Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Sklep

Postprzez Yami Saiko » 9 paź 2017, o 21:49

Dziewczyna powróciła z misji, zahaczając o jeden szczególny punkt w wiosce. Suna odżywała z dnia na dzień a wszystko za sprawą poczynań misji, które wykonywała wcześniej ze swoim senseiem. Tutejszy sklep był więc nie tylko otwarty ale w miarę przyzwoicie zaopatrzony. Uśmiechnęła się do mężczyzny i przywitała się wesoło, od razu szukając sekcji ze zwojami. Niedługo podejmie się nauki fuuinjutsu, dlatego wypadło mieć przy sobie chociaż jeden przedmiot niezbędny do tej sztuki.
-Ile się należy? - zapytała i mimo usłyszenia zapewnień, że jest to prezent dla córki Kazekage, wyłożyła pieniądze na blat. Przyjrzała się nowemu nabytkowi, zastanawiając się jaka forma noszenia go będzie najlepsza. Stwierdziła, że jedyne rozwiązanie to przerzucić go przez plecy i nosić niczym plecak. Podziękowała na sam koniec i wyszła, idąc w kierunku swojego domu.

Duży zwój: 1000 Ryo

z/t
Raikiri
Spoiler:

Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:
 
Posty: 982
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Sklep

Postprzez Yami Saiko » 21 lis 2017, o 13:04

Yami wróciła ze zlecenia zmęczona ale na szczęście zadowolona. Musiała wydać posiadaną przez siebie gotówkę przez kilka prostych faktów. Nie miała co z nią zrobić. Potrzebowała specjalnego wachlarza bojowego, który pozwoliłby jej wykonywać część technik elementu wiatru, który przed chwilą rozwinęła. Nawet jeżeli koszta będą za duże, wątpiła by się tym przejęła. Po wejściu do sklepu przywitała się wesoło z handlarzem. Zerknęła po asortymencie i od razu wiedziała który model będzie jej odpowiadał. Palcem wskazała broń i poprosiła by przyniesiono to do lady. Portfel wyjęty, gotówka na stół wyłożona. Założyła sobie to na plecy i po pożegnaniu opuściła lokal.

Wielki rozkładany wachlarz: 1000 Ryo

z/t
Raikiri
Spoiler:

Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:
 
Posty: 982
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Sklep

Postprzez Nara Rin » 13 kwi 2019, o 21:26

W końcu się zebrałam i zaszłam do sklepu, cele miałam w zasadzie dwa: uzupełnić zapasy, zużytych notek oraz kunaia, które straciłam podczas misji oraz odebrać zamówienie, które leżało w zasadzie od momentu powrotu do Suny, a nawet i wcześniej bo z tego co wiem Seitaro zamówił wykonanie tego jeszcze w Iwie. Weszłam więc do sklepu i najpierw udałam się do regału z notkami i wzięłam ich tyle ile zużyłam na misji z Saiko w grobowcu daimyo czyli siedem. Następnie udałam się do regałów z kunaiami by wziąć jeszcze jeden kunai, który zużyłam podczas misji, w której ratowałam pewnego staruszka. Gdy byłam już przy kasie i zapłaciłam za cały sprzęt odebrałam zamówienie, którym był sygnet organizacji Sygnet Shintaisei z inskrypcją "Chronić co bliskie", a następnie ruszyłam do domu.
Spoiler:
 
Posty: 1556
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Sklep

Postprzez Mutō Mort » 26 kwi 2019, o 01:54

Shikigami o wyglądzie Morta wszedł do sklepu i złapał kilka przedmiotów. Nic nie mówił, po prostu podał sprzedawcy wybrane przedmioty, wśród których znalazło się też 10 małych zwojów i poczekał na podliczenie, po czym podał wyliczoną przez Morta kwotę. To były materiały potrzebne do jego nowego dzieła. Shikigami zabrał przedmioty po czym bez słowa, niczym prawdziwy Mort ignorując otoczenie zabrał przedmioty i udał się do siedziby Kugutsu Butai.
Gdyby cisza wiała, właśnie by to się stało.
550Ryo za kanagawe
250 Ryo za zwoje
800 Ryo w sumie
viewtopic.php?p=124234#p124234
Ostatnio edytowano 3 maja 2019, o 00:32 przez Mutō Mort, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 444
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: Sklep

Postprzez Maji Seitaro » 27 kwi 2019, o 18:36

Klon Seitaro wszedł do sklepu, by zaopatrzyć się w kilka rzeczy, o których myślał już jakiś czas temu i które mogły mu pomóc jakoś skuteczniej walczyć z wykorzystaniem satetsu. Nie dało się bowiem ukryć, że każdorazowe sięganie po zwój za pazuchę było stratą tych kilku cennych sekund w trakcie walki. Temu też zakupił trzy duże zwoje, pas na nie oraz ochraniacz Suny wraz z kamizelką tejże wioski. Co prawda nie zamierzał go zbyt często nosić, by nie napytać sobie biedy u nieprzychylnych Sunie, ale wypadało go chociaż posiadać. Po uiszczeniu zapłaty udał się ze sprzętem do swojego oryginału.Ochraniacz Suny, kamizelka Suny, 3x duży zwój, pas na zwoje = 1550ryo

Z/t
Obrazek
Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • [A] Nara Rin - Cisza po burzy


MK: Reiwa
 
Posty: 1924
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Sklep

Postprzez Takara » 5 maja 2019, o 16:45

Była to pierwsza wizyta Takary w sklepie na rzecz zakupienie jakiegoś ekwipunku. Uważał że teraz, jako genin, powinien wykupić większą ilość rzeczy wszelakiej maści. W końcu nigdy nie wiadomo co się na misji przyda, tak że lepiej być zaopatrzonym niż żeby miało czegoś brakować. Na początku rozglądał się za jakimiś katanami. Zawsze chciał jedną mieć. Widząc jednak ich ceny, darował sobie ten zakup na późnie. Pierw będzie musiał się dorobić tylko Ryō. Wybrał zatem drugą lepszą rzecz - opancerzenie na ramiona. Nie był pewien jak bardzo jest ono przydatne, ale zwiększało w jakiś sposób jego szansę na przeżycie. Nawet jeżeli ten sposób był minimalny. Do tego postanowił podokupywać parę kunaiów i kabury. Wybuchowe i świetlne notki były czymś co od razu przyciągnęło jego uwagę, dlatego postanowił załatwić sobie kilka. Były niestety drogie, a jego budżet był ograniczony, więc nie pozwolił sobie na wiele. Nie mniej jednak, wyszedł ze sklepu zadowolony.

Spoiler:
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Reiwa » 5 maja 2019, o 16:50

Reiwa wparował do sklepu jak do obory, mówiąc oczywiście dzień dobry, coby nie wyjść na kompletnego człowieka bez kultury delikatnie mówiąc. Jego oczy rozpromieniały ilością broni, ubrań i wielu, wielu innych narzędzi zniszczenia... to znaczy ninja, khe khe. Chłopak szukał praktycznie wszystkiego, w szczególności broni ofensywnej i nowych ubrań gdyż te obecne były wręcz godne pożałowania. Jeśli miał teraz pieniądze, to wolał się jakoś solidniej zaopatrzyć by nie robić wstydu i sobie jakoś poradzić za pomocą samej broni, jako że nie posiadał jeszcze rozwiniętego arsenału technik. Sporo się po sklepie nachodził zanim wybrał odpowiednie przedmioty... a trzeba przyznać, że było to w cholerę1x Kinchaku - 50ryo
1x Komplet Reiwy - 800ryo
2x Horusuta - 50ryo
1x Kinzoku Datana - 300ryo
1x Pas na zwoje - 200ryo
40x shuriken - 50ryo
18x mitsurugi kunai - 270ryo
1x Fuma Shuriken - 250ryo
1x pilnik - 5ryo
7x mały zwój - 175ryo
3x średni zwój - 150ryo
10m bandażu - 10ryo
20m żyłki - 20ryo
5x wybuchowa notka - 250ryo
5x świetlna notka - 250ryo
6x bombka dymna - 170ryo
6x bombka świetlna - 360ryo
2x bombka chilli - 300ryo
Razem: 3555ryo
 
Posty: 69
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 20:20
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Takara » 15 maja 2019, o 01:53

Genin ponownie odwiedził ten piękny mały sklepik w celu zakupienia większej ilości ekwipunku. Tym razem miał on większy budżet niż poprzednio, a i zrozumiała jakie rzeczy mają potencjał najbardziej mu się przydać, a jakie wcale. Z tą myślą, zaczął on wędrówkę pomiędzy półkami z wystawionymi przedmiotami, w nadzieji na znalezienie wszystkiego co chce. Jak coś zauważył, szybko przeliczał ile jaka ilość będzie go kosztować, i dodawał do swojego "koszyka". Na widok zwojów, Takara od razu pomyślał o Fuinjutsu i pomyślał ile na ten moment było mu ich potrzebnych. Ostatecznie wziął 4 małe i 2 średnie. Taka ilość wydawała mu się dobrą opcją jak na początkującego adepta tej dziedziny, jak i na przechowywanie niezbędnych mu rzeczy. Przykładowo prowiantu o który będzie musiał zadbać przy następnej podróży poza Sunę. Zadowolony ze swoich wyborów, podbiegł do zirytowanego czymś sklepikarza, pokazał swoje towary, zapłacił a następnie wybiegł z uśmiechem ze sklepu.
Spoiler:
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Shouta » 19 maja 2019, o 23:27

Przyjście Shouty do sklepu wiązało się z wydaniem sporej ilości kasy na rzeczy, które będzie potrzebował do kolejnego wyruszenia z wioski. Zbliżało się międzynarodowe wydarzenie, więc nie ma co się kręcić po wiosce w której pewnie będzie przesiadywał sam Takeru, jego wróg nr jeden...
-Cóż to za cudo?
Zapytał się w myślach patrząc na złotego, małego ptaszka. Jak się zaraz dowiedział, ptaszek był po to żeby wysyłać wiadomości do Suny... ciekawa zabawka, przyda mu się, tym bardziej że była w niskiej cenie jak na coś takiego wyjątkowego. Do tego kupił tez parę różnych przydatnych rzeczy, które były niezbędne w wyprawie w nieznane. Musiał też odpocząć od Suny, gangsterskie życie nie było dla niego...

z/t
2x Mechaniczny Ptak = 200Ryo
2x Średni zwój = 100Ryo
6x Wybuchowa notka = 300Ryo
50x Makibishi = 5 Ryo
1x Kama = 100Ryo
10x Kunai = 100Ryo
Razem = 805Ryo
 
Posty: 194
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Nukenin

Re: Sklep

Postprzez Takara » 22 maja 2019, o 00:30

Takara mknął przed wioskę jakby był błyskawiając, załatwiając wszystkie rzeczy które uważał za do zrobienie przed egzaminem na chuunina. Jedną z nich było odwiedzenie sklepu, w celu zakupienia przedmiotów na wszelki wypadek. Genin uważał że to co miał by mu wystarczyło, ale wolał się zabezpieczyć niż potem tego żałować. Przechodząc przed próg budynku pełnego niesamowiych rzeczy, zaczął się on rozglądać po szafkach co kupić. Podczas jego ostatniej wizyta zapomniał dokupić kunaii, które były dość przydatnym narzędziem shinobi. Nie chcąc ponownie zapomnieć, skierował się on w stronę ich działu. Przechodząac zauważył także shurikeny, a jego wzrok utkwił na olbrzymim shurikenie. Po chwilowym zastanowieniu wziął i go.
Ostatnią rzeczą która zakupił podczas tego wypadu były pigułki zwiększające krew. Nie lubił jak coś chemicznego ingerowało w jego ciało, ale nie mógł zaprzeczyć ich praktyczności. Zadowolony z zakupów - i zmęczony całym bieganiem - wyszedł z sklepu będąc gotowym na CE... przynajmniej, na tyle na ile był w stanie być gotowy.

Spoiler:
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników