Dodatkowa broń dla Doki - Gensei.

W tym miejscu umieszcza się tematy zaakceptowanych marionetek. Po ich wykonaniu temat staje się Kartą Marionetki, w którym odnotowuje się zmiany wprowadzone w kukłach.

Dodatkowa broń dla Doki - Gensei.

Postprzez Shiin Asami » 25 cze 2017, o 21:27

Obrazek

Obrazek

Nazwa: Gensei
Wysokość: 286cm
Waga: 154kg
Rodzaj: Doki [怒鬼] - Demon
Wymagania: Ciało

Broń:
  • 2x "Wielkie zwój" na plecach.
  • 6x "Średni zwój" pod pasem.
  • "Kodai no yari" - Specyficzna glevia, stworzona na styl modlitewnej broni bojowej. Długa na 350cm. W całości stworzona z metalu przez co jest bardzo wytrzymała i umożliwia użytkownikowi wykorzystanie jej do wszelakich akrobacji (swoisty kij do wybijania). Mocno zaostrzona. Dodatkowo przez dziury na jej końcu przewieszone są modlitewne, czerwone łańcuchy - grzechotki, które dodatkowo mogą zdezorientować przeciwnika wydając specyficzny dźwięk grzechotania (około 100 grzechotek). Dodatkowo glevia owinięta jest dziesięcioma warstwami grubego papieru (jak w zwoju,) w trzech miejscach (na "drzewcu" kolejno: na dole, na środku i przy samym ostrzu, miejsca te mają widoczne wybrzuszenie) przez co użytkownik może ów papier rozwinąć bardzo szybko przez zwolnienie specjalnego zatrzasku a tym samym aktywować np technikę fuuinjutsu. Każda karta jest wielkości odpowiadającej średniemu zwojowi. Co prawda nie ma aż takiej pojemności jak średni zwój, jednak płaszczyzna po rozwinięciu jest na tyle duża, że spokojnie można na niej zawrzeć jakąś technikę fuuinjutsu.
    Spoiler:
  • Rękawica łańcuchowa - Stalowa rękawica w której można zmagazynować wkoło ręki około trzydzieści metrów łańcucha. Pozwala to na korzystanie z broni niewygodnej dla dłoni. Mechanizm pozwala wystrzelić łańcuch w stronę celu. Możliwe jest również odłączenie łańcucha od rękawicy, lub podłączenie dłuższego łańcucha do dwóch rękawic jednocześnie. Rękawicę wyposażono w szpony, które można zatruć.
    Spoiler:
  • Łańcuch shurikenowy - Nie wszystkie wyprodukowane shurikeny są skuteczne - uszkodzone modele można jednak wykorzystać. Można z nich stworzyć łańcuch, którego ogniwa przypominają shurikeny o dwóch ostrzach. Broń ta jest niezwykle niebezpieczna.
    Spoiler:
  • Wyrzutnia nadgarstkowa - Nadgarstkowa wyrzutnia pocisków gazowych. Posiada szesnaście luf z których może wystrzelić pociski magazynowane bezpośrednio w lufach. Strzał następuje na podstawie sprężonego powietrza a sam mechanizm ukryty jest w brzuchu doki. Efektywnie miota na zasięgu 100m.
    Spoiler:

Wygląd:
Obrazek

Dobrze zbudowany doki, odziany w grube, zwierzęce skóry. Na głowie posiada słomiany kapelusz a zaraz pod nim maskę, która skrywa jego prawdziwe oblicze. Demon posiada średniej długości, luźno rozpuszczone włosy koloru siwego.
Wysoki kolega posiada na swych plecach przymocowane dwa ogromne zwoje. Sześć sztuk nieco mniejszych (średnich) przymocowane są pod pasem z czerwonych, masywnych korali.
Doki wyposażony został dodatkowo w niezwykłą broń o specyficznej budowie i długości.

Cena za dodatkowe wyposażenie:

- Wielkie zwoje - 2x 500 ryou = 1000 ryou
- Średnie zwoje - 6x 50 ryou = 300 ryou
- Owinięty papier - 3x 50 ryou - 150 ryou
- Glevia z grzechotkami - 2000 ryou
- Rękawica łancuchowa, Łańcuch shurikenowy,Wyrzutnia nadgarstkowa - 2490 ryou

Łącznie: 1000 + 300 + 150 + 2000 = 3450 ryou. + 2490 ryou
Ostatnio edytowano 30 lip 2017, o 20:25 przez Shiin Asami, łącznie edytowano 3 razy

Ranga: Nukenin

Re: Dodatkowa broń dla Doki - Gensei.

Postprzez Rindou Arashi » 26 cze 2017, o 02:47

Zmiany w kukiełkach(tak traktujemy doki?) z tego co wiem wrzuca się poprzez wrzucenie po raz kolejny całego projektu z zaznaczonymi zmianami. Wyliczamy koszt modyfikacji a potem przenosi się to do tematu Doki.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Shinigami » 27 cze 2017, o 10:49

Chyba tak będzie najlepiej, da to szybki rzut na całość.
Obrazek

Postprzez Cheshire » 9 lip 2017, o 10:26

Nie wiem czy broń o takiej kontroli jak łańcuch będą skutecznie wykorzystywać Doki.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Lily » 15 lip 2017, o 17:57

Autor?
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Shiin Asami » 15 lip 2017, o 19:54

A co mam napisać? Wg mnie będą.....................

Postprzez Cheshire » 17 lip 2017, o 23:12

Nie jesteś kuglarzem, te truposze to dodatkowy skill u Ciebie. Sterujesz nimi, nie korzystasz więc z pamięci mięśniowej i nawyków podczas gdy obe posługują się bronią. W walce maczugą czy mieczem nie jest to problemem bo ich ograniczenia sprawiają, że nie są tak podatne jak ludzie na cios który mógłby człowieka rozbroić. Nie są niestety też tak czułe i subtelne by posługiwać się na równi z człowiekiem korzystającym normalnie z kusari tak finezyjną bronią.
Administrator

Postprzez Shiin Asami » 18 lip 2017, o 00:06

Przecież na forum atrybut szybkość odpowiada również za zwinność co za tym idzie za finezję. Po za tym co jest finezyjnego w wyrzucie łańcucha do przodu?

Postprzez Cheshire » 18 lip 2017, o 07:48

wyrzucenie do przodu nic. manewrowanie jego lotem zarzucanie po łuku etc to już za dużo. niezależnie od szybkości marionetkowe trupy finezją nie będą się cechowały
Administrator

Postprzez Shiin Asami » 19 lip 2017, o 01:06

A gdzieś ja pisałem o jakimś kontrolowaniu tego? Nawet nie wiedziałem, że tak się da...

Postprzez Cheshire » 29 lip 2017, o 12:08

Myślałem, że chcesz jak ci dwaj bracia od rękawicy łańcuchowej.
Administrator

Postprzez Shiin Asami » 29 lip 2017, o 15:57

No to źle myślałeś, przeniesiecie mi to w końcu czy będzie kwitło jeszcze dwa miesiące dla zasady? -.- To zwykła broń tylko ma zwiększony rozmiar bo doki są większe...

Postprzez Rindou Arashi » 29 lip 2017, o 16:10

Rindou Arashi napisał(a):Zmiany w kukiełkach(tak traktujemy doki?) z tego co wiem wrzuca się poprzez wrzucenie po raz kolejny całego projektu z zaznaczonymi zmianami. Wyliczamy koszt modyfikacji a potem przenosi się to do tematu Doki.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Shiin Asami » 30 lip 2017, o 20:25

Zmieniony pierwszy post. Dodany ekwipunek jak i cena za niego zostały zaznaczone na zielono.

Postprzez Ex Admin » 30 lip 2017, o 20:30

akcept.
Administrator

Następna strona

Powrót do Marionetki