Ramen Bar

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Ramen Bar

Postprzez Aishi » 10 kwi 2018, o 21:58

Aishi przyglądał się swojemu nowemu znajomemu.Tajemnica jego twarzy była strasznie intrygująca, pociągająca. Ale nie chciał jej pokazać, to nie będzie kogoś zmuszał. Tym bardziej, że jest to ich pierwsze spotkanie. Nie oszukując nikogo, przecież Aishi wiedział,że nie może przepuścić tak dobrej okazji do zawiązania, jakiejkolwiek więzi.
Było pyszne, to prawda... A co do mojej drogi... Jeszcze niczego szczególnego się po Akademii nie nauczyłem... Robiłem parę treningów, żeby zwiększyć swoje... Hmmm.... Kwalifikacje... Ale tylko tyle... Przewrócił, trochę zawstydzony, oczami. Właśnie sam zauważył, że tak naprawdę stał w miejscu ze wszystkim. A nie to powinien robić...
-A co do mojej przyszłości... Mam tylko jedno marzenie... Żeby w końcu nastał pokój. Nie chwilowy. Ale na jak najdłużej... Tak, to było to czego pragnął...
-I... Jestem sierotą. Powiedział te słowa po raz pierwszy sam. Nikt nie musiał tego mówić za niego, nikt nie dawał mu nauk, co ma z tym zrobić. Powiedział to sam, dopiero co do poznanego... Czy to jakiś mały kroczek w jego osobowości?

Ranga: Chūnin

Postprzez Shinzō Mumei » 10 kwi 2018, o 23:28

- Il ja nai betsu ni, znam ten ból.- bycie samemu to tragiczna sprawa, nie chciałem o tym nawet rozmyślać.
- Nie no to mało się poduczyłeś he he, wiesz jakbym był nieco starszy to mógłbym może i zostać Twoim sensei ale w takim wypadku to było by nieco głupie.- zaśmiałem się pod nosem, aż oparłem się o blat stołu a potem na lewej ręce położyłem głowę.
- Fajne ambicje, w sumie jakiś tam pokój jest, ale wypadałoby poprawić infrastrukturę wioski i takie tam różne rzeczy, co ja Ci będę teraz to tłumaczył. Podrośniesz z rangą to dowiesz się więcej o sercu wioski, wtedy zrozumiesz.- uśmiechnąłem się pod nosem, rozglądając się dookoła luźno tak sobie ile ludzi aktualnie znajduje może nawet ktoś znajomy.
- No wiesz może kiedyś przydałaby mi się Twoja pomoc, w końcu podobny mamy cel.- jakieś plany miałem w głowie ale na razie jeszcze nie zacząłem działać.
- Na razie nic się nie dzieje, ale mogę Ci powiedzieć, bo to żadna tajemnica, iż gdy nastąpi reakcja łańcuchowa wtedy na pewno o mnie usłyszysz, więc mam nadzieje że będzie chciał stanąć po mojej stronie, odnajdziesz mnie i dołączysz.- każdy człowiek będzie mi przydatny jeżeli nadejdzie dzień w którym zacznę spełniać swoje marzenia.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Aishi » 11 kwi 2018, o 15:41

Kruczowłosy nabierał coraz większej pewności, że Mumei jest miłym towarzyszem, nieco skrytym, ale zainteresowanym rozmówcą. Co do tematu bycia mistrze, lekko się uśmiechnął, wyobrażając sobie taką sytuację. Dziecko(co prawda poziomu Jounina, ale nadal dziecko) uczące dziecko. Pomysł nie do przejścia.
Przysłuchał się również kolejnej części wypowiedzi chłopaka, dotyczącej pomocy... Zastanowił się chwilę nad tymi słowami... Ale uznał, że to nie jest moment, aby nad tym zbytnio debatować.
-Kiedy zyskałeś tytuł Chuunina?
Zbiegnie delikatnie na inny temat, żeby tamten zostawić i nie być z wścibski, ale również na temat, który go w jakimś stopniu interesował.

Postprzez Shinzō Mumei » 11 kwi 2018, o 16:20

Siedziałem sobie spokojnie przyglądałem temu co się dzieje dookoła, jakoś nie miałem zbytnio fajnych aktualnie pomysłów żeby coś zrobić ciekawego.
- Ja kiedy zdałem na Chunina? Jakoś rok temu jak dobrze pamiętam, po prostu po zdaniu na chunina poczułem eksplozję moich umiejętności.- usiadłem wygodniej bo właśnie zaczynałem się rozkręcać w tym temacie.
- Wiesz jak tylko udało mi się zdać z genina, poczułem taką pewność siebie że po tym już szybko poszło, brali mnie na coraz to trudniejsze zadania, na których coraz to lepiej sobie radziłem, ciągle ocierając się gdzieś o śmierć, przez to jestem w tym miejscu. Zabijanie może być fajne.- spojrzałem na niego poważniejszym wzrokiem, nie jest to taki sobie luźny temat, ja jestem stworzony do zabijania, przez moje pochodzenie, po za tym nie chciałem aby koleś sobie myślał że bycie ninja to są jakieś jaja, to naprawdę poważna sprawa, nie każdy radzi sobie w głowie z pierwszym zabójstwem, z pierwszą śmiercią bliskiej osoby, z tym że tak naprawdę to na misji na której się znajduje czasem walczy sam ze sobą oraz setkami przeciwności.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Aishi » 11 kwi 2018, o 18:03

Kolejny uśmiech. Zazdrościł swojemu rozmówcy pewności siebie. Sam nie posiadał, jakoś zbytnio wiele pewności siebie i wątpił, że mógł ją posiadać... Po prostu było to dla niego aktualnie niemożliwe, żeby stać się tak bardzo pewnym siebie. Na aktualnym poziomie, była na to szansa... 0%.
Nagle go zamurowało. "Zabijanie może być fajne.* Taka informacja wstrząsnęła nim. Jego rozmówca, będąc jeszcze dzieckiem, mówił to tak swobodnie, a nawet nie... Podekscytowany.
To chyba właśnie o to mu chodziło. Chciał osiągnąć pokój, gdzie dzieci nie będą tak mówić, nie będą wiedzieć czym jest krew i zabijanie. Sam Aishi, jeszcze tego do końca nie rozumiał.
-Powiedziałeś to tak swobodnie... Wydukał w końcu, żeby cisza, która na chwilę się stworzyła, nie została z nimi na zbyt długo... Znowu na jego czole pojawiły się krople potu. Pomyślał, że to dobry pomysł, aby zakończyć spotkanie, zanim tamten zauważy jego obawy. -Wiesz... Trochę późno się zrobiło... Będę już wracać do domu, powoli. Dziękuję za spędzenie czasu i miło było poznać. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać. W końcu mieszkamy w tej samej wiosce. Do zobaczenia.
I wybył.

z/t

Postprzez Shinzō Mumei » 12 kwi 2018, o 03:46

- Pamiętaj jeżeli tylko nastąpi totalny pokój wtedy ty i ja, znikniemy z tego świata. Zabijanie to nasza praca, do tego czasem bez tego się nie można obejść, chyba że Ci życie nie miłe. - wstałem od stołu, jednocześnie płacąc za dwa dania które jedliśmy w końcu to ja zapraszałem. Poprawiłem maskę, następnie płaszcz na mojej zbroi, wziąłem chusteczkę ze stołu przetarłem znak wioski na opasce, po czym powoli udałem się do wyjście jednocześnie odkręcając w stronę Aishiego.
- Zrozumiesz więcej jak już zabijesz. Czas na mnie, mam nadzieje że nie długo znowu się zobaczymy, jakbyś chciał pomocy czy pójść na wspólne zlecenie znajdziesz mnie we wiosce.- oddalałem się coraz bardziej i tuż przed samym wyjściem plecami podniosłem rękę na znak pożegnania, wychodzą z baru Ramen.
/zt
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Poprzednia strona

Powrót do Centrum