Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Sklep

Postprzez Chinoike Saeko » 1 gru 2017, o 14:39

Strzeżonego mędrzec strzeże. Ledwo co zrobiła zakupy. Ledwo co przygotowała sprzęt na kolejną misję, a to już spod drzwi sklepu została złapana przez młodzika, który zdawał się ją dość intensywnie szukać. Albo miała takie szczęście, że się ze wszystkim wyrobiła, albo takiego pecha, że nie miała nawet czasu wrócić do domu. Kiedy kurier dopytywał się o imię i kłaniał się lekko ta tupnęła obcasem o twardą ziemię, aby dźwięk uderzenia zdołał wybić go ze wszystkich niegrzecznych myśli. Czy naprawdę wystarczy zaświeci kształtnym biustem przed facetami aby zaraz zapomnieli o całym świecie? Ona wcale tak nie reagowała na... inne, niekoniecznie związane z tym rzeczy... uff. Jakoś jej się udało wybrnąć. Przeczytała treść dość długiego zlecenia przyjmując je do wiadomości. Czy to miałą być jakaś kompania miłości Iwijsko-konoszańskiej, której była głównym bohaterem? Litości! A to hasło?! Na pewno donośnie śmiali się ci radni wymyślając jak najgłupsze zdania, któe mogłoby ośmieszyć osoby wypowiadające.

Oczywiście skłamałaby jeśli by powiedziała, że nie wyczuła chakry chłopaka, którego widziała na polu treningowym, czy tego, że się zbliżał. Puściła to mimo woli. Choć nie mogła udać, że nie widzi już jak staje obok i zaczepia zarówno ją jak i młodego. Jej czujnemu oko nie mogła umknąć jednak pewna różnica. Miał na sobie kamizelkę jej wioski, którą nosili wojownicy od rangi chunina. Hm... Uśmiechnęła się do niego. Czyżby jednak los się do niej zamierzał dzisiaj uśmiechnąć?

-Chinoike Saeko - przedstawiła się pokrótce po czym kontynuowała -czy zwykła misja rangi C nie będzie dla kogoś twojej pozycji zbyt nudną? - zapytała, a jakimś magicznym sposobem, jej oczka zdawały się być większe i bardziej błyszczące - pomoc kogoś silniejszego zawsze mogłaby się przydać - powiedziała czarując dalej. Nie było wątpliwości, że ma większe pokłady chakry od niej... a brunetka wiedziała jak dużo wiedzy i umiejętności posiadała... tak, wsparcie się przyda.

Ranga: Genin

Postprzez Haru Yoshi » 1 gru 2017, o 16:52

Dziewczyna zgodziła się na pomoc chunina. Yoshi nie wiedzieć czemu wcześniej miał wątpliwości czy kobieta zgodzi się na jego propozycję. Na szczęście szybko je rozwiała. Chłopak przyszedł do sklepu w pewnym celu, w końcu chciał uzupełnić ekwipunek jednak po tym jak niewiasta rzuciła w jego stronę uśmiech i zgodziła się na jego asystę przez chwilę nie mógł się ruszać. Na początku nie wiedział, co może być przyczyną dziwnej atmosfery jednak z każdą sekundą sytuacja robiła się dla niego bardziej stresująca. Saeko eksponowała tyloma walorami na raz, że Yoshi nie wiedział na czym skupić wzrok, aż w końcu zebrał się w sobie i powiedział - Emm, to ja skoczę szybko do sklepu po parę rzeczy. Potem możemy gdzieś pójść obgadać misję. - po tych słowach stał jeszcze przez chwilę aż w końcu ruszył w głąb sklepu zostawiając przy tym młodego genina, który stał jak słup soli.

Wchodząc dalej do pomieszczenia, minął się z resztą wesołej grupki z pola treningowego. Uśmiechnął się i jakoś szczególnie nie zwracając na nich uwagi poszedł w stronę interesującej go półki. - Wezmę to, to i jeszcze tamto - powiedział w głowie. Spakował rzeczy do koszyka i ruszył w stronę kasy. - Witam, widzi Pan to? - od razu zadał pytanie sklepikarzowi, dotykając piersi. - Gdyby nie przedmioty z tego sklepu nigdy nie dałbym rady tego zdobyć, dziękuję! - wyłożył towary na blacie tak aby uradowany sklepikarz mógł przeliczyć koszta. - To będzie jakieś 262 Ryo - Yoshi zapłacił i zaśmiał się pod nosem kiedy uświadomił jak mało rzeczy stracił na egzaminie, zapłacił, nowo zakupione rzeczy schował do odpowiednich miejsc. Postanowił wrócić do nowej towarzyszki, stanął przed i powiedział- To co, gdzie lecimy? Chyba, że opowiesz mi po drodze o naszej misji. - cały czas starając utrzymać wzrok na poziomie twarzy. Chyba to będzie najtrudniejsza rzecz w tej misji.

5 x Notka wybuchowa = 250 Ryo
1 x kunai = 10 Ryo
2 x Shurikeny = 2 Ryo

Ranga: Chūnin

Postprzez ExNanoha » 2 gru 2017, o 00:17

Misja w fabule 5/?

Co prawda, według niektórych kręgów, kobieta może nawet chodzić nago, a i tak nikomu nie powinno to przeszkadzać, a wyciągnięcie łapki, czy w tym przypadku spojrzenie to już zaklasyfikowanie do grona dewiantów, jednakże... Nie do końca tak się sprawy mają. Tak samo, jak facetom nie wolno chodzić w jedynie męskich stringach, tak samo Saeko musiała się liczyć z tym, że eksponując swój biust, zwraca na niego uwagę i ludzkie myśli kieruje w dość wąskotorowym kierunku.
- E... - zaczął młodzik, kiedy świeżomianowany chuunin zachował się normalnie, jakby już przynajmniej Jouninem był i niejedną bitwę stoczył, no ale cóż mógł zrobić biedny kurier? Może tylko to, że szybko przewertował w swojej głowie, czy nie ma zadania dla... no właśnie, jak się ten koleś nazywa? Na szczęście, nowo przybyły przedstawił się grzecznie, więc kurier mógł przewertować swoją pamięć pod kierunkiem przypomnienia sobie jego personaliów i ustalić, że tym razem dla niego nic nie ma, co wcale nie oznaczało, że takowy obrót spraw nie dodaje mu roboty. No niestety, co prawda chuunini mogli opuszczać wioskę na jakiś czas, to jednak wcale nie oznaczało, że mogli sobie tak o dołączyć do cudzego zadania - więcej nawet, to musiało trafić do jakiegoś raportu, bo kto wie, czy dla niego nie wymyślono właśnie jakiegoś zadania, a on sobie myknie z biuściastą kunoichi na spacerek i kto będzie za to odpowiadał?
Młodzik znalazł odpowiedni formularz w swojej teczce, jak to dobrze, że takowy miał, po czym wręczył go Yoshi'emu - był to dokument oznaczający, że do misji dołącza jeszcze jedna osoba, na swoje własne żądanie. Chuunin musiał tam wpisać swoje dane, numer shinobi oraz (chociażby zmyślić), powód, dla którego zdecydował się na udział w zadaniu.
- Eto... Zanim sobie pójdziecie, podpis tu. - rzekł kurier wskazując co i gdzie ma Yoshi wypełnić - potem mogli ruszać...

Kontynuacja
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Sabataya Shigemi » 10 gru 2017, o 15:44

Podrapałem się po głowie, na mój egzamin poszedłem kompletnie nieprzygotowany jeśli chodzi o kwestie techniczno-wyposażeniowe. Jako, że wraz z awansem istniała opcja iż dostanę misję wyższej rangi musiałem trochę rozwinąć ilość rzeczy, które posiadałem, gdyż misje stawały się bardziej wymagające to i trochę ekwipunku się przyda. Nigdy nie wiadomo co może się w danym momencie przydać i co może uratować mi życie lub je znacznie uprościć. Rozejrzałem się po dzielnicy kupieckiej i zacząłem rozmyślać nad planem jak najefektywniej wykorzystać spędzony czas, a następnie ruszyłem do wszystkich sklepów po kolei, aby wydać ostatnie grosze z moich zarobków. Lista zakupów była na prawdę okazała, mogłem wręcz przysiąc, że trochę przesadziłem, ale na szczęście hajs się zgadzał.
20 x kunai potrójnego ostrza 300
20 x shuriken 20
100m żyłki 100
10 x wybuchowa notka 500
10 x świetlna notka 500
5 x bombka dymna 150
Kinzoku Dastana 300
2x horusuta 50
1x kinchaku 50
1 x pigułka żywnościowa 500
1 x pigułka zwiększająca krew 500

2970 - po podliczeniu wydatków doszedłem do wniosku, że przez tydzień będę jeść tynk ze ścian.
||Myśli||Słowa||

Obrazek

Postprzez Sabataya Shindan » 24 gru 2017, o 04:51

Nadeszła wiekopomnia chwila, w której młody Sabataya w końcu uzbierał pieniądze na swój pierwszy oręż. Niezwykle podekscytowany wszedł do sklepu, pochylając głowę na znak przywitania się z miejscowym sprzedawcą. Podszedł do segmentu sklepu, na którym wystawione były różnego rodzaju miecze. Przyglądał się każdemu z osobna, porównując ich użyteczność oraz wielofunkcyjność. Podczas tworzenia swoistego rodzaju rankingu, coraz więcej atutuów wskazywało, na jedyny słuszy wybór, jakim jest katana. To klasyczne pomimo swojej prostoty wydaje się idealnym wyborem, ze względu na kształt, wagę oraz długość. Nie zwlekając z decyzją podszedł do sprzedawcy, wskazał wybrany przedmiot i wręczył ciężko zarobione pieniądze, dokonując zakupu. Szczęśliwy przymocował do pasa swój nowy nabytek i ruszył w stronę swojego domostwa, żegnając handlarza.

1x Katana = 1250 Ryo
Suma = 1250 Ryo
Obrazek

Postprzez Kazube » 29 gru 2017, o 03:24

Po ciężkiej i wyczerpującej misji, Kazube udał się do wioski skały, aby wreszcie odpocząć. Po drodze jednak, postanowił zakupić odpowiednie wyposażenie ninja, aby następnym razem być lepiej przygotowanym do wyprawy. Nie wiedział dokładnie co kupi, liczył na to, że kiedy wejdzie do sklepu i zobaczy asortyment możliwy do kupienia, będzie mu znacznie łatwiej. Zgodnie z planem, wszedł do budynku, który nie wyróżniał się niczym szczególnym, po czym podszedł do lady, gdzie czekał na niego niezwykle przyjemny, starszy jegomość, który od lat zapewniał shinobi z Iwa-Gakure odpowiednie wyposażenie. Czarnowłosy genin podszedł do półek, zabrał cały, potrzebny jego zdaniem ekwipunek i ponownie podszedł do sprzedawcy, gdzie położył odpowiednią ilość gotówki, aby spłacić zakupiony przez niego asortyment. Wyszedł spokojnym krokiem ze sklepu i skierował się w stronę głównej drogi.

<z/t>

Zakupy:
2x granat dymny – 100R
20x mały shuriken – 20R
1x duży shuriken – 100R
4x wybuchowa notka- 200R
10x dzwoneczek – 50R
50m bandaż – 50R
Torba biodrowa – 50R
10x kunai- 100R
50m stalowej linki – 50R

Suma: 720

Ranga: Uczeń

Postprzez Shinzō Mumei » 8 sty 2018, o 15:28

Przybyłem do sklepu prosto z domu, ruszałem na misję i dlatego też potrzebowałem uzupełnić zapasy o dwie pigułki żywnościowe. Rozejrzałem się i poszukałem tego co chciałem, było dużo ludzi dookoła więc ciężko było swobodnie chodzić i szybko znaleźć to co bym chciał, po jakiś piętnastu minutach odnalazłem to co potrzeba, następnie ruszyłem do kasy gdzie nie pozostało mi nic jak stanie w dość długiej dwudziestoosobowej kolejce, stałem i się tylko denerwowałem bo nie lubiłem stać w kolejkach zresztą chyba jak większość ludzi na świecie a tym bardziej shinobi którzy nie często chodzą do sklepów. Oddałem pigułki przy kasie za które natychmiast zapłaciłem, nieco spocony poczułem ulgę chowając pigułki po czym mogłem wreszcie spokojnie udać się do siedziby po dalsze informacje, miałem tylko nadzieje że wyrobię się w ciągu tych dwóch godzin które miałem.
5,175
-500x2 pigułka żywnościowa
=4,175
Spoiler:
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Nara Rin » 8 sty 2018, o 21:40

Mumei przechodzi tutaj
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Suihō Josuke » 1 lut 2018, o 14:52

Po pojedynku z Saiko chłopak udał się do krawca u którego zamówił maskę na swój specjalny wzór który sam zaprojektował. Myślał o niej od dłuższego czasu, lecz dopiero tydzień temu udało mu się zaplanować jej wygląd, a w sczególności zebrać na nią pieniądze. Nie mogąc się doczekać zobaczenia swojego nowego nabytku spieszył czym prędzej do umówionego sklepu. Po wejściu zadowolony jak nigdy wcześniej powiedział
- Witam, czy jest już moje zamówienie ? Nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę.
Oczy mu się zaszkliły i czekał na odpowiedź sprzedawcy. Staruszek za ladą odwrócił się i spojrzał na mnie mówiąc
- Ach.. to Ty. Tak tak jest gotowa. Zaraz Ci ją przyniosę możesz przygotować 150 Ryo. Zaraz wracam
Podniecony przygotował pieniążki i czekał podniecony na powrót sprzedawcy. Gdy ten wrócił rzekł
- Proszę o to Twoja maska podejdź do mnie to pokażę Ci jak ją założyć.
Josuke uradowany podszedł do sprzedawcy, a ten zaczął mu zakładać i tłumaczyć jak ją łatwo założyć. Po przymierzeniu przyniósł lusterko i zapytał.
- I jak leży nie za ciasna ?
Josuke oglądał się z niedowierzaniem, pierwszy raz nie było widać jego brzydoty. Był w siódmym niebie, a sama maska leżała jak ulał.
- Leży świetnie bardzo Panu dziękuję nawet Pan nie wie jak się cieszę. Proszę bardzo o to Pana pieniążki.
I wybiegł zadowolony ze sklepu

- 150 Ryo

Spoiler:

Postprzez Suihō Josuke » 6 lut 2018, o 16:00

Po ostatniej misji Rangi C chłopak uznał że ma za mały asortyment w ekwipunku i musi go trochę urozmaicić. Więc wstał z samego rana i udał się do sklepu. Za pamięci zabrał 3x katane, aby móc je sprzedać. Po drodze zastanawiał się co takiego musi kupić i co by mogło mu się przydać. Gdy dotarł do sklepu spojrzał jeszcze po asortymencie sprzedawcy i zabrał się wpierw do sprzedawania swoich zdobyczy
- Witam, chciałbym sprzedać pewne rzeczy

- 3x katana (+180 Ryo)

Następnie przeszedł do robienia zakupów:

- Lokalizator (- 750 Ryo)
Spoiler:

- Pilnik (- 5 Ryo)
Spoiler:

- 10 metru bandażu (- 10 Ryo)
Spoiler:

- 5 kunai (- 50 Ryo)

- 4 wybuchowe notki (- 200 Ryo)

- 2 bombka dymna (- 60 Ryo)

Gotówka: 1600 Ryo
Kupno: - 1075 Ryo
Pozostała gotówka: 525

Sprzedaż: +180
Pozostała Gotówka 705 Ryo

Postprzez Suihō Josuke » 8 lut 2018, o 23:39

Po kilku kolejnych misjach asortyment broni Josuke znacząco zmalał, dlatego postanowił udać się dzisiejszego dnia do sklepu, aby go trochę podbudować. Idąc tak zastanawiał się czy potrzebuje czegoś nowego w swoim składziku broni, lecz nic mu nie przychodziło do głowy. Przynajmniej na tę chwilę. Po dotarciu do sklepu przejrzał całą jego ofertę, lecz nie zauważył póki co nic co byłoby mu niezbędne wykonał więc następujące zakupy.

- 4 wybuchowe notki (- 200 Ryo)

- 1 bombka dymna (-30 Ryo)

Razem: 230 Ryo
Aktualna Gotówka: 705 Ryo
Pozostała Gotówka: 475 Ryo

Postprzez Sabataya Goemon » 9 kwi 2018, o 16:50

Do sklepu zawitał i Goemon, dochodząc do wniosku że poprzednim razem był całkiem blisko wywalenia się z wszelkiej broni. Tym razem mając już doświadczenie na misjach C, wiedział czego się spodziewać i co może go spotkać na wyższych. Dlatego należało poczynić odpowiednie przygotowania. Na kartce przygotował sobie całe zamówienie i teraz podał kartkę sprzedawcy, który to widząc nie krótką listę artykułów popędził przygotować wszystko co zostało przez młodego Shinobiego zamówione. Chociaż zamówienia były całkiem dziwne i może nie do końca pasujące do Goemona. On jednak dobrze wiedział, co robi.

+ Tebukuro [50 ryo]
+ 10m stalowej żyłki [10 ryo]
+ 5 metrów bandażu [5 ryo]
+ 5 wybuchowa notka [250 ryo]
+ 100 makibishi [10 ryo]
+ Horusuta [25 ryo]

1550 ryo - 350 ryo = 1200 ryo

Postprzez Sabataya Kazu » 10 kwi 2018, o 01:29

Przed Kazu stało nowe wyzwanie. Postanowił więc wydać zarobione pieniądze na dodatkowy ekwipunek, który może pomóc mu przy wykonywaniu misji. Długo myślał nad tym, co kupić, jednak ograniczone fundusze pozwalały mu tylko na drobne zakupy. Musiał wyeliminować więc droższy ekwipunek, odsuwając zakup łuku na dalsze plany. Może po wykonywaniu kilku misji będzie stać go na coś porządnego. Teraz musiał zadowolić się kilkoma kunaiami. Po namyśle wziął jednak nową torbę na nogę, oraz kilka notek wybuchowych. Tak na wszelki wypadek. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się po prostu kogoś wysadzić. Kręcił się jeszcze chwile po sklepie, myśląc nad tym, czy kupić coś jeszcze, ale w końcu zdecydował, że mu to wystarczy. Podszedł do lady, zapłacił i wyszedł.

Horusutā x 1- 25 ryo
Kunai x 5 -50 ryo
Wybuchowa notka x 5 - 250 ryo
Razem: 325 ryo

Postprzez Aishi » 12 kwi 2018, o 03:34

W końcu Aishi postanowił zrobić parę kroków do przodu i zająć się swoimi planami na przyszłość. Zaczął od drobnych zakupów w sklepie z narzędziami ninja. Kilkanaście minut spędził nad wyborem przedmiotów, które potrzebował, ale w końcu dotarł do kasy, przy której czuł się zdenerwowany, podekscytowany i... zmotywowany. Nie mógł doczekać się swojego treningu, który powinien odbyć się znacznie wcześniej, ale został przez niego odłożony w czasie. Nadszedł czas, aby nadrobić i ruszyć do przodu.
Kiedy zapłacił, uśmiechnął się do właściciela, podziękował i wyszedł w kierunku polany treningowej.

1x Mały zwój- 25 Ryo
1x Średni zwój- 50 Ryo
30x shuriken - 30 Ryo
30x senbon - 30Ryo
100x makibishi - 100 Ryo
4m xstalowa żyłka- 4 Ryo
6x wybuchowa notka -300 Ryo
2x świetlna notka - 100 Ryo

Razem: 639 Ryo

Postprzez Kasukabe Izumi » 20 kwi 2018, o 16:16

Będąc w okolicy Izumi postanowiła wstąpić do sklepu na drobne zakupy. Żwawym krokiem przekroczyła próg budynku, wpuszczając do środka panujący na zewnątrz chłód. >> Dzień dobry << przywitała stojącego za ladą staruszka. Po chwili powoli ruszyła wzdłuż regałów, przyglądając się uważnie ułożonym na nich przedmiotom. Co jakiś czas zatrzymywała się, sięgając po interesującą ją rzecz. Po zebraniu wszystkich potrzebnych jej przedmiotów podeszła do lady. >> Chciałabym kupić krótki łuk refleksyjny << powiedziała do sprzedawcy. >> Coś jeszcze? < spytał mężczyzna sięgając po wiszący na ścianie poręczny łuk. >> Należy się 3105 Ryō << dodał po otrzymaniu od dziewczyny odpowiedzi przeczącej. Po zapłacie, zadowolona z zakupów Izumi opuściła sklep.
Kod: Zaznacz cały
Krótki Łuk Refleksyjny - 3000 Ryō
Strzały (50sztuk) – 50 Ryō
Kołczan – 25 Ryō
bandaże (15mentrów) – 15 Ryō
Stalowa żyłka (10metrów) - 10 Ryō
Razem: 3100 Ryō

Ranga: Senshi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Centrum