prosiło o misję zawsze, a nie samo stworzenie, co było logiczniejsze.
Obrazek
 
Posty: 665
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 16:32
Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: Jinchūriki

Re: Yuiitsu no ringu

Postprzez Cheshire » 26 maja 2019, o 01:28

Usuwam. Nie będę sprzątał po ludziach nie czytających zasad. Działy poszczególnych typów przedmiotów są działami gdzie lądują przedmioty po akcepcie. To raz. Dwa, meisaigakure no jutsu jest od niewidzialności, to podchodzi pod skill tamtego jutsu.
Administrator
 
Posty: 1612
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak


Powrót do Własna Twórczość: Przedmioty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników