Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Sklep

Postprzez Yuki Mishari » 22 mar 2018, o 01:10

Mishari przyszedł do sklepu w jednym konkretnym celu: chciał kupić 4 ogromne zwoje, 1 z nich planował napełnić wodą, pozostałe 3 zaś śniegiem. Zapytał sprzedawcę o największe zwoje jakie ma i powiedział że bierze 4. Oczywiście wszystko za rozsądną cenę, fakt faktem Chuunin ostatnio wzbogacił się nieco, ale to nie powód aby trwonić pieniądze. Pozostawał pewien problem: jak je przenieść, ale na to śnieżynka miał już pewien plan, który miał nadzieję będzie skuteczny, jeśli jednak nie... cóż wtedy zostanie sam z 4 zwojami w centrum Konohy. Przemyślenia chłopaka przerwał powrót sklepikarza, młodzieniec podziękował za zwoje, odliczył 2000 ryo, a następnie zabrał się do roboty.
Make sure you remember - every person and place - has a right to exist.
It’s true for you, too - the entire world as a whole - is your home.

Obrazek
 
Posty: 193
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:06
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Miko Miitsu » 23 maja 2018, o 08:43

Landrynka tuz po rozmowie z „kuzynem” wybrala sie szybkim krokiem do sklepu, było kilka rzeczy, które musiała uzupełnić w swojej torbie, między innymi najważniejsze strzykawki. Od razu wchodząc do sklepu, który nie szczególnie w tej godzinie był oblegany poprosiła o 5 sztuk strzykawek. Dziwna prośba nie mniej od razu zamowienie zostało zrealizowane, poprosiła jeszcze o 10 sztuk kunai i to było na tyle. Przypomniała sobie jak na ostatniej misji straciła dość spora część byle wyłapać uciekinierów bez większej szkody i uszczerbku na zdrowiu.
Po uiszczeniu opłaty za swoje niewielkie zakupy ruszyła z powrotem na pole treningowe braciszka, mając nadzieje, ze Shiro nagle sie nie rozmyślił w momencie jej zniknięcia. Uprzejmie pożegnała sprzedawcę i wyszła.

Z/t10 x 10Ryō = 100Ryō
5 x 5 = 25Ryō

Suma: 125Ryō
 
Posty: 537
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 23:58
Ranga: Jōnin

Re: Sklep

Postprzez Hotaru Yoshiko » 30 lip 2018, o 00:29

W przerwie między treningami Yoshiko postanowiła udać się do sklepu, by zaopatrzyć się w parę sztuk broni oraz trochę innych przydatnych rzeczy. Najbardziej zależało jej na bandażach, jako że w najbliższej przyszłości planowała ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy, a tych nie sposób było wykonać bez nauki bandażowania. Przy okazji młoda Hotaru planowała dokupić kilka kunai i shurikenów, a także obejrzeć na miejscu różne przedmioty, które mogłyby się przydać podczas przyszłych misji czy treningów. Jako początkująca kunoichi nie dysponowała jeszcze zbyt dużą ilością pieniędzy, w dodatku kompletnie nie orientowała się w cenach, dlatego przez całą drogę do sklepu zastanawiała się, czy nie braknie jej funduszy. Na wszelki wypadek wzięła ze sobą wszystkie oszczędności, miała jednak nadzieję, że zostanie jej choć trochę grosza po nadchodzącym zakupowym szaleństwie.
Kiedy dziewczyna weszła do niepozornego sklepiku, zdumiała ją mnogość dostępnych rodzajów broni i ekwipunku ninja. Yoshiko z onieśmieleniem spojrzała na imponującej wielkości miecze o adekwatnie wysokich cenach, po czym skierowała się w stronę drobniejszej broni. Zdecydowała się na zakup ośmiu shurikenów i pięciu kunai, spodziewając się, że pozostały ekwipunek będzie ją dość sporo kosztował. Nie pomyliła się – kiedy wreszcie przyszło zapłacić za wszystkie przedmioty, które kunoichi wybrała z myślą o przyszłych ciężkich misjach i treningach, okazało się, że te „drobne” zakupy pochłonęły większą część oszczędności młodej Hotaru. W portfelu zostało jej niewiele ponad wynagrodzenie za ostatnią misję.
No cóż, przynajmniej nie braknie mi ekwipunku – pomyślała dziewczyna, opuszczając sklep z pełną siatką nowo zakupionych broni, zwojów i innych przydatnych rzeczy.

Spoiler:
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 12:44
Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników